You are here:Start>Forum>View the posts of Szuszka

Forgot password? | Forgot username?
  • Index
  • » Users
  • » Szuszka
  • » Profile

Posts

Posts

Sep-25-2014 16:58:26
Category: Forum
Forum: Ogólne

A ja bym nie zważał na kase tylko ścigał oszustów bo własnie przez to że tak trudno dochodzić sprawiedliwości to oni czują sie bezkarni.

Aug-17-2014 15:36:37
Category: Forum
Forum: Ogólne

Prawidłowo założona instalacja lpg jest bezpieczna. Było robione wiele testów na ten temat i jednoznacznie wynika, że nie ma zagrożenia. W przypadku tego samochodu nie wiadomo jak zamontowana była instalacja i czy była w pełni bezpieczna, to samo w Bułgarii.

Aug-10-2013 11:33:07
Category: Forum
Forum: FORD

Piszesz jakos tak bezsensu że nie wiadomo co ci radzić. Ani nie napisałeś jakie auto szukasz, ani do czego. Mondeo z przebiegiem grubo ponad 200tyś uważasz za wart kupienia? I to jeszcze za 31tyś?! Człowieku, za taką kasę to kupisz auto z przebiegiem 100tyś z 2010 roku. Zabierzesz auto na przegląd a nawet dwa i będziesz miał pewność że jest w dobrym stanie. Czym tu sie podniecać, że gościu ma układy u Forda i zrobią mu serwis gratis? Na zachodzi auta z takimi przebiegami ida na złom albo do Polski bo nikt ich nie chce, a ty rozważasz zakup takiego wraka? Zastanów się czego chcesz od zycia i czy auto ma ci służyć latami czy nie, bo mam wrażenie że założyłeś temat dla zabicia nudy.

Jul-18-2013 19:17:26
Category: Forum
Forum: MERCEDES

A szkoda gadać! Wymyślili kolejna rewelację że dziura ozonowa powstaje od klimy! Jakis czas temu ogladałem film dokumentalny zrealizowany przez naukowców o powstaniu dziury ozonowej. Okazuje się że wine za to ponoszą Amerykanie i ich doswiadczenia z detonacją bomb atomowych w stratosferze i wysyłanie statków w kosmos. Te wszystkie doświadczenia doprowadziły do trwałego uszkodzenia stratosfery. Teraz Unia próbuje nakładać różne sankcje i co chwila wymysla jakies głupoty a Ameryka ma to wszystko w dalekim poważaniu. Dwa kraje które najbardziej zanieczyszczają środowisko - Chiny i Ameryka nie robia zupełnie nic żeby to zmienić. A my jak idioci mamy gotować się w autach bo klima powoduje dziure ozonową!

Jul-18-2013 19:04:33
Category: Forum
Forum: SUBARU

Zresztą, mało to ludzi miało stłuczki czy wypadki swoimi samochodami? Sam miałem i po remoncie auto wygląda jak nowe, nic mi się nie psuje, rdza nie bierze. Wszystko zależy od jakości naprawy. Aut powypadkowych nie należy się bać.

Jul-18-2013 18:59:27
Category: Forum
Forum: SUBARU

Mam znajomego co dwa  auta kupił powypadkowe. Na lawecie przywiózł do blacharza a po tygodniu wyjechał odpicowaną furą. Auta prawie nowe z małym przebiegiem. Sprzedał z zyskiem ale co najlepsze wcale nie ukrywał że auta były uszkodzone. Przed odpicowaniem zrobił dokładne zdjęcia uszkodzeń, miał dokumenty co zostało naprawione u blacharza. Ludzie wiedzieli dokładnie co brali, a mimo to chętnych było kilku. Myślę że gwarancją sukcesu jest dokładna dokumentacja do wglądu i dobra robota, żeby klient wiedział że nie kupuje fuszerki.

Jun-29-2013 19:02:31
Topic: X-Type
Category: Forum
Forum: JAGUAR

To tylko takie wrażenie bo jak wsiądziesz do środka to zobaczysz że tak różowo nie jest, oczywiście co kto lubi ale na przykład do mnie kremowa skórzana tapicerka nie przemawia w lecie masakrycznie się do ciała lepi człowiek się poci a do tego wszystkie zabrudzenia znać. Kolo też taki obciachowy jak dla emeryta. Skoro w Audi poprzedni właściciele nie dbali to masz prawo mieć dośc ale to żaden wyznacznik jakości.

Jun-28-2013 16:35:41
Category: Forum
Forum: MITSUBISHI

"no właśnie a nie robisz tego na miesiąc tylko na dłużej" - czyli na ile? Ile taka folia wytrzymuje? Rok, dwa, dziesięć?
Jak wygląda sprawa z naklejaniem foli na uszkodzenia karoserii tzn drobne wgniecenia? Widziałem kiedyś auto oklejone folią i wszystkie małe wgniecenia ewidentnie rzucały się w oczy, powiedziałbym że dużo bardziej niż normalnie. Czy sa jakieś zalecenia odnośnie stanu nadwozia przed nałożeniem takiej foli?

Jun-28-2013 16:26:24
Topic: X-Type
Category: Forum
Forum: JAGUAR

A co ci się w tym wnętrzu podoba?bo ja maiłem okazję rozmawiać z gościem co ma x-type i klął jak szewc na tandetny plastik co skrzypi jak cholerka i jasną skórę na której każdy brud znać.Do tego dochodzą niewygodne fotele i mało miejsca w środku.  Dla mnie to auto przypomina karawan, długie niezgrabne bez wyrazu. Nowe modele mają już wygląd ale stara jak na ostatnią drogę.

Jun-12-2013 18:06:46
Category: Forum
Forum: AUDI

Opłacalność instalacji lpg zależy przede wszystkim od dystansów jaki będziesz pokonywał. Statystyczny Polak używa auto do dojazdów do roboty a tylko sporadycznie wybiera się w dłuższą podróż. Jak codziennie bedziesz pokonywał ok 5 km to nawet jakby samochód spalał 15l/100 to założenie gazu będzie zupełnie bezsensowne.

  • Index
  • » Users
  • » Szuszka
  • » Profile

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
12

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top