You are here:Start>Forum>View the posts of Aleksy

Forgot password? | Forgot username?
  • Index
  • » Users
  • » Aleksy
  • » Profile

Posts

Posts

May-17-2013 19:27:51
Category: Forum
Forum: ALFA ROMEO

Wyglad to kwestia gustu mi sie osobiście to auto podoba i nie rozumiem opinii że to najbrzydsze auto, niby dlaczego? Pewnie że warto się zainteresować jak jeden właściciel i do tego taki co dbał to jak najbardziej,ciekawe skąd masz informacje że to model awaryjny?

Jan-07-2013 15:33:57
Category: Forum
Forum: BMW

Sorki, ale trochę byłem zajety z przeprowadzką do nowego lokum i nie miałem czasu aby odpisać.
Płyn wymieniony i jak na razie jest luzik. dzięki chłopy za pomoc!
Jeszcze tak na marginesie to napiszę, że trochę mnie to dziwi bo mi kobieta przypomniała, że płyn był wymieniany dwa lata temu i faktycznie teraz sobie przypomniałem, że tak było. Wymieniłem na nowy płyn i wszystko działa jak trzeba, ale trochę mnie to dziwi, że po dwóch latach płyn był do wymiany. To chyba jednak nie jest normalne?

Jan-07-2013 15:26:13
Category: Forum
Forum: CITROEN

porażka stary i tyle, ja to się od Francuzów trzymam z daleka i tobie też to radzę!

Jan-07-2013 15:23:36
Category: Forum
Forum: Ogólne

ja to bym tak do końca nie wierzył tym wszystkim badaniom bo ktoś w łape dał i nagle jego auto jest najlepsze albo cos innego było kombinowane przy takich badaniach i w ogóle nie wiadomo skąd te wszystkie dane się wzięły. Ok zgodzę się że Japończyki są najmniej zawodne i nawet takie tępaki jak amerykańce to wiedzą dlatego Japońskie auta biją tam rekordy sprzedaży, a sprzedaż rodzimego Forda leci na łeb.   no ale z drugiej strony nie jestem taki pewny tych informacji odnośnie Audi bo sam ostatnio czytałem gdzieś, że są to najmniej zawodne auta, zwłaszcza A6.

Dec-14-2012 16:48:56
Topic: 126p.
Category: Forum
Forum: FIAT

Maluszki teraz wrócą do łask, bo dużo mlodzików będzie ich kupowaćdo jazdy bokiem i poszalenia po lasach nowyt/laughing

Dec-14-2012 16:48:23
Category: Forum
Forum: Ogólne

Ja polecam bezprzegubowe firmy Bosch. Bardzo zwytrzymałe są, nawet wycieranie zamarzniętych szyb nie jest im obce nowyt/smile

Dec-14-2012 16:48:01
Category: Forum
Forum: Ogólne

Hmm w sumie przesadzają.. Zamiast za mandaty coś robić, drogi czy coś, to leci kasa w kieszenie tych wszystkich darmozjadów...

Dec-14-2012 16:47:36
Category: Forum
Forum: Ogólne

Hmm może masz nieszczelną karoserię albo co gorsza - wilgoć w środku?

Dec-14-2012 16:47:18
Category: Forum
Forum: Ogólne

Jak dla mnie pachnie tutaj zabawą dla dzieci, a nie dla ludiz dorosłych...

Dec-14-2012 16:47:02
Category: Forum
Forum: Ogólne

Hmmm a Nissan NSX 240 nie ma czasem napędu na tył? Hmm w sumie w zimie to można nawet i maluszkiem nowyt/laughing

  • Index
  • » Users
  • » Aleksy
  • » Profile

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
20

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top