You are here:Start>Forum>View the posts of Muniek

Forgot password? | Forgot username?
  • Index
  • » Users
  • » Muniek
  • » Profile

Posts

Posts

Feb-17-2013 19:19:17
Category: Forum
Forum: TOYOTA

ja tez jestem za spawaniem, ale znam ludzi co mają złączki i sobie chwalą, jak koleś chce to wolna wola.

Feb-14-2013 17:37:12
Category: Forum
Forum: HONDA

takie szarpanie to przy sekwencji też często występuje, kumpel też miał takie problemy i jeździł kilka razy na regulację, a ż w końcu pomogło.

Feb-13-2013 15:13:34
Category: Forum
Forum: Ogólne

ja tez polecam ci auta japońskie, szczególnie te starsze modele są bardzo mało awaryjne. Mój szwagier jeździł Toyotą Corollą przez 16 lat i praktycznie nic nie robił z tym autem. Okresowe przeglądy, wymiana płynów i tyle. Ostatecznie sprzedał to auto, z wielkim bólem serca, ale tylko dlatego, że urodziło mu się drugie dziecko, a auto było trzy drzwiowe i trzeba było się gimnastykować z fotelikami. Jak kupował nowe auto, to każdy mu radził, żeby kupił Audi czy VW, a on nawet nie chciał słychać. Kupił Avensis z 2006, super auto, czarny metalik, bardzo fajnie sie prowadzi, sprowadzone z Niemiec za 19tyś.

Feb-03-2013 20:01:00
Category: Forum
Forum: DODGE

no to ładnie, strach takim gigantem z garażu wyjeżdżać, nic dziwnego, że amerykańce przerzucając się na Toyoty Prius.
a tu mam dla was coś jeszcze lepszego - Ford F-650 XUV ma 7metrów długości i silnik o pojemności 7.2l  - największy seryjnie produkowany samochód świata. Amerykańce to naprawdę maja nasrane w głowie!

http://www.mojabryka.pl/images/agorapro/attachments/172/mini_666.jpg

http://www.mojabryka.pl/images/agorapro/attachments/172/mini_555.jpg

http://www.mojabryka.pl/images/agorapro/attachments/172/mini_444.jpg

Feb-03-2013 17:54:03
Category: Forum
Forum: DODGE

a dla mnie taka fura to super sprawa, no moze tylko te spalanie przeraża ale z tego co słyszałem, to na gazie ładnie chodzi  nowyt/big-grin
Już sobie wyobrażam te otwarte paszcze we wsi jakbym takim potworem zajechał, sam proboszcz to by mnie po rękach całował  nowyt/big-grin
A tak na poważnie, to wie ktoś ile to cholerstwo pali?

Jan-29-2013 16:59:44
Category: Forum
Forum: AUDI

Niekiedy klocki również się źle ułożą, linka ma niewielki luzy i też tak się dzieje. Sprawdź linke, chociaż jeśli to nie ona, to zapewne po jakimś czasie wszystko powróci na swoje miejsce i zobaczysz, że będzie działać jak nalezy.

I dałeś się uspokoić w zamian za zimówki? Stary... Ja bym mu chyba rozniósł ten jeho mały handelek chyba... Zresztą nie wiem czy wiesz, ale w przypadku samochodów używanych również tyczy się Ciebie możliowość odstąpienia od samochodu. Nie myślałeś o tym?

Jan-29-2013 16:54:57
Category: Forum
Forum: AUDI

Musiałbyś sprawdzić przede wszystkim, czy świece są mokre. Jeśli pokręcisz trochę i świece są mokre, tzn. że ewidentnie świece, jeśli natomiast świece będą suche, to zapewne nie dochodzi Ci paliwo, więc musiałbyś sprawdzić przewody od pompy paliwa jak i samą pompe.

Jan-29-2013 16:53:33
Category: Forum
Forum: AUDI

Cześć,

Dzisiaj moja żona wracała do domu z pracy. Rano wyjechała z garażu bez problemu, jednakże pod pracą chciała odrobinę cofnąć i niestety nie dało rady w ogóle przełożyć gałki na położenie R. Próbowała w różne sposoby i niestety R nie dało rady wbić, po prostu tak jakby się zacieło. Wróciła do domu panicznie z koleżanką, bo nie dała rady wyjechać i pojechaliśmy tam razem moim autem. Ja wsiadłem, włączyłem bieg wsteczny i załapal bez problemu, Cuda? Ona wsiadła i też elegancko jej wskoczyło. Co to może być?

Jan-26-2013 10:33:32
Category: Forum
Forum: ALFA ROMEO

polecam ci instalacje sekwencyjna w 2.0TS, będziesz jeździł i jeździł, tylko pamiętaj żeby serwis robić regularnie.

  • Index
  • » Users
  • » Muniek
  • » Profile

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
15

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top