You are here:Start>Forum>View the posts of Czarny

Forgot password? | Forgot username?
  • Index
  • » Users
  • » Czarny
  • » Profile

Posts

Posts

Sep-01-2013 11:55:19
Category: Forum
Forum: KIA

Duzo zależy też od przychylności serwisu, wiadomo, że niektóre stawiają sobie za cel żeby winę za ewentualną awarię zwalic na właściciela. Podobno pod tym względem najgorszy jest Mercedes i Ford. Jak kiedyś czytałem opinie ludzi to najlepsze oceny dostała Toyota, ludzie pisali, że nawet po upływie gwarancji dostawali zniżki albo pewne naprawy wykonywano gratis. Ale to podobno jest cel jaki Japoński załozyciel Toyoty postawił sobie juz na początku produkcji - najlepsza opieka serwisowa dla klientów. Nie wiem jak jest z KIA, najlepiej żebyś nie musiał korzystać z gwarancji, z tego co wiem to ceed dostała bardzo dobre oceny pod względem bezawaryjności. Może zamiast studiować gwarancje Kia i Hyundai to należałoby porównac auta i wybrac te najmniej awaryjne?

Sep-01-2013 11:23:23
Category: Forum
Forum: ALFA ROMEO

Podpięcie to nie jest jakis wielki problem, musisz wpiąć dwie kostki i tyle ale problem z tym że nie będziesz miał sterowania na kierownicy.

May-31-2013 15:24:07
Category: Forum
Forum: SEAT

Dokładnie tak, kiedys słyszałem pewną historię że za kolesiem chodzili cztery miesiące żeby zwinąć mu samochód, raz ich wypłoszył, innym razem ktoś z sąsiadów zauważył że sie kręcą i wezwał policję, a jeszcze innym zdążyli mu tylko szybę wybić. W końcu koleś się wkurzył i wykupił sobie miejsce w garażu, to mu pewnej nocy zamek w bramie rozwalili i tak auto zwinęli. Jak się złodziej uprze to nic nie pomoże.

May-25-2013 16:59:52
Category: Forum
Forum: SEAT

Ze strzeżonego parkingu też auto mogą ukraść, nie takie rzeczy robią jak im zależy. Z montowaniem blokady albo atrapy alarmu jest tak samo ale zawsze możesz spróbować. Zawsze to jakieś utrudnienie.

Apr-23-2013 20:06:48
Category: Forum
Forum: FORD

widziałem u kolegi pomalowane tylne słupki i efekt naprawdę trudny do odróżnienia od oryginału. W sumie to dużo osób sobie chwali takie malowanie i farba się dobrze trzyma. Jutro mam zamiar pojechać do sklepu z farbami i wypytać co i jak. Mam zamiar kupić lakier do zderzaków bo trochę wyblakły więc przy okazji zasięgnę info.

Apr-23-2013 18:31:09
Category: Forum
Forum: FORD

wcale tak źle nie jest, jak dobrze zmatowisz powierzchnię to farba trzyma się dobrych kilka lat, najważniejszy jest podkład.

Apr-23-2013 16:51:49
Category: Forum
Forum: FORD

Panowie, przyszła wiosna, zrobiło sie ciepło i naszło mnie na upiększanie mojej fury.  Pomyślałem, żeby zmienić kolor plastików wewnątrz, teraz jest to taki szaro-czarny nijaki kolor a fajnie byłoby gdyby wnętrze było bardziej czarne, żywsze.  Zastanawiam się nad pomalowaniem plastików, są do tego specjalne farby. Trochę popytałem i kilka osób poleciło mi folię termoplastyczną, że podobno lepsza od farby, ładniejszy efekt i trwałość. Ma ktoś doświadczenie w tej dziedzinie?

Apr-23-2013 16:38:26
Category: Forum
Forum: AUDI

Górna półka to to  nie jest ale nie ma co tak psów na tych tarczach wieszać, sa gorsze.

Apr-23-2013 16:31:17
Category: Forum
Forum: DACIA

Przecież cenowo Panda wcale nie odbiega od Daci, za 20tyś kupisz auto z 2009 roku i to jeszcze w dieslu czyli duzo lepsza opcja niż 1.1 +benzyna. Panda to bardzo dobre auto spoko całą familię wpakujesz i miejsca w bród, części tanie bez problemu wszedzie znajdziesz. Zastanów się bo rok w tą czy w tamta to nie robi róznicy a auto duzo lepsze od Daci.

Mar-26-2013 10:33:18
Category: Forum
Forum: TOYOTA

Bardzo fajne auto i naprawde malo awaryjne. Toyota zbiera za nie same pochwaly, ktore co tu duzo mowic sie po prostu naleza. A co do wygladu to kwestia gustu, choc mi sie podoba.

  • Index
  • » Users
  • » Czarny
  • » Profile

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
15

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top