You are here:Start>Forum>View the posts of Tadek

Forgot password? | Forgot username?
  • Index
  • » Users
  • » Tadek
  • » Profile

Posts

Posts

May-13-2013 19:02:50
Category: Forum
Forum: AUDI

a po co masz programować immobilizer? Jakbyś całą stacyjkę wymieniał to tak ale przy bębenku nie trzeba.

Apr-30-2013 18:23:37
Category: Forum
Forum: OPEL

Co z tego że niemieckie? Zobacz sobie ten film, nie ważne czy auto za 40 czy 300tyś rdza może pojawić się wszędzie http://youtu.be/mat7pvqMm_E

Apr-30-2013 17:52:10
Category: Forum
Forum: FIAT

cos mu nowa przyczepka nie pasi  nowyt/thinking , obstawiałbym wtyczkę przyczepki albo przetarte kable ale skoro u innych działa, to bardzo dziwne  nowyt/thinking  Może sprawdź wartości bezpieczników, czy są właściwe  nowyt/thinking

Apr-21-2013 19:35:05
Category: Forum
Forum: PORSCHE

Wspaniała maszyna, ale nie masz do końca racji, bo z tego co czytałem to będą montowane też manualne skrzynie 6-biegowe, a także 7 i 8 - biegowe automaty, więc dla każdego coś dobrego. Gama silników niczego sobie, a hybryda 3.0 V6 380KM to podobno 3.1l/100km pali. Podoba mi się to że Porsche poszło w druga stronę i zaczęło myśleć o szerszej grupie odbiorców, do takiego autka spokojnie wejdzie rodzina nowyt/smile Nic tylko kupować.

Jan-31-2013 17:31:25
Category: Forum
Forum: ALFA ROMEO

A w ogóle diesle są dostępne w tym modelu? O benzynkach słyszałem, ale o dieselkach niestety nie. W sumie czy diesel w tego typu aucie to nie przesada? Przecież to będzie cholernie głośne...

Jan-31-2013 17:30:28
Category: Forum
Forum: ALFA ROMEO

W sumie popieram Cię, bo wybór montażu gazu w ASO to owiele lepsze rozwiązanie. Oni te auta znają od podszewki, dlatego też nie ma problemu z ewentualnymi naprawami, ktore mogą być połączone z samą instalacją LPG czy też silnikiem. W sumie wiem, że Alfy nie lubi gazu, no ale to takie gdybanie, także wiesz... nowyt/smile

Jan-31-2013 17:28:54
Topic: Alfa GTV
Category: Forum
Forum: ALFA ROMEO

Więc o jakie auto w końcu pytasz, bo ja się już sam pogubiłem w tym temacie..

Jan-31-2013 17:27:34
Category: Forum
Forum: ALFA ROMEO

Cześć,

Słuchajcie, mój brat ma niezłe jaja teraz. Kupił tydzień temu Alfę 156 od handlarza. W sumie wszystko było ok, dawał nawet jakieś papiery na jej remonty silnika, itp, itd. Pojeździł tym tydzień i wczoraj było bum - tłok wyszedł bokiem z silnika... To raczej nie jest nic normalnego... Pojechaliśmy do tego handlarza z reklamacją, jednak ten nas olał totalnie i dodał tekst: "widziały gały co brały"... Da radę jakoś zwrócić tego złoma?

Jan-25-2013 20:26:59
Category: Forum
Forum: FIAT

w pompie hamulcowej nie ma jakis wielkich komplikacji, więc trzeba rozebrać sprawdzić tłok i cylinder, czy korpus nie ma nalotów rdzy  itp. Usunąć zanieczyszczenia, wszystko wyczyścić i jak trzeba to wyrównać papierem ściernym, założyć zestaw naprawczy i złożyć wszystko do kupy.  Możesz śmiało zrobic to sam i na pewno sobie poradzisz. Taki zabieg ma sens gdy pompa jest w dobrym stanie bo jak pisał wyżej kolega są wzery czy jakies rysy to pompa idzie na śmietnik.

Dec-06-2012 18:06:56
Category: Forum
Forum: Ogólne

Ojj nie mów tak. Uwierz, że kobiety potrafią znacznie lepiej poradzić sobie z autami, niż niektórzy faceci, ktorzy nawet nie powinni mieć prawka w rękach.

  • Index
  • » Users
  • » Tadek
  • » Profile

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
10

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top