You are here:Start>Forum>View the posts of Kosecki

Forgot password? | Forgot username?
  • Index
  • » Users
  • » Kosecki
  • » Profile

Posts

Posts

Jun-20-2013 17:15:27
Category: Forum
Forum: MERCEDES

Nie wiem jak jest na innych rynkach ale w Polsce przeciętny zjadacz chleba nie ma kasy na rozbijanie sie mercami, co innego klient przedsiębiorca co kasy ma wiecej i może sobie na takie auto pozwolić. Mercedesy to drogie zabawki zwłaszcza w utrzymaniu i to decyduje o tym kto auto kupuje. Kowalski uzbiera co najwyżej na Fiata Dublo a jak cos się popsuje to bedzie szukał tanich zamienników i naprawiał we własnym garażu.

Jun-20-2013 17:09:27
Category: Forum
Forum: MITSUBISHI

W Radomiu jest firma Arcaro co robia tapicerkę samochodową i naprawy foteli. Nie wiem jaki koszt ale firma wygląda dość profesjonalnie -  Niemcewicza 91, Radom.

Feb-02-2013 11:38:31
Category: Forum
Forum: SUBARU

świetne auto, wielka szkoda, że Subaru zaprzestało produkcji. Ja kupiłbym to auto bez zastanowienie, bo Subaru to potrafi robić auta nie do zdarcia. Sam napęd 4x4 musi być niezłą frajdą.

Jan-05-2013 15:36:44
Category: Forum
Forum: Ogólne

no  tak pomysł jest dobry ale problem w tym, ze nie każdy ma znajomego mechanika

Dec-16-2012 8:49:45
Category: Forum
Forum: Ogólne

mandaty powinny być przyznawane adekwatnie do wysokości wynagrodzenie, wtedy kara byłaby bardziej dotkliwa ale i sprawiedliwa, no bo jak ktoś szarżuje bmw 200km/h w terenie zabudowanym ma kupę kasy, a dostanie mandat wysokości 300zł to wiadomo że nadal będzie szarżował bo go taka kara śmieszy. Natomiast jakby dostał do zapłaty mandat wysokości 10 tyś to zabolałoby bo kasa duża. Tak jest w wielu krajach na świecie i ten system się doskonale sprawdza.

Dec-10-2012 17:13:40
Category: Forum
Forum: Ogólne

no ja juz taki pewny nie jestem czy to jest dobre rozwiązanie bo przecież taki zwykły samochód to nie ma dodatkowego hamulca i taka nauka jest dość niebezpieczna

Dec-04-2012 16:01:29
Category: Forum
Forum: Ogólne

wszystko zależy od auta bo jak masz klasyka to ok a jak polo czy punto to odpada i tylko się ośmieszysz
kiedyś byłem w USA i widziałem dużo starszych gości którzy prowadzili w rękawiczkach,  podobno nie wyciera sie tak bardzo kierownica jak się prowadzi w rękawiczkach ale nie jestem pewny czy to prawda, na pewno się nie brudzi jak przy gołych rękach
Jakbys miał kabrio i ubrał się odpowiednio to rękawiczki będą ok

Nov-04-2012 12:39:02
Category: Forum
Forum: TOYOTA

świetne autko do jazdy na co dzień nawet dla rodziny z 2 dzieci. miałem okazję prowadzić celice kiedy odwiedziłem znajomych w Niemczech. naprawde byłem pod wrazeniem przyspieszenia . serwisowane regularnie pracuje bez zarzutów choć trzeba pamietać ze to droga w utrzymaniu zabawka ale cos za cos. Fajne auto dla ludzi w kazdym wieku

Nov-02-2012 19:22:11
Category: Forum
Forum: OPEL

dzięki wielkie za pomoc, ja też nie rozumien takiego gadania ze jak stare auto to najlepiej nic nie naprawiac! lakier nie jest w złym stanie wiec wgniecenia mnie bardzo denerwują. Sprawdze wasze namiary ale jak macie coś więcej to bardzo prosze o posty nowyt/smile

Nov-02-2012 16:19:06
Category: Forum
Forum: OPEL

jestem z podkarpacia

  • Index
  • » Users
  • » Kosecki
  • » Profile

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
17

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top