You are here:Start>Forum>View the posts of Adrian

Forgot password? | Forgot username?
  • Index
  • » Users
  • » Adrian
  • » Profile

Posts

Posts

Nov-01-2014 19:03:50
Category: Forum
Forum: Ogólne

Jaki tam pech? To rajdy a nie jazda miejska i wypadki są na porządku dziennym. Kubicy nasz kraj nie płaci za udział we wszelkich rajdach, robi to z własnej kieszeni albo od sponsorów więc jaki problem? Chłopak ma talent, no może jest trochę narwany i z tego względu czasem mu nie wychodzi ale żeby od razu pech? Bez przesady.

Aug-09-2014 19:47:52
Category: Forum
Forum: Ogólne

przede wszystkim płynna zmiana biegów czyli unikanie sytuacji w której silnik się dławi.

Aug-09-2014 19:45:09
Category: Forum
Forum: SEAT

Jak dwumas jest w złym stanie to pojawiają sie charakterystyczne odgłosy terkotania, jak u Ciebie nie ma to obstawiałbym poduszkę silnika.

Aug-05-2014 17:45:31
Category: Forum
Forum: Ogólne

BMW to przede wszystkim luksusowy samochód nie dla plebsu a jak plebsu nie stać to najlepiej oczernić każdego kto takim samochodem jeździ

Aug-29-2013 18:35:21
Category: Forum
Forum: FORD

Niestety sam ma takie odczucia, no bo jak to auto się niby zmieniło? Nijak, w środku ok co tam wsadzili ale na zewnątrz? To nie jest typ samochodu za którym ludzie odwracają głowę i wzdychają z zachwytu. Tu nic nie zachwyca, taka fura dla małolata żeby pobił kilka rekordów na osiedlowych uliczkach, a później poszedł do kasacji bo po kolejnym, niestety nieudanym biciu rekordów prędkości.

Aug-29-2013 18:04:05
Category: Forum
Forum: FORD

Nie wiem, może coś ze mną nie tak ale jak patrzę na to auto to mam tylko jedne skojarzenie - samochód dla gówniarstwa co lubi poszpanować. Wiem że zaraz mi napiszecie że jakie to auto dla gówniarstwa jak kosztuje kupę kasy itp ale to auto nie ma żadnej klasy, poza czarnym matem, spojlerem i kilkoma gadżetami wewnątrz to nadal pozostał stary Ford - auto dla ludu pracującego. Powiem więcej, nawet jakby w tej cenie Ford wsadził do tego auta silnik Lamborghini to i tak byłby to ten sam nudny i oblatany Ford

Aug-23-2013 16:21:25
Category: Forum
Forum: VW

Jak dla mnie to mocno koloryzujecie, jest wiele aut co maja usterki i jakoś nie ma takiej paniki, Audi dla przykładu z silnikiem 2.0TDI  miało wielki problem z pompą olejową, która przestawał pracować ni z tego ni z owego i następowało zatarcie silnika. Dopiero w 2011 roku sobie z tym poradzili ale awarie były bardzo częste no i kosztowne. Autor artykułu wyraźnie narobił popłochu a problem jest jak zawsze mniejszy niż nasze wspaniałe media przedstawiają.

Aug-05-2013 21:40:09
Category: Forum
Forum: VW

Trzeba by sprawdzic amortyzatory bo tu może być pies pogrzebany gdyż  wystarczy przy zakładaniu sprężyny i poduszki nie dać podkładki pod łożysko i  juz będzie chodziło ciężko.  A może coś bylo grzebane przy przekładni kierowniczej?

Aug-05-2013 21:24:18
Category: Forum
Forum: SKODA

Kumpel miał skodę octavię i szybko dorobił się awarii dwumasy nawet pamietam jak z nim do mechanika jechałem, no ale tam to sprawa była oczywista bo biegi nie chciały wchodzić, skrzynia drgała i szarpało przy ruszaniu. U ciebie to albo dopiero początek albo coś zupełnie innego.

Jul-24-2013 20:30:51
Category: Forum
Forum: HONDA

Od klasy niższej jest Opel

  • Index
  • » Users
  • » Adrian
  • » Profile

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
6

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top