You are here:Start>Forum>View the posts of major

Forgot password? | Forgot username?
  • Index
  • » Users
  • » major
  • » Profile

Posts

Posts

Aug-17-2014 14:22:53
Category: Forum
Forum: Ogólne

Ze swojej strony polecam Mitsubishi Colt, w prawdzie tylko trzydrzwiowe ale jeśli chodzi o niezawodność to będziesz zadowolony. Silnik benzynowy 1.3 jest dość ekonomiczny jak na tamte lata produkcji a do tego bardzo niezawodny i mocny jak na małe i lekkie auto. Samochód prosty i pozbawiony zbędnej i zawodnej elektroniki. To był jeden z bardziej udanych modeli Mitsubishi i do dziś ma wielu zwolenników stąd też trzyma cenę.

Aug-17-2014 14:09:17
Category: Forum
Forum: Ogólne

sam mam umyty silnik i nie rozumiem skąd te opinie. Wodą tez się da umyć ale trzeba wszystkie przewody,rurki i inne delikatne części zabezpieczyć, ważne żeby myć tylko zimny silnik i nie odpalać samochodu zaraz po umyciu.

Mar-08-2013 18:00:14
Category: Forum
Forum: HYUNDAI

Rok temu byłem z rodziną na wakacjach za granicą  i wynajęliśmy sobie właśnie Atosa na kilka dni, bo był najtańszy  nowyt/big-grin
Spodziewaliśmy się jakiegoś badziewia ale powiem ci że się bardzo miło rozczarowaliśmy, auto dość pakowne, sporo miejsca w środku, super zrywne, bardzo fajnie się prowadziło. Mieliśmy silnik 1.1 l i palił ok 6l/100, a trasa była dość trudna, dużo zakrętów, drogi wąskie, albo miasto i korki. Klima chodziła cały czas bo był upał więc spalanie nas zaskoczyło na maksa.  Nic więcej niestety nie mogą powiedzieć, ale jeśli szukałbym auta dla swojej zony to rozważałbym  Atosa, bo to fajne i zrywne auto.

Jan-23-2013 14:24:41
Category: Forum
Forum: Ogólne

W sumie widząc ostatnie wyniki w telewizji, że w Rzeszowie zdała tylko 1 osoba, a w Krakowie nikt w ogóle, to kurde ciężko to wszystko musi wyglądać. W sumie zastanawia mnie teraz to, jak szkoły jazdy będą przygotowywać przyszlych kierowców...

Jan-23-2013 14:23:11
Category: Forum
Forum: Ogólne

Cześćnowyt/smile

Sluchaj, tak koloro z tym nie ma. Mówisz, że remontowaliście auto. Tutaj pytanie czy używaliście oryginalnych części? Wiesz.. Teraz rzeczoznawca czepia się wszystkiego. W sumie wracając do rzeczoznawcy - to w głównej mierze od niego właśnie zależy to wszystko, on decyduje o tym, czy pojazd się nadaje czy też nie. Plusem takiej rejestracji jest na pewno to, że zrobisz przegląd raz i masz go na wieczność. W dodatku ubezpieczenie możesz wykupować sobie na np. okres wakacji. Problem zaczyna sie wtedy, kiedy chcesz sprzedać lub coś zmienić w nim. W dowód wbijany jest konserwator zabytków jako dodatkowy właściciel, więc wszelakie zmiany czy też sprzedaż musisz konsultować z nim - no ale decyzja nalezy oczywiście do Ciebie.

Jan-23-2013 14:13:42
Category: Forum
Forum: Ogólne

Słuchajcie.. Mam problem... Po tej zimie z moich alumów zatrzeła schodzić farba cały płatami. Wygląda to okropnie. Czy macie jakieś rady, co można zrobić, aby wyglądały one jak nowe? Na razie nie mam ich jak zdjąć z auta, bo zima jest, a autem muszę dziennie jeździć... Pomóżcie!

Dec-01-2012 16:04:41
Topic: 126p.
Category: Forum
Forum: FIAT

Hehe szczerze to rzadko już widac te autko na drodze. Powiem Ci, że nie dziwie się - wielu ludzi wybiera już pojazdy bardziej cywilizowane.

Dec-01-2012 16:04:14
Topic: C4
Category: Forum
Forum: CITROEN

Eee tam, ta coupe fajnie się prezentuje i przynajmniej nawiązuje do WRC

Dec-01-2012 16:03:58
Category: Forum
Forum: FORD

Witam!

Jakie jest Wasze zdanie na temat tego auta? Czy uważacie, że jest on odpowiedni dla młodzików czy dla prawidzwych facetów?

Nov-12-2012 18:18:24
Category: Forum
Forum: BMW

kupisz, a jakże z przebiegiem 400tyś albo 20-letni wrak

  • Index
  • » Users
  • » major
  • » Profile

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
7

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top