You are here:Start>Forum>View the posts of Klecha

Forgot password? | Forgot username?
  • Index
  • » Users
  • » Klecha
  • » Profile

Posts

Posts

Sep-12-2014 15:19:26
Category: Forum
Forum: SUBARU

Subaru Impreza III (2007 - 2013) to chyba największa, po Audi A2 porażka na rynku motoryzacyjnym. Przynajmniej w mojej osobistej skromnej ocenie. Wprawdzie Subaru III jeździ po naszych drogach już dobrych kilka lat ale dopiero ostatnio miałem okazję zasiąść za kierownicą tego w niczym nie przypominającego swoich kultowych poprzedników auta. Co na zewnątrz, niech każdy osądzi sam. W środku jest niestety niewiele lepiej. Tandetny plastik, mało miejsca i gdyby nie ryk silnika boxer można by pomyśleć, że siedzi się za sterami Toyoty Yaris albo Fiata Punto. Szok!
Właściciel swoje auto bardzo chwalił za mocny silnik i bezawaryjność ale czy można przejść do porządku dziennego nad tym jakże oblatanym, masowym i nijakim wyglądem? Ja nie potrafię i prawdę mówiąc wstyd było by mi jeździć takim cudakiem.

Aug-16-2013 17:34:42
Category: Forum
Forum: VW

Mozna cos takiego zrobic. Nie wiem jak długo pochodzi klima ale na pewno się da. Tu masz nawet taki preparat, kiedyś stosował go kumpel i klima chłodziła przez kilka tygodni a później stopniowo coraz słabiej. Oczywiście u Ciebie może być zupełnie inaczej bo ja nie daje sobie głowy uciąć czy kumpel postapił zgodnie z instrukcją. http://www.diagnostyka.classic.com.pl/preparat-do-napelniania-klimatyzacji-speedy-charge-p-253.html

Jul-05-2013 17:46:44
Category: Forum
Forum: TOYOTA

po co wydawac kase na jakies drogie preparaty? Lepiej zastosować to  : http://www.youtube.com/watch?v=LNfartrdfI0#at=102

May-23-2013 18:29:37
Category: Forum
Forum: OPEL

No to mnie powaliłeś tą wiadomością, auto za 100tys i żałowali 30zł na czujnik? Porażka, z drugiej strony to to typowe dla Opla, producent ma wielkie aspiracje i chce konkurować z najlepszymi ale jednocześnie  skąpi kasy.

Apr-19-2013 21:44:36
Category: Forum
Forum: RENAULT

Ceny rozrządu do Clio jak teraz patrzyłem to wahają się od 300 do 950zł, przy czym nie sądzę żeby te 300 to było za całość, nabijanie i odgrzybianie klimy to 200zł i zostaje reszta.  Generalnie trochy roboty jest i człowiek tez musi coś zarobić.

Apr-19-2013 19:30:52
Category: Forum
Forum: RENAULT

Przede wszystkim co rozumiesz pod pojęciem - podstawowe wymiany? Skoro kosztują 2,5tyś to co w nie wchodzi?  Rozrząd, wymiany płynów? Książka serwisowa to jedno, a rzeczywistość coś innego, sam mam wiele napraw czy wymian zrobionych u znajomych mechaników "bez rachunków". O jakim roczniku w ogóle mówimy i jakim przebiegu?

Apr-19-2013 19:11:15
Category: Forum
Forum: MITSUBISHI

Dokładnie, też to słyszałem, wychodzi na to, że po roku trzeba wszystko zrywać. Nie ma co kombinować z takimi wynalazkami.

Apr-19-2013 18:54:39
Category: Forum
Forum: HONDA

Co farelka w samochodzie? O tym jeszcze nie słyszałem, jak wykładzina jest dobrze przemoczona i nie miała możliwości wyschnąć, to teraz tylko profesjonalna firma pomoże, tym bardziej, że nie masz nawet możliwości żeby zostawić auto z otwartymi oknami. Zanim jednak skorzystasz z  pomocy fachowców to upewnij się że opanowałeś przeciek, bo szkoda by było kasy.

Apr-06-2013 15:07:06
Category: Forum
Forum: CHEVROLET

Ja nie wiem jak to miałoby działać, właśnie szukałem na youtube i znalazłem taki kask, co pokazuje co jest z tyłu, ale to przecież jest tak niebezpieczne, że az głowa mała! Jak masz jechać, patrzeć na droge przed soba i jeszcze na ekran co pokazuje co jest za toba?!
http://youtu.be/9DQj_CPmmnw

Apr-06-2013 14:02:20
Category: Forum
Forum: CHEVROLET

no właśnie, zastanawiam się czy to w ogóle bedzie legalne w Polsce, bo jak na mój rozum to jest to dość niebezpieczne jak ci prawie 20% szyby zakrywa. Zamiast patrzeć na drogę to ty cały czas będziesz patrzył na wyświetlacz, u nas to raczej nie przejdzie.

  • Index
  • » Users
  • » Klecha
  • » Profile

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
10

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top