You are here:Start>Forum>View the posts of Mareczek

Forgot password? | Forgot username?
  • Index
  • » Users
  • » Mareczek
  • » Profile

Posts

Posts

Mar-12-2013 7:09:13
Category: Forum
Forum: DAEWOO

W sumie trochę dziwne, bo jak by była wina paliwa to by były problemy cały czas a nie tylko na zimnym silniku  nowyt/confused

Mar-09-2013 19:18:07
Category: Forum
Forum: AUDI

ja nawiewy mam zamknięte żeby nie dmuchało jak ekran jest otworzony, u mnie nic nie zaczepia więc jest ok, oczywiście lepiej byłoby gdyby wszystko miało swoje miejsce, wywalanie wszystkiego i zabudowa radia to za duży wydatek. Możesz jeszcze poszukać jak koledzy radzą  ekranu z regulacja kąta nachylenia.

Mar-09-2013 17:58:27
Category: Forum
Forum: DAEWOO

może byc uszkodzona sonda

Mar-09-2013 17:52:59
Category: Forum
Forum: AUDI

nie jest tak źle, u mnie wyświetlacz zakrywa nawiew, przycisk awaryjnych, ogrzewanie tylnej szyby i klimy ale da się wytrzymać nowyt/smile

Feb-19-2013 17:58:46
Category: Forum
Forum: Ogólne

To jakiś śmiech na sali! Jak kupisz fajne Audi do 10tyś to ja jestem dziewicą orleańską! Nie słuchaj takich bzdur, bo jeszcze w nie uwierzysz i kupisz złom. Nie będę Cie oszukiwał, ale to dość mało kasy jak na zakup dobrego auta. Nie jest to jednak niemożliwe i radze ci poszukać okazji w takich markach jak Ford, Fiat, Toyota, Mazda czy Honda. Ford Focus albo Mondeo są dość fajne i znajdziesz egzemplarze nawet z 2004/05 roku. Podobnie jest z Fiatem. Honda, Mazda czy Toyota wypadają nieco drożej i musisz sie liczyć z rocznikiem 2001/02 ale zdarzają sie rodzynki.

Feb-19-2013 17:40:58
Category: Forum
Forum: Ogólne

popieram kolegów powyżej, masz za mało kasy na Audi czy BMW w dobrym stanie, lepiej sobie to uświadomić wcześniej i oszczędzić rozczarowań i zbędnych wydatków.

Jan-31-2013 17:36:33
Category: Forum
Forum: Ogólne

To jest teraz jedna wielka masakra.. W ogóle w tym rządzie im się w głowie poprzewracało! Znajomy ma 20 lat, zdał na C przepisy 16 stycznia, a dzisiaj miał mieć egzamin praktyczny i go nie dopuszczono, bo się okazało, że nie ma 24 lat, wg. nowych postanowień. MASAKRA!

Jan-31-2013 17:35:40
Category: Forum
Forum: Ogólne

hahah dobre! Nieźle się uśmiałem nowyt/winking

W sumie ja nigdy nie widziałem jeszze kobiety, aby ta zmieniała sama koło. W sumie z ciekawości chętnie bym popatrzył nowyt/smile

Jan-31-2013 17:34:59
Category: Forum
Forum: ALFA ROMEO

Hmmm zwarcie powiadasz? W sumie jakby było zwarcie to dopiero by wywalało bezpieczniki, a tu czegoś takiego nie ma... Hmm ciekawe zjawisko. Może lepiej podjechać z tym do elektryka?

Jan-31-2013 17:33:02
Category: Forum
Forum: ALFA ROMEO

Hmm no to podjedź do jakiegoś dobrego prawnika, on doradzi Ci co i jak. Słuchaj, wiem że tam jakiś czas po zakupie auta można bez problemu żądac reklamacji, również od handlarza, bo coś tam w radiu o tym słyszałem, ale musiałbyś popytać specjalistów w tym fachu

  • Index
  • » Users
  • » Mareczek
  • » Profile

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
7

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top