You are here:Start>Forum>View the posts of Zbychu

Forgot password? | Forgot username?
  • Index
  • » Users
  • » Zbychu
  • » Profile

Posts

Posts

May-06-2014 15:55:51
Category: Forum
Forum: CHEVROLET

Jak wyżej, czy warto kupić jako drugi samochód? Auto z 2005, 1.4 benzyna 95KM 113000km cena 12tyś

Aug-30-2013 22:26:04
Category: Forum
Forum: AUDI

Auta z lat 90 to mogły mieć 300tys na liczniku a nic się nie działo ale nikt mi nie powie że dzisiejsze samochody dożyją takiego przebiegu. Oczywiście że nie ma reguły ale chyba lepiej jest kupić auto z przebiegiem 100tys zamiast 200tyś co? Tu nie chodzi o złom ale o  wydatki związane z naprawa/remontem auta.

Aug-30-2013 22:07:45
Category: Forum
Forum: FORD

Nie wiem co się uczepiliście tego auta, to że nie jest napakowane bajerami na zewnątrz i w środku to jeszcze nie powód do krytyki. To auto uniwersalne i przy niewielkich nakładach finansowych można fajnie go przerobić na sportowe. Pokażcie mi inne takie auto które nie zostanie od razu zeszpecone takimi przeróbkami? Może właśnie na tym polega uroda Focusa że można go zmieniac w zalezności od zachcianek a i tak zawsze dobrze sie prezentuje.

Aug-24-2013 18:52:52
Category: Forum
Forum: FIAT

jak nie masz żadnych objawów ze strony uszkodzonego ABS-u to bym sie nie przejmował tylko normalnie jeździł i obserwował co sie dzieje. Z tego co opisujesz to nawet mechanik nie wie co jest grane, więc watpię, że sam do tego dojdziesz tym bardzie że komputer nic nie pokazuje. ABS ma to do siebie że lubi kaprysić.

Aug-24-2013 18:49:28
Category: Forum
Forum: NISSAN

wycie skrzyni to najczęściej oznaka, że potrzebna jest jej wymiana, u Ciebie skrzynia była wymieniana więc cos tu nie gra. Pytanie czy była wymieniana na nową czy  używkę? Jesli używkę to może i ona kończy swój żywot. Może być tez tak, że wyje ci łozysko, co da się naprwić ale trzeba by to szybko sprawdzić bo jak łozysko się rozleci to nie będzie w ogóle co naprawiać.

Aug-24-2013 18:34:50
Category: Forum
Forum: VOLVO

nie sądzę, że sa to auta bardziej awaryjne od innych. Jedynym problemem jest drożyzna przy naprawach i ceny części.Jak juz cos nawali to sie pamieta na bardzo długo właśnie ze wzglądu na kosmiczne ceny.

Jul-14-2013 15:19:27
Category: Forum
Forum: HYUNDAI

Ja kiedyś kupiłem taki zestaw naprawczy bo tez wożę koło zapasowe w bagażniku ze względu na lpg. Przed wyjazdem na wakacje potrzbowałem miejsca na bagaż więc wywaliłem koło i kupiłem piankę ciśnieniową taką jak na tym filmiku. Niestety, jak złapałem gumę to uszkodzenie było zbyt duże i pianka nie zalepiła dziury w całości więc musiałem dzwonić po pomoc drogową i zabuliłem kupe kasy. Od tamtego czasu nie rozstaje się z kołem zapasowym. Wolę wziąć mniej bagażu niż zostawić koło w domu.

May-26-2013 18:07:58
Category: Forum
Forum: OPEL

Ja próbowałem tak: papier 2500, 1500 i 1000 a później pomalowałem bezbarwnym lakierem akrylowym ale efekt był kiepski, wychodzi że źle zrobiłem bo  powinienem zrobić jak pisał Wojtek i wypolerować filcem wcześniej.

Feb-11-2013 20:18:18
Category: Forum
Forum: CITROEN

kumpel ma bo musiał coś wstawić w miejsce katalizatora i jeździ już tak rok czasu, różnicy praktycznie nie ma żadnej w dynamice, spalaniu czy hałasie, może ciut lepiej wkręca się w obroty i tyle

Jan-23-2013 14:11:17
Category: Forum
Forum: Ogólne

Również nie chce mi się wierzyć, że przy tym modelu dali aż tyle upustu. Chociaż w sumie patrząc z drugiej strony, jest to bardzo prawdopodobne, ponieważ Klient mógł sobie zażyczyć najbogatszą wersję, która był droga, więc te 35 tyś. zlotych jest kwotą realną w tym przypadku.

  • Index
  • » Users
  • » Zbychu
  • » Profile

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
8

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top