You are here:Start>Forum>View the posts of Kazik

Forgot password? | Forgot username?
  • Index
  • » Users
  • » Kazik
  • » Profile

Posts

Posts

Oct-21-2014 17:22:29
Category: Forum
Forum: Ogólne

W sekundnikach właśnie chodzi o to, żeby kierowca mógł odpowiednio wcześnie reagować. Myślę, że to bardzo dobry pomysł i się u nas sprawdzi. Najgorsze są sygnalizacje świetlne na wylotówkach jak w Krakowie gdzie dopuszczalna prędkość to 70km/h bo człowiek nie ma pojęcia jakie światło mu nagle wyskoczy, a przy takiej prędkości to ciężko hamować w porę. Taki sekundnik by sprawę załatwił.  Nie ma co generalizować, że wszyscy będą od razu kozakować.

Oct-02-2014 17:22:34
Category: Forum
Forum: Ogólne

Malowanie pędzelkiem jest łatwiejsze ale też efekt końcowy gorszy bo masz na masce wyraźnie widoczne placki farby i jak dla mnie to z mety odpada. Sprejem pomalujesz równomiernie i z niewielką widoczną różnicą ale pod warunkiem, że umiesz malować sprejem!
Pryskanie z bliskiej odległości albo zbyt dalekiej może dać brzydki efekt. Jak nigdy nie malowałaś sprejem to proponuję ci najpierw trochę o tym poczytać i popróbować zanim przejdziesz do malowania auta. 

Sep-27-2014 14:24:40
Category: Forum
Forum: Ogólne

no właśnie o to chodzi że system jest zły skoro pozwala takim ludziom w mundurach chodzić. Ale tak jest wszędzie, pamiętam jak po serialu Pitbul zrobiła się wielka afera że tak źle przedstawia policje że niby to degeneraci i alkoholicy sami. Ala niestety bardzo dużo w tym jest prawdy. Tacy ludzie nie tylko do policji trafiają ale do wojska, szpitali, komunikacji a później mamy przykłady jak pijak motorniczy zabija cztery osoby, jak niedouczona lekarka uśmierca pacjenta itd.

Sep-25-2014 20:17:25
Category: Forum
Forum: Ogólne

bez przesady nie wszyscy co ida do policji są sku**mi jak piszesz ale to że tacy ludzie z punktami na prawku w ogóle są dopuszczani do egzaminów to jest porażką bo co taki człowiek sobą reprezentuje? Ma stać na straży prawa a sam je łamie. Cały system jest zły a takie cwaniaki to wykorzystują.

Sep-14-2014 10:22:38
Category: Forum
Forum: Ogólne

Cenowo na pewno będzie taniej jak pomalujesz sam ale co do jakości to kwestia dyskusyjna. Takie pomalowane alufelgi po jakimś czasie nadawać się będą do ponownego malowania. Możesz użyć Plasti Lak i zobaczyć jak się sprawdzi, a jak zmienisz zdanie to zawsze możesz wrócić do pierwotnego koloru. Co do białych alusów i czarnego nadwozia to kwestia gustu ale jak dla mnie trąca wieś-tuningiem.

Sep-02-2014 20:28:20
Szukam motoru
Category: Forum

Dla początkującej kobiety w sam raz, mało awaryjny a do tego łatwy w prowadzeniu. Do jazdy w ulicznych korkach jak i na weekendowy wyjazd jak najbardziej się sprawdzi.

Jul-27-2014 17:30:35
Category: Forum
Forum: SEAT

Jak strzela w przednim zawieszeniu to trzeba jeszcze raz całe zawieszenie dokładnie sprawdzić - wszystkie tuleje wahaczy,łożyska skrętne z gumami,gumy stabilizatora, sworzeń... Może masz pękniętą sprężynę amorów i stąd te strzelanie. Zgaduj zgadula. Trzeba jeszcze raz wszystko dokładnie zbadać.

Jun-10-2014 15:40:12
Category: Forum
Forum: SEAT

Zdecydowanie Leon. Lepiej się prezentuje, bardziej dynamicznie jak Audi A3. Golf choć przeszedł zmiany to nadal wygląda dość nudnie i po prostu nie zachwyca. Leon ma bardzo fajny i dynamiczny silnik, a do tego bardziej praktyczny w miejskiej jeździe. Dla mnie na korzyść Leona przekłada się też tańsza cena. Jak mówi sam producent za dużo niższe pieniądze dostajesz niemiecką precyzje i hiszpański temperament nowyt/smile

Jun-10-2014 15:28:58
Category: Forum
Forum: Ogólne

Popieram kolegę Maxa, komuna zrobiła swoje i trzeba lat zanim ludzie zaczną sie szanować. Teraz taki dresik wyprzedzi kogoś na światłach, zajedzie drogę, przejedzie na czerwonym i się z tego cieszy, inni też bo filmik z akcji wrzuci do neta. Wszyscy mu wtórują i biją brawo że niby to taki z niego kozak bo innych kierowców wyrolował. To jakaś paranoja. Z tym trzeba walczyć. Ostatnio gościu tak wyprzedzał na zakręcie, że mało we mnie nie wjechał. Jak zacząłem na niego trąbić to pokazał mi fuck you i zaśmiał się w oczy. Krew człowieka normalnie zalewa dlatego popieram akcję policji. Chamstwu na polskich drogach mówię zdecydowane NIE!

May-26-2014 18:44:04
Category: Forum
Forum: MERCEDES

Idzie 8 litrów

  • Index
  • » Users
  • » Kazik
  • » Profile

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
14

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top