You are here:Start>Forum>View the posts of Marcel

Forgot password? | Forgot username?
  • Index
  • » Users
  • » Marcel
  • » Profile

Posts

Posts

May-07-2014 17:42:23
Category: Forum
Forum: KIA

Słuchajcie, ma taki problem że pojawiają się dość silne wibracje, drgania na drążku zmiany biegów. Byłem u mechanika bo podejrzewałem, że może skrzynia pada ale to nie to.  Mechanik zmienił mi takie plastikowe podkładki w miejscu łączenia drążka z prętem poziomym idącym do skrzyni i czymś tam nasmarował ale nic nie pomogło. Ręce mi juz opadają, może miał ktos podobna sytuację?

Feb-15-2013 15:46:35
Category: Forum
Forum: LAND ROVER

Ja kilka lat temu byłem na praktykach w Holandii i właśnie pracowałem na dużym gospodarstwie. Właściciel jeździł takim Defenderem z pola na pole sprawdzał bydło etc. Dał mi się nawet przejechać kilka razy. Świetnie się jeździło, auto robi wrażenie, a w środku miejsca tyle, że i małego cielaka wsadzisz. Ech, to były czasy..

Dec-15-2012 13:19:28
Category: Forum
Forum: KIA

Kolego nie ładuj się w ten samochód, to taka sama porażka jeśli chodzi o spalanie jak Matiz. Małe auto a pali jak limuzyna- porażka! Myślisz że dlaczego pierwszy właściciel zamontował gaz przy 1.0 ?Odpowiedź jest prosta - wysokie spalanie. Za taką cene kupisz lepszy miejski samochód, choćby Fiat Punto z 2007 roku gdzie spalanie mieści się w granicach 5/6 litrów w mieście. Do tego auto mało awaryjne, a części tanie jak  barszcz. Zastanów się lepiej bo nawet z gazem to dużo wydasz, a tu możesz mieć o niebo lepszy samochód, a jak poszukasz to też z dobrym wyposażeniem znajdziesz.

Dec-12-2012 16:38:02
Category: Forum
Forum: Ogólne

A opinia, że wszyscy Polacy to złodzieje jest prawdziwa? Pewnie, że nie, a jednak 90% Niemców w nią wierzy. Jak już się coś zapisze w ludzkiej głowie, to nie ma mocnych, żeby to wybić i można cuda robic, a ludziska i tak będą myśleć swoje!

Oct-24-2012 17:14:06
Category: Forum
Forum: VW

jesli szukasz dobrych i niezbyt drogich opon na zimę to polecam Dębice. Fajna przyczepność i dość długa żywotność. Będziesz zadowolony i nie przepłacisz.

Oct-24-2012 17:05:48
Category: Forum
Forum: KIA

Witam, mam taki problem dotyczący elektroniki w mojej Rio. Kilka dni temu po odpaleniu auta zawiesiła się kontrolka akumulatora. Świeciła się przez kilka minut, później zgasła. Później miałem problem z ponownym zapaleniem samochodu. Po odpaleniu radio zaczęło wariować- włączyło się i wyłączyło kilka razy, a do tego auto jakby traciło moc i za chwile ją odzyskiwało. Teraz nie chce zapalić w ogóle. Akumulator wymieniałem rok temu, więc nie wiem czy to jego wina. Może to wina alternatora? Czy ktoś sie orientuje w tym problemie?

  • Index
  • » Users
  • » Marcel
  • » Profile

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
10

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top