You are here:Start>Forum>View the posts of Sting

Forgot password? | Forgot username?
  • Index
  • » Users
  • » Sting
  • » Profile

Posts

Posts

Feb-23-2013 8:08:18
Category: Forum
Forum: CITROEN

N dzień dobry 20, 40, 80tyś??? Dawno się tan nie uśmiałem! Ty chyba nie znasz realiów? Tak się składa, że sam dwa razy składałem podanie o dofinansowanie i nie dostałem pieniędzy. Moi znajomi także mieli z tym problem. Jak ci się wydaje, że po szkole każdy na ładną gębę dostaje kasę, to jesteś w błędzie. Kasy jest mało, jestem z Opola i kasy wystarczyło dla 36 osób, a podań było ponad 500. Żeby w ogóle myśleć o złożeniu podania, trzeba ciężko się napracować, przedstawiając dokładny i bardzo realny biznes plan i zagwarantować, że masz pieniądze na rozkręcenie biznesu. Te 20 czy 40tyś na własny biznes, to kropla w morzu, zwłaszcza jak myślisz o zakładzie naprawy aut.

Feb-22-2013 13:09:10
Category: Forum
Forum: CITROEN

Bezsensu, Tobie się wydaje, że jak wpadłeś na przyczynę usterki, to możesz krytykować mechaników. Jak jesteś takim geniuszem motoryzacji to otwórz swój własny zakład i naprawiaj auta, ludzie będą walić drzwiami i oknami do Ciebie. Ciekawy jestem, czy inne problemy też tak bezbłędnie rozwiązujesz? Wiedzę zdobywa się z wiekiem i doświadczeniem, nie każdy mechanik rodzi się geniuszem. Skoro kompetencje mechanika pozostawiały wiele wątpliwości, to dlaczego Twój kolega nie zabrał auta do kogoś innego? Mądry Polak po szkodzie, co?! Niestety nie każde problemy można tak łatwo rozwiązać jak ci się wydaje.

Feb-18-2013 20:23:08
Category: Forum
Forum: OPEL

bez sensu, to co piszesz, jak auto było sprowadzone z Niemiec i przerejestrowane w Polsce, to dokumenty powinny być, po drugie na jakiej podstawie wnioskujesz, że karaj pochodzenie i pierwszej rejestracji to Niemcy? Na podstawie rachunków za naprawy? Ktos mógł sobie przyjechać do Niemiec tym autem i mieszkać kilka latek, stąd te naprawy. A jak kierownica po lewej stronie, to bez sensu że reflektor na ruch lewostronny?  Zaraz sie pewnie dowiem,że przekładka była robiona? Kupy sie to nie trzyma i tyle.

Jan-16-2013 18:10:02
Category: Forum
Forum: VW

Czyżby zawory? A może uszkodzone popychacze?

Jan-16-2013 18:08:21
Category: Forum
Forum: VW

Ja nie byłem nigdy uzytkownikiem tego samochodu, jednakże po ilości tych aut na polskich drogach można stwierdzić, że Golf 3 spostrzegany jest jako samochód dla ludzi w wieku ok. 18-20 lat lubiących chodzić w dresach. W sumie silnik 1.9 jest niezniszczalny, a części znajdziesz na każdym złomie. Niestety tylko ta rdza...

Jan-16-2013 18:04:43
Category: Forum
Forum: VW

Hmm w sumie cięzko jednoznacznie stwierdzić, jakie akumulator będzie dobry, bo to wszystko zależy, czy w aucie masz coś oprócz tradycyjnych odbiorników prądu czy też nie. Jeśli nie masz jakieś sprzętu audio ani nic to sądzę, że na pewno 45Ah wystarczy.

Dec-05-2012 19:00:30
Category: Forum
Forum: RENAULT

Powiem Ci, że nowe Clio IV generacji podoba mi się bardzo - ta stylistyka tego autka przypomina naprawdę fajne, małe, miejskie autko.

Dec-05-2012 19:00:02
Category: Forum
Forum: RENAULT

Niby śmieszny temat, jednak moj znajomy ostatnio z tym też miał sporo problemów, więc nic śmiesznego...

Dec-05-2012 18:59:24
Category: Forum
Forum: RENAULT

Cześć,

Jakie są Wasze zdania na temat Laguny w coupe? Mi się to autko po prostu niewyobrażalnie podoba,

Dec-05-2012 18:58:17
Category: Forum
Forum: ACURA

Cześć,

Który model Acury byście najchętniej wybrali? Macie jakiś ulubieńców?

  • Index
  • » Users
  • » Sting
  • » Profile

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
16

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top