You are here:Start>Forum>View the posts of Kowalski

Forgot password? | Forgot username?
  • Index
  • » Users
  • » Kowalski
  • » Profile

Posts

Posts

Aug-27-2013 15:33:17
Category: Forum
Forum: CITROEN

To pewnie zalezy od firmy, trzeba by zadzwonić i zapytać o gwarancję na taką dorabianą linkę. Myślę jednak że jak linka jest zrobiona poprawnie tzn pokryta jest warstwą teflonu co zapewnia jej dużą wytrzymałość to nie powinno być problemu i spokojnie lata wytrzyma.

Jul-04-2013 17:25:02
Category: Forum
Forum: SUBARU

Napędu 4x4 nie trzeba się bać tylko wiedzieć jaki wybrać aby w pełni cieszyć się z jego użytkowania jak to zaznaczył kolega Mirek. Mechaników też da się znaleźć dobrych i takich co wiedza, że istnieją jeszcze inne auta poza VW.

Jan-22-2013 15:58:03
Category: Forum
Forum: VW

Hmm ale czy kupi Leona w tej cenie? Niby to prawie też VW, no ale skoro ona uparła się na VW, to jednak Golf IV będzie idealnym rozwiązaniem dla niej. W sumie czesto widać kobiety właśnie Golfach, więc czemu by nie akurat ten model? Ładnie się prowadzi, części są tanie jak barszcz, wszędzie dostępne, więc czemu by nie?

Jan-22-2013 15:53:16
Category: Forum
Forum: VW

Hmm w sumie z jednej strony Passat CC to dosyć nowoczesny samochód, z drugiej jednak strony jakoś nie pasuje właśnie do stajni VW, bo mają mieć przecież auta dla ludu, a taki Passat jest tylko i wyłącznie dla wybranych. Zastanawia mnie jedynie fakt, jak wygląda prowadzenie tego samochodu. Czy można go zaliczyć raczej do aut sportowych czy jednak luksusowych? Jak z wsiadaniem na tylną kanapę?

Jan-22-2013 15:50:25
Category: Forum
Forum: VW

Cześć,
Mam problem z Golfie IV z siłownikiem klapy tylnej. Ostatnio byłem na zakupach z żoną i chciałem otworzyć bagażnik, żeby zakupy wpakować i podniosłem tylną klapę, która jakoś ciężko szła do góry, puściłem ją i niestety okazało się, że szła ciężko bo siłownik poszedł i niestety klapa walnęła dosyć mocno, aż tylna szyba po prostu roztrzaskała się na kawałki. Tyle dobrze, że miałem przyciemnione szyby, bo dzięki tej folii nie rozkruszyła się szyba, tylko folia ją utrzymała. Czy ktoś z Was ma może taką szybę albo zna kogoś, kto ma do sprzedania? Jaki to mniej więcej koszt?

Jan-12-2013 14:41:57
Category: Forum
Forum: Ogólne

To zależy przede wszystkkim o zamożności danych powiatów. W moim powiecie drogi sypane są jednak zwykłą solą z wodą. Ostatnio jednak byłem świadkiem, że solarki sypały tylko i wylącznie na skrzyżowaniach, a reszta to już nie obchodziła. W sumie wypadałoby to nagrać i podesłać do zarządcy dróg, jak ich pracownicy wykonują swoje zadania. Czy u Was też tak robią?

Jan-12-2013 14:40:43
Category: Forum
Forum: Ogólne

Witam ponownie,

Mam do Was drodzy koledzy i koleżanki pytanie. Potrzebuje pomocy, a dokładniej do mó znajomy potrzebuje. Dzisiaj miał stluczkę, jakiś koleś nie wyhamował i niestety walnął mu w tył jego auta. Spisali oświadczenie, jednakże teraz koleś, który byl winowajcą dzwonił do niegi i twierdził, że on jednak nie był winowającą, że to musiała być pomyłka, że on będzie się od tego odwoływał. Czy w tej sytuacji skoro podpisał oświadczenie ma prawo się do niego odwołać?

Jan-01-2013 21:19:06
Category: Forum
Forum: Ogólne

Ja tam lubie spokojne rytmy, czasem nawet i disco polo nowyt/smile

Oct-23-2012 16:37:46
Category: Forum
Forum: Ogólne

Auto fajnie w tym wygląda, jednak zawieszenie będzie znacznie na tym cierpieć.

Oct-23-2012 16:37:05
Category: Forum
Forum: Ogólne

Ja mam 16 i uważam, że są one wystarczające.

  • Index
  • » Users
  • » Kowalski
  • » Profile

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
10

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top