You are here:Start>Forum>View the posts of Staszek

Forgot password? | Forgot username?
  • Index
  • » Users
  • » Staszek
  • » Profile

Posts

Posts

Usunąć zbędne znaki, zwłaszcza te gdzie na odległości 200 metrów są trzy znaki z innym ograniczeniem prędkości. Przecież to idiotyzm, żeby się do nich stosować na tak krótkim odcinku drogi trzeba jechać jak połamany. Dlaczego nie wypośrodkować i postawić jednego znaku?

May-06-2014 20:44:38
Category: Forum
Forum: CHEVROLET

no nie byłbym tego taki pewny, równie dobrze to może być kapiący olej z układu klimatyzacji, bez dokładnych oględzin się nie obędzie.

May-06-2014 20:40:23
Category: Forum
Forum: CHEVROLET

spalanie nie należny do najniższych i tego raczej nie zmienisz, jest dużo wskazówek na temat ekonomicznej jazdy więc możesz kombinować ale czy warto? no bo ile tak naprawdę zaoszczędzisz? sam wiesz jak jeździsz i czy faktycznie to mocno wpływa na zużycie paliwa? już lepiej pomyśleć o instalacji gazowej.

May-06-2014 15:33:52
Category: Forum
Forum: CHEVROLET

Standardowo masz 195/60R15 to najlepszym zamiennikiem będzie opona 205/45R17, tylko pamiętaj żeby nie przecholować z szerokością koła.

Sep-07-2013 14:30:00
Category: Forum
Forum: RENAULT

Auto ma sens w resortach turystycznych gdzie bogaci turyści mogą pojechać na małą przejażdżkę i z powrotem. Innego celu dla tego auta nie widzę, bez szyb, bez możliwości nielimitowanego przebiegu, zreszta nawet wygląd tego auta nie jest dostosowany do codziennych potrzeb. Jak ktoś chce być tak super ekologiczny to może wybrać w innych elektrycznych autach co mają szyby i pojemny bagażnik.

Sep-07-2013 14:20:54
Category: Forum
Forum: KIA

To jest jakaś myśl bo auta z produkcji w 2012 roku kupisz o jakieś 6tyś mniej. Co się tyczy gwarancji to musisz wiedzieć że na tego typu auta gwarancja jest max 2 lata.

Jun-18-2013 11:25:06
Category: Forum
Forum: RENAULT

Bardzo dobra firmą jest  Sabelt  ale też sobie liczą. W ich ofercie znajdziesz  Challenge, GT, Taurus czy Titan, Sparco w róznych wymiarach. Bardzo dobre jakościowo ale też drogie ok 1500 za fotel.

May-31-2013 20:49:25
Category: Forum
Forum: CHEVROLET

Kolega Mariusz B zaraz ci napisze że to nieprawda bo jego auto jest niezniszczalne. Bez żartów, każde dziecko wie że te auta są nic nie warte, po roku tracą ponad 50% na wartości a i tak niewiele się na nie skusza, a jak skusi to po roku ma dość i sprzedaje. Daewoo było nic nie warte i nowa nazwa Chevrolet tego nie zmieni.

May-28-2013 17:22:52
Category: Forum
Forum: CHEVROLET

Bez przesady, za nowe  Aveo z tego roku musisz dać 40tyś a za Fiestę 50tyś to co przy Fieście mogę wymagać a przy Aveo juz nie, bo 10tyś tańsze? Głupoty wypisujesz i tyle.

May-27-2013 16:11:42
Category: Forum
Forum: CHEVROLET

Ja miałem to auto i całe szczęście że udało mi sie go pozbyć. Odradzam i jeszcze raz odradzam! Samochód tragiczny w użytkowaniu - psuje się, trzeszczy i pali jak smok! Na kilka dni przed sprzedażą zauważyłem punktowe ogniska rdzy, całe szczęście, że kupujący nie zwrócił na to uwagi. Ten samochód to porażka!

  • Index
  • » Users
  • » Staszek
  • » Profile

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
9

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top