You are here:Start>Forum>View the posts of Marks

Forgot password? | Forgot username?
  • Index
  • » Users
  • » Marks
  • » Profile

Posts

Posts

Jan-23-2013 14:33:58
Category: Forum
Forum: LAND ROVER

Hmm Kuba10 najwidoczniej nie znasz realiów. Wiesz, że samochód kupiony w Anglii może być nawet o 10 tyś złotych tańszy? Ten model, o którym mowa w tym temacie to praktycznie auto numer 1, na ktorym można właśnie sporo zarobić przy przekładkach. Ja osobiście też nie wsiadłbym do takiego auta, no ale Polacy kombinują na każdy sposób, więc przerabiają i zarabiają na tym pieniądze, czyli biznesik się kreci, auta się przerabia i wszystko kręci się jak powinno.

Jan-23-2013 14:31:55
Category: Forum
Forum: KIA

Hmm w sumie do terenówki to ten model ma daleko. Nie wiem dlaczego ten model utożsamiany jest wlaśnie z terenowką. To jest po prostu SUV, który jest duży, ciężki i nijako nie nadaje się na teren. Faktycznie pali dużo, no a jeśli chodzi o awaryjność to również nie jest chyba aż taka mała, bo mam niedaleko siebie salon KIA i zarazem serwis, więc troche tych modeli na serwis przyjeżdża.

Hmm a dlaczego w ten sposób niszczysz pompe paliwa? Nie powinno się jeździć ze stanem zbiornika poniżej rezerwy. Polacy mają tendencje do oszczędzania aż taką, że jeżdzą na rezerwie. Dla mnie jest to totalna głupota, bo wtedy pompa paliwa może Ci się po prostu spalić, a chyba nie warto wdawać się w koszty. Według mnie pompa po prostu nie dostaje paliwa no i auto zaczyna po prostu "nie oddychać".

Jan-23-2013 14:27:10
Category: Forum
Forum: Ogólne

Hmm a w jaki sposób chcesz cokolwiek z nią zrobić, skoro jej nawet nie chcesz ściągnąć? Pewnie ktoś wcześniej malował Twoje felgi i teraz niestety wychodzi efekt złego malowania w postaci właśnie takich płatów farby. Po prostu musisz te felgi ściągnąć, zedrzeć ten lakier i profesjonalnie pomalować, jeśli nie chcesz, żeby felgi wyglądały tak jak teraz.

Jan-05-2013 14:51:15
Category: Forum
Forum: Ogólne

Ja raczej też sądzę, że właśnie ścigacza kobietki wybierają.

Jan-05-2013 14:50:58
Category: Forum
Forum: Ogólne

I żeby problemy z roku 2012 z samochodami nie powtórzyly się w tym roku nowyt/smile

Jan-05-2013 14:50:28
Category: Forum
Forum: Ogólne

Hmm ciekawe rozwiązanie. Może więcej informacji powiesz?

Jan-05-2013 14:50:02
Category: Forum
Forum: Ogólne

Panda? Niby za co dostała taki tytuł?

Jan-05-2013 14:48:31
Category: Forum
Forum: Ogólne

Również potwierdzam. Znajomy ma zabudowę robioną samem i też głośnik 450 RMS i miał to samo. Okazało się, że głośnik jest na sztywno przymocowany do zabudowy, więc zabudowa wpadała w drgania. Dal kawałek wygłuszenia pod koszyk głośnika i było ok.

Jan-05-2013 14:47:16
Category: Forum
Forum: Ogólne

Zalezy czy załatwiasz sam, czy przez firmę. Z tego co wiem, to koszt pełnej rejestracji to ok. 1500 zł, w zalezności też od auta i jego pojemności.

  • Index
  • » Users
  • » Marks
  • » Profile

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
10

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top