You are here:Start>Forum>View the posts of Wójcik

Forgot password? | Forgot username?
  • Index
  • » Users
  • » Wójcik
  • » Profile

Posts

Posts

Jun-26-2013 16:57:31
Category: Forum
Forum: SUZUKI

No tak bo u mechanika trzeba ze trzy koła zostawić. Z tego co patrzyłem w ASO nawet 6tyś krzyczą. Najtaniej jak się poszuka używanych części i samemu zrobi. Też się zastanawiam czy to ma sens bo auto ma już swoje lata i chyba lepiej kupić młodszy model ze wspomaganiem.

Jun-25-2013 21:10:05
Category: Forum
Forum: HYUNDAI

Jak to jest z tym paliwem premium to nikt nie wie bo producenci zapewniają że osiągi wzrastają i spalanie spada, mechanicy mówią że osiągi mogą nawet spaść, spalanie wzrosnąć a czasem pojawić się uszkodzenie silnika, a kierowcy nie widzą żadnej różnicy i nie wiedzą co robić. Ja tez kiedyś tankowałem premium ale różnicy nie widziałem więc dałem sobie spokój. Najlepiej poczytaj jakie są zalecenia producenta i jak cię stać to się do nich stosuj. Fakt że nowsze auta są przystosowane do tego rodzaju paliwa i producenci zalecają jego stosowanie. Nie wiem jak jest w twoim przypadku. Ze swojego doświadczenia wiem że jak dużo jeździsz to w końcu i tak górę weźmie ekonomia zwłaszcza jak ceny paliwa ciągle rosną.

Jun-25-2013 20:54:38
Category: Forum
Forum: SUZUKI

Koledze chyba chodziło o to że są różne łapy mocowania pompy wspomagania do silnika i dlatego pojemność jest ważna. Generalnie nie powinno być problemu tylko trochę roboty jest i ok 1tyś trzeba liczyć. Nie wiem czy ci się to opłaca.

Jun-08-2013 14:09:33
Category: Forum
Forum: HONDA

Wcale nie musi być do wymiany,  może uda ci się trochę przestawić ramię na mechanizmie silniczka.

Jun-02-2013 16:27:21
Category: Forum
Forum: AUDI

Zniszczyć lakieru nie powinieneś, najważniejsze żeby nie szorować ostrą szmatą czy gąbką tylko użyć miękkiej ścierki, jak nałożysz sprej to poczekaj aż zacznie rozpuszczać smołę i delikatnie zacznij ścierać cały syf, w razie potrzeby powtórz czynność.

Jun-02-2013 16:16:14
Category: Forum
Forum: FIAT

Idea to auto które w Polsce nie spotkało się z dużym zainteresowaniem i zaprzestano jej produkcji, zresztą głównie dlatego że na rynku jest dużo aut typ minivan. Osobiście auto mnie nie urzekło, przypomina Punto, silnik 1.9JTD dostał bardzo dobre opinie, jest mocny i mało awaryjny. Ford Fusion jest zdecydowanie bardziej popularny, ale czy lepszy? Części do Fiata są  tańsze, do tego jak chcesz kupić Ideę to masz szansę zaoszczędzić trochę kasy, bo z racji zaprzestanej produkcji ceny są dużo niższe.

Jun-01-2013 15:47:03
Category: Forum
Forum: AUDI

http://youtu.be/qbd9l5ffmvM
WD40 też pomoże ale trzeba zostawic do rozpuszczenia na jakieś 30min.

May-24-2013 18:56:29
Category: Forum
Forum: OPEL

Bez paniki, jeśli zgrzyty/ stuki pojawiają się tylko przy maksymalnym skręcie i nie są  bardzo głośne to można poczekać z naprawą. Ważne, żebyś obserwował postęp uszkodzenia, jak zauważysz, że jest gorzej, to trzeba jechać na wymianę i nie czekać.

May-24-2013 18:46:57
Category: Forum
Forum: FIAT

Klocki hamulcowe masz do wymiany.

May-20-2013 15:42:05
Category: Forum
Forum: VW

Mozesz dorobic klucz i będziesz miał dwa takie same kluczyki

  • Index
  • » Users
  • » Wójcik
  • » Profile

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
5

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top