You are here:Start>Forum>View the posts of Kazik

Forgot password? | Forgot username?
  • Index
  • » Users
  • » Kazik
  • » Profile

Posts

Posts

Jan-31-2013 13:30:40
Category: Forum
Forum: MAZDA

nie, no bez przesady, nie każdy kierowca auta sportowego jest mordercą. A ty myślisz, że taki jadący Porsche na gaz to nie może zabić? To, że auto drogie, to jeszcze o niczym nie świadczy, bo wystarczy, że tatuś bogaty kupi synalkowi taki auto na 18-te urodziny. W Polsce aut sportowych jest jak na lekarstwo i ci co wypadki powodują to jeżdżą  normalnymi samochodami.  W Polsce brakuje dwóch rzeczy do bezpiecznej jazdy -   bezpiecznych dróg i odpowiedniego systemu szkolenia kierowców. Dopóki się to nie zmieni, to nie ważne,  czy auto sportowe, punto albo trabant   i tak na drogach będą ginęli ludzie.

Jan-28-2013 20:53:11
Category: Forum
Forum: MAZDA

Takie kupowanie na siłę, albo żeby zaimponować lasce nie ma sensu i Twój kolega faktycznie jest dziwny (delikatnie mówiąc). Ja to bym zupełnie nie mieszał się do takich zakupów, bo jak w banku, że będą z tego same problemy. Dla takich mocno niezdecydowanych polecam Golfa, BMW albo Audi.

Jan-25-2013 19:05:13
Category: Forum
Forum: FIAT

Jeśli masz podstawy ku temu, aby uważać, że pompa wymaga uszczelnienia, to trzeba to zrobić. Możesz kupić na necie taki zestaw naprawczy, kosztuje grosze, a różnica wyraźna. Wystarczy wymienić wszystkie gumki i tyle, sprawa jest prosta. Dla mnie warto, tym bardziej, że kasa żadna.

Jan-20-2013 9:59:45
Category: Forum
Forum: DAEWOO

Tico za 2tys nie ma konkurencji, może ktoś powie, że lepiej kupić Matiza, ze względu na ładniejszy wygląd i wyposażenie ale jeśli chodzi o spalanie, to nic Tico nie przebije. Ja myslę, że to dobry wybór jak masz mało kasy a chcesz kupic nie najgorsze auto, moze wyglądowo szaleństwa nie ma ale  za taką kasę to nie ma co wybrzydzać.

Jan-18-2013 21:48:33
Category: Forum
Forum: RENAULT

Fajna sprawa w zimie i od dawna stosowana w ciężarówkach czy autobusach, mój brat jeździ ciężarówką i ma  ogrzewanie  powietrzne. Sam kiedyś myślałem, żeby sobie coś takiego nie zrobić bo nie robię jakiś wielkich tras i silnik nie zdąża się nagrzać. Przy takim ogrzewaniu to nie ma z tym problemu bo silnik sie szybko nagrzewa i w środku ciepło. Minusem jest wieksze zużycie paliwa no i cena całej instalacji + montaż. Jak mi mechanik powiedział 3 koła + 1 koło za używkę to mi oczy wyszły na wierzch.

Jan-17-2013 12:11:04
Category: Forum
Forum: VW

Bez przesady, za 15tyś to chcesz kupić młode auto? Zależy co rozumiesz przez pojęcie "młode". Ja też polecam ci Polo, z małym silnikiem, do Golfa jakoś przekonania nie mam, może dlatego, że u mnie na osiedlu to wszystkie gnojki jeżdżą Golfem i źle mi się ten model kojarzy - z dresem i cwaniactwem. No ale jak Twoja panna takie lubi , to ok, ja swojej kobiecie nie kupowałbym takiego auta. Postawiłbym na Hondę Civic, bo za 15tys kupisz dobre auto z 2004 albo 2005 roku, do wyboru diesel albo benzyna. Fajnie się  prowadzi, bo sam miałem okazję jeździć. W środku tez dobre wyposażenie, dużo schowków na kobiece szpargały. Golf się przy niej chowa.

Jan-14-2013 16:34:32
Category: Forum
Forum: ALFA ROMEO

Fajny samochód ale tylko na pierwszy rzut oka i bardzo damski, może nawet za bardzo jak dla mnie. Na pewno robi wrażenie i raczej trudno przejść obok tego modelu obojetnie. Gorzej jest jak się do niego wsiądzie i trochę pojeździ bo ciasnota niemiłosierna. Zawieszenie też bardziej sportowe niż komfortowe... Widoczność z tyłu jest kiepska i trudno wyczuć parkowanie. Są jeszcze standardowe wady jakie maja wszystkie Alfy ale najgorszą jest olbrzymie spalanie, które zrujnuje wasze portfele! Dla mnie to kolejna Alfa która zachwyca wyglądem a rozczarowuje wszystkim innym i nie mogę zrozumieć czy tu się podniecać!

Jan-06-2013 10:21:05
Category: Forum
Forum: Ogólne

za taka kasę to kupisz audi z dużym przebiegiem więc radziłbym rozejrzeć sie za autami z niższej półki bo możesz więcej zyskać.  Polecam volkswagena polo - mały mocny samochód który kupisz do 10tys w dobrym stanie i z małym przebiegiem.  To samo tyczy sie golfa. Dobrym zakupem będzie tez citroen c3 bo do 10 tyś kupisz zadbane autko z małym przebiegiem.  Dla mnie to głupota kupować zajechane audi tylko dla samego faktu posiadania tej marki a później wkładać kase w remonty. Audi są super auta ale w Polsce 98% to samochody sprowadzane i zajeżdżone na śmierć. Ale oczywiście każdy sie podnieca i szpanuje bryką we wsi bo to audi! i nie jest istotne, że przebieg 300tyś i pod maska ruina. Za 10 tyś możesz kupić auto o niebo lepsze ze średnim przebiegiem i w dobrym stanie. Audi do tej kwoty to tylko złom.

Jan-06-2013 10:06:01
Topic: Blachary
Category: Forum
Forum: Ogólne

nigdy takich nie spotkałem bo jestem goły i wesoły

Jan-06-2013 10:02:46
Category: Forum
Forum: Ogólne

brawo! polak potrafi  !

  • Index
  • » Users
  • » Kazik
  • » Profile

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
11

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top