You are here:Start>Forum>View the posts of Czarny

Forgot password? | Forgot username?
  • Index
  • » Users
  • » Czarny
  • » Profile

Posts

Posts

Oct-04-2013 15:06:39
Category: Forum
Forum: DODGE

Gaz to zawsze będzie tylko gaz i nikt mi nie wmówi że z lpg będziesz miał tak samo dobre osiągi jak na benzynie.

Oct-04-2013 15:05:33
Category: Forum
Forum: AUDI

Wszystko zależy od sposobu jazdy i jej częstotliwości uzywania sprzęgła. Auta mocno eksploatowane, zwłaszcza w ruchu miejskim szybciej sie zużywają. Jak ciagle hamujesz, ruszasz, zmieniasz biegi czyli uzywasz nagminnie sprzęgła to nie ma się co łudzić że długo pociągnie.

Sep-10-2013 19:01:46
Category: Forum
Forum: RENAULT

Karta rowerowa robiona w szkole podstawowej to jedno ale jak ty sobie wyobrażasz że wszyscy ludzie w kraju co jeżdżą na rowerach maja teraz zdawać egzamin na kartę rowerową? Przecież to głupota, a co jak ktos jeździ tylko po ścieżce rowerowej? Na całym świecie nie potrzeba kart tylko u nas jak zwykle cos wymyślają a najśmieszniejsze jest to że takie beznadziejne przepisy wcale nie poprawiają bezpieczeństwa na naszych drogach. Tu trzeba zacząć od edukacji już od najmłodszych lat.

Sep-10-2013 17:15:07
Category: Forum
Forum: RENAULT

Karta rowerowa to głupota, choć jakby małe dzieci od wczesnych lat w szkole uczyły się zasad ruchu drogowego to byłoby bezpieczniej. Co do kasków i odblasków to w pełni to popieram.

Sep-09-2013 16:59:47
Category: Forum
Forum: RENAULT

A to na Twizy trzeba mieć prawko?   nowyt/confused  No to niech będzie piwko bezalkoholowe   nowyt/big-grin

Sep-08-2013 15:41:14
Category: Forum
Forum: RENAULT

Trochę optymizmu panowie! Mi się to autko bardzo podoba i chetnie bym takim pojeździł, na miasto wyskoczyć czy na piwko jak sie patrzy!

Sep-08-2013 15:34:16
Category: Forum
Forum: FORD

Polecam ci silnik 2.0 bo choć nieco wieksze opłaty jak zauważył kolega wyżej, to przyjemność z jazdy i oszczędność na paliwie największa. Pamietaj, że C-Max to duże auto, do tego jak planujesz jazdę z rodziną + bagaże  na długich dystansach to ta opcja będzie naprawdę najrozsądniejsza. Co do awaryjności to trudno powiedzieć, choć ja nie słyszałem o jakiś problemach tych silników.

Sep-02-2013 18:46:06
Category: Forum
Forum: KIA

No dokładnie tak jest jak pisałem odnośnie Toyoty, producent nakazał traktować klienta jak najlepiej i efekty widać. Swojego czasu była nawet taka akcja z Mercem jak facetowi ASO nie uznało rdzy w nowiutkim aucie i ten jeździł po mieście z antyreklamą Mercedesa. Ciekawe czy to tylko tak traktują ludzi w Polsce czy wszędzie indziej też?

Sep-02-2013 18:41:20
Category: Forum
Forum: VW

Nie no bez przesady, aż tak źle to nie jest żeby go trawa unieruchamiała, ale z tym zawieszeniem to faktycznie wtopa bo chyba tylko o 20 cm je podnieśli.

Sep-01-2013 11:58:03
Category: Forum
Forum: VW

Auto jak auto, widziałem gorsze, fajna jest kolorystyka ale ogólnie cel produkcji takiej zabawki jak dla mnie niezrozumiały. Chyba że to ma być auto dla wypacykowanych panienek.

  • Index
  • » Users
  • » Czarny
  • » Profile

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
6

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top