You are here:Start>Forum>View the posts of Wacek

Forgot password? | Forgot username?
  • Index
  • » Users
  • » Wacek
  • » Profile

Posts

Posts

Jun-14-2013 15:32:02
Category: Forum
Forum: HYUNDAI

Moduł faktycznie jest zabezpieczony ale jak zaczniesz wyprawiać cuda niewidy to ja nie wiem czy w końcu nie padnie  bo jak naprawdę wygląda to zabezpieczenie tzn jakie przepięcia obejmuje to już inna sprawa.

Jun-11-2013 18:20:20
Category: Forum
Forum: PEUGEOT

HDi to sa bardzo dobre i wytrzymałe silniki pod warunkiem że sie o nie właściwie dba, a u nas z tym bywa różnie. Z tego co wiem to te silniki są używane nie tylko we francuskich autach. Kilka lat temu było dość głośno o awariach koła pasowego  ale teraz podobno spokojnie 140tyś wytrzymuje.

May-17-2013 19:21:28
Category: Forum
Forum: FIAT

demontaż tapicerki to nie taka prosta sprawa, jak cię sprężyna uwiera to może lepiej poduszkę pod tyłek podłożyć  nowyt/big-grin

Jan-27-2013 14:30:09
Category: Forum
Forum: VW

no przyznam, że mnie trochę przekonaliście co do tego New Beetle. W sumie to przeglądałem ogłoszenia i może coś by znalazł. Muszę tylko przekonać swoją kobietę. Byliśmy wczoraj oglądać  dwa Golfy IV ale to była totalna porażka. Miały być w doskonałym stanie, a się okazało, że jeden bity, a drugi miał przepaloną tapicerkę fajkami i rdzę w nadkolach. Auta niby z małym przebiegiem ale syf straszny. Może trzeba rozejrzeć się z tym Beetlem...

Jan-26-2013 17:21:12
Category: Forum
Forum: VW

Adamek wrote:


Golf i gnije? Ty człowieku chyba nie wiesz co piszesz... Jak się nie znasz, to nie pisz... Audi nie jest wcale lepsze od VW. Człowieku nie pisz tutaj o Skodzie, bo masz jak byk napisane, że auto szuka dla kobiety VW a nie skodę! Jego kobieta pewnie nie będzie miała nawet ochoty spojrzeć na to autko, bo mi się tez nie podoba w ogóle

Nie no, dlaczego nie. Nie musisz się tak bulwersować na kolegę, że podał przykład Skody. Przyznam, że sam o tym myślałem, bo fajny egzemplarz można trafić za tę kasę. Jak zaproponowałem swojej kobiecie, to mnie wyśmiała. Podobno takie auta już dawno wyszły z mody. Zrozumiesz ty kobietę? Jej chodzi o jakiś nowszy model,  jeśli chodzi o zewnętrzny design, bo co w środku, to już ją mniej interesuje :/
Pomysł jednak jak najbardziej trafiony, tyle, że moja połówka wybredna.

Jan-18-2013 13:35:43
Category: Forum
Forum: VW

Wczoraj moja kobieta miała wolne i wygląda na to że cały dzień siedziała na necie w poszukiwaniu aut. Dziś mi oznajmiła przez telefon, że jest zakochana w VW Scirocco, no mówie jej że fajnie ale za 15tys to nic nie znajdziemy, no to ona strzela focha. Tłumaczę jej że sam chciałbym takie auto ale kasy mało i albo trzeba dozbierać albo kupić cos innego. Ona nie chce czekać więc teraz mam sajgon w domu nowyt/sad Muszę jej coś znaleźć bo mi żyć nie da!  Ten Seat Leon, to nie jest czasem za bardzo awaryjny? Bo ja kiedyś czytałem o Seatach że sporo z nimi problemów. Nie wiem czy to prawda. Taki Seat to wygląda fajnie, tyle że na ten najnowszy model to kasy zabraknie, a ten I generacji to podobno mułowaty przy małych silnikach. Ewentualnie gaz by wchodził w grę. Czy Leon dobrze znosi LPG?

Jan-16-2013 20:16:58
Category: Forum
Forum: VW

Nie, no bez przesady, nie jest tak źle z moja kobietą, jeździć to ona umie i to dość dobrze, w końcu sam ją uczyłem! nowyt/smile nowyt/smile  Lupo to raczej odpada, bo ona chce coś większego i bardziej dynamicznego. Może ten Polo by nawet był, ale pewnie jej się nie spodoba. Beetle to nawet fajna sprawa ale za 15tys to kupisz dość stare auto bo z 99 albo 00 i trochę te pogrubione nadkola są bardzo niepraktyczne. Wolałbym jej kupić jakieś młodsze auto, żeby dłużej służyło.

Jan-16-2013 18:16:41
Category: Forum
Forum: VW

Hmm a ja jednak nie mam takiego dobrego nastawienia. Nie wyobrażałem sobie Passata w wersji coupe. W sumie do coupe ten model ma tyle, co Maluch do traktora nowyt/smile Jakoś te zestawienie całości mi się nie podoba i nie wiem czym takim się podniecacie nowyt/smile

Jan-16-2013 18:13:00
Category: Forum
Forum: VW

Hmm w sumie jeśli byłyby uszkodzone zawory to zapewne auto by nawet nie ruszyło. A jesteś pewien, że stuki te dochodzą z komory silnika? W sumie tylko i wyłącznie blok silnika trzeba brać pod uwagę, no bo co innego mogłoby stukać?

Jan-16-2013 18:11:47
Category: Forum
Forum: VW

Cześć,

Mam problem z moją kobietą. Planuje sobie kupić samochód tak do 15 tyś zl. Samochodów jest do wyboru do koloru, jednakże ja nie znam się kompletnie na VW ale za to moja je kocha i stwierdziła, że nie chce innego auta niż VW. Który model wzielibyście pod uwagę dla kobiety w kwocie do 15 tyś zł? Golf IV?

  • Index
  • » Users
  • » Wacek
  • » Profile

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
10

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top