You are here:Start>Forum>View the posts of Adrian

Forgot password? | Forgot username?
  • Index
  • » Users
  • » Adrian
  • » Profile

Posts

Posts

Jul-24-2013 20:21:22
Category: Forum
Forum: ALFA ROMEO

Najlepiej jak podepniesz do kompa, jak czujnik uszkodzony to tez pokaże. Tak to trudno gdybać bo może to być tylko zbieg okoliczności że po stłuczce nie odpala. Moze byc tak że szwankuje coś bez związku z wypadkiem.

Jul-09-2013 19:32:36
Category: Forum
Forum: MAZDA

No na pewno tylko pytanie jak go wyrobić? Patent z naklejką na desce może i jest dobry ale czy podziała na tle żeby sobie wyrobić nawyk? Pamiętam kiedys koleżanka miała wszystkie kwiaty uschnięte w mieszkaniu bo zapominała o ich podlewaniu. Kiedyś przyszedłem z wizytą i patrzę a tam na ścianie wielki napis - PODLEJ KWIATY!. Pytam co to, a ona że nakleiła sobie żeby pamiętać o regularnym nawadnianiu roślin. Po kilku tygodniach przychodzę do niej i widzę wszystkie kwiaty uschnięte na wiór. Pytam co z napisem, a ona na to że zapomniała go czytać! nowyt/laughing  nowyt/laughing

Jul-08-2013 19:24:23
Category: Forum
Forum: MAZDA

Ja kolegę tomusa rozumiem bo sam nie pamiętałem o włączaniu świateł i nawet dwa razy mnie policja zatrzymała z tego powodu. Wkurzyłem się pewnego dnia  i zamontowałam automatyczny włącznik świateł i po sprawie! Życie trzeba sobie ułatwiać jak się da.

Jul-08-2013 19:17:04
Category: Forum
Forum: MINI

Nisko osadzony to jest Mini One a Countryman takich problemów nie ma bo prześwit jest spory jak na takiego miejskiego suvka. Skoro produkcja BMW to części będą swoje kosztował, a co do awaryjności to jak czytałem opinie o Mini One to się bardzo zdziwiłem ponieważ ludzie zachwalają to auto pod niebiosa, może BMW bardziej przyłożyło się do Mini niż do innych modeli.

Jun-06-2013 20:33:31
Category: Forum
Forum: HONDA

Środki chemiczne do czyszczenia klimatyzacji coraz częściej odchodzą do lamusa ze względu na drażniący zapach i alergię. Myślę że taka para ma racje bytu i osobiście wożąc małe dziecko w aucie wolałbym zastosować coś mniej inwazyjnego.

Jun-06-2013 20:23:02
Category: Forum
Forum: RENAULT

Nie bój żaby, jeździłem rok bez pochłaniacza i różnicy nie zauważyłem żadnej, tylko przegladu nie przejdzie ale to założyć mozna z powrotem i git.

May-24-2013 16:43:56
Category: Forum
Forum: OPEL

Bardzo głupio zrobiłeś, bo jakby podczas jazdy koło ci się zablokowało, to dopiero tragedia by była. Takie rzeczy są bardzo niebezpieczne i nie można ich ignorować. Czekon, zajmij się tym jak najszybciej.

May-24-2013 16:41:06
Category: Forum
Forum: OPEL

Właśnie dlatego Insignia kosztuje 100tyś, a nie 200tyś nowyt/smile

Apr-23-2013 16:08:10
Category: Forum
Forum: MERCEDES

Jak auto przypadło ci do gustu to czemu nie, kup, pojeździj trochę a w razie czego sprzedaż jak ci nie podpasi, takie auta jednak cieszą się zainteresowaniem to problemów ze sprzedażą mieć nie będziesz. Prawdą jest, że merc sie sypie, a największą bolączką są ceny napraw. Auto dla bogatych, albo jeleni co nie wiedzą w co się pakują.

Apr-23-2013 16:01:25
Category: Forum
Forum: AUDI

Chcesz dobre tarcze to kup sobie ATE, ja używam tylko tych i wszytko jest tip top.

  • Index
  • » Users
  • » Adrian
  • » Profile

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
80

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top