You are here:Start>Forum>View the posts of Arek

Forgot password? | Forgot username?
  • Index
  • » Users
  • » Arek
  • » Profile

Posts

Posts

Sep-26-2014 22:03:36
Category: Forum
Forum: Ogólne

Opłaca się ale najbardziej jak sam po samochód pojedziesz bo jak załatwisz przez firme to oni sobie ze 3tyś policzą. Najbliżej sprowadzać z Niemiec, poszukaj na internecie jest dużo ofert na autoscout24 dla przykładu. Wiadomo, że wszędzie trzeba uważać na oszustów ale samochody z zachodu są z reguły w dużo lepszym stanie technicznym, przede wszystkim tyczy się to zawieszenia. Dodatkowo ludzie mają więcej kasy to i o samochód bardziej dbają i serwisują w autoryzowanych warsztatach a nie samemu w garażu. Do tego jest małe prawdopodobieństwo cofnięcia licznika, bo niby po co? U nas chce się wyrwać jak najwięcej kasy bo wiadomo jak społeczeństwo biedne to kombinują jak się da. Do tego dodać trzeba naszą polską uczciwość, cwaniactwo i juz wiadomo czego można sie u nas spodziewać.

Sep-26-2014 21:52:45
Category: Forum
Forum: Ogólne

To nie jest tak że wszyscy w policji są tacy sami bo ja dla przykładu znam kilku mundurowych co można za wzór stawiać. W Polsce jest taki problem że system rekrutacyjny i szkoleniowy jest do dupy i nie przesiewa ludzi jak powinien stąd trafiają się takie elementy jak koleś z 18 punktami na prawku czy jakiś psychol.

Aug-24-2013 15:35:35
Category: Forum
Forum: BMW

To się nazywa BRAKIEM KULTURY na drodze. W Polsce chamów nie brakuje i nawet jakby wszyscy jeździli jedną marką to i tak nic by się nie zmieniło.

Aug-24-2013 15:32:00
Category: Forum
Forum: VOLVO

Może na rynku europejskim te auta wielkiego sukcesu nie odniosły ale trzeba pamietać, że ich głównym punktem zbytu sa Stany Zjednoczone, gdzie auta się dobrze sprzedają.

Jan-15-2013 15:37:18
Category: Forum
Forum: Ogólne

Hmm słuchaj, żadnej filozofii w tym to nie ma. Po prostu wszystko zależy ile masz miejsca w samochodzie przy akumulatorze. W niektorych niestety nie można nawet palca zmieścić, a niektore mają duże komory, więc bez najmniejszego problemu wejdzie steropian cienki z każdej strony akumulatora. Ocieplasz coś a'la dom. Po prostu musisz z każdej strony obłożyć oprócz tylko gory, gdzie są styki, chociaż niektorzy również i tutaj dają.

Jan-14-2013 15:27:46
Category: Forum
Forum: VW

Z tego co wiem, to w tych modelach są silniki z tradycyjnej gamy silników VW. Znajdziemy tutaj oczywiście słabsze jednostki benzynowe i diesle, jednak dla prawdziwego fana mocy na pewno znajdzie się niejeden silnik, który potrafi zaprzeć dech w piersiach po wciśnięciu pedalu gazu.

Jan-14-2013 15:25:34
Category: Forum

Hmm w sumie każdy z Was tak narzeka, ale zastanawialiście się, dlaczego ci producenci nadal utrzymują się na rynku? W sumie muszą być ludzie, którzy decydują się na zakup właśnie tych modeli. Skoro je kupują, to muszą być za nich pewni, dlatego też twierdzenie, że chińskie to ble zaczyna do mnie już niestety nie przemawiać.

Jan-14-2013 15:24:31
Category: Forum
Forum: Ogólne

U mnie wzięli się ostatnio do roboty. O dziwo wszystkie drogi są czarne. Oczywiście drogi gminne niestety już tak kolorowo nie wyglądają, bo niestety pług nawet niczym nie sypie, tyle co odgarnie śnieg, no ale najważniejsze, że miasto jest praktycznie perfekcyjnie odśnieżone - zobaczymy w sumie jak długo nowyt/smile

Jan-14-2013 15:23:32
Category: Forum
Forum: Ogólne

Ja do tej pory w swoim aucie mam wlaśnie steropian, który zdecydowanie polepsza wydajność akumulatora. Nie wiem kto tutaj pisał, że taki pokrowiec nic nie da, itp. - totalna bzdura! W sumie ja nie jestem zainteresowany takim pokrowcem, bo zdecydowanie wersja ze steropianem jest znacznie tańsza,a skuteczność jest na tym samym poziomie.

Jan-14-2013 15:22:14
Category: Forum
Forum: Ogólne

Malicki wrote:

Hmm wszyscy mówią, że nie warto i nie warto, ale jednak czy ktoś z Was zastanawiał się dlaczego? Ja w sumie dzisiaj mam taką rozkminę na temat tuningowanych samochodów. Wszystko w sumie jest ok, do czasu, kiedy nie zacznie sie psuć. W sumie wymiana cześci w silniku to po prostu masakra dla silnika. Tak silnik faktycznie ma większą moc, no ale jego żywotność jest niewielka, dlatego też właśnie pisałem wcześniej, że jakoś nie pociąga mnie ten caly tuning silników w samochodach, no ale co kto lubi nowyt/smile

W sumie muszą się z Tobą zgodzić. A co jeśli mowa o tuningu wizualnym? Według mnie on również nie pasuje do samochodów osobowych. Dlaczego? Bo po prostu rozbraja mnie fakt, że ktoś włożył 10 tyś w body kity, malowania, itp. a pod maską ma silnik 1.4 z gazem...

  • Index
  • » Users
  • » Arek
  • » Profile

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
3

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top