You are here:Start>Forum>View the posts of Precel

Forgot password? | Forgot username?
  • Index
  • » Users
  • » Precel
  • » Profile

Posts

Posts

Jul-27-2013 22:04:50
Category: Forum
Forum: ALFA ROMEO

dokładnie ale zeby to jeszcze mechanik gadał??

Jul-27-2013 22:03:15
Category: Forum
Forum: HONDA

Jak po brzegach lakier trzyma się dobrze to mozesz sam zabezpieczyć bezbarwnym lakierem, jak zawoskujesz auto to różnicy nie będzie żadnej.

Jul-26-2013 20:10:26
Category: Forum
Forum: ALFA ROMEO

Większej głupoty nie słyszałem. Co ma piernik do wiatraka?

Jan-19-2013 16:03:04
Category: Forum
Forum: Ogólne

A to, to już jest totalna bzdura.. Nie wiem nawet dlaczego takie coś zostało wprowadzone.. W sumie to kpinaz kierowców. Niby dlaczego to weszlo? Co to przeszkadza, że aj odśnieżam sobie samochód na zapalonym silniku? Nie potrafię tego zrozumieć, wyjaśni mi to ktoś?

Jan-19-2013 16:02:16
Category: Forum
Forum: Ogólne

No tak, w końcu te "żłoby" muszą mieć za co kurde żyć... Jak ja nienawidzę tego kraju właśnie przez tych zasranych polityków. Chcesz życ godnie to i tak muszą doić z Ciebie pieniądze na każdym kroku ;/

Jan-19-2013 16:01:29
Category: Forum
Forum: Ogólne

Ehh dla mnie to jest jedna wielka "rewolucja", która raczej miejsca nie powinna mieć. Nie wyobrażąm sobie tego, że kurde ITD mnie kontroluje. A co z tira? Ich teraz oleją? Dal mnie ten kraj zaczyna być co raz to dziwniejszy ;/

Jan-17-2013 15:38:21
Category: Forum
Forum: Ogólne

Mojżesz wrote:

Widzę, że Pudzian to z Ciebie taki, jak ze mnie Mojżesz nowyt/smile nowyt/smile
A tak na poważnie, to radzę nie wojować z takim gnojstwem, bo mozesz tego bardzo żałować. Mój brat kiedyś mieszkał na Nowej Hucie i jak się wdał w pogadankę z takim szczylem, żeby nie pluł na auta,  tak następnego dnia miał dwie opony dziurawe. Radzę przestawić auto i dać sobie spokój z takim gnojstwem, bo sam nic nie zwojujesz. Inaczej jak jest was wielu.  Na policję dzwoniłbym jednak każdego dnia aż do skutku.

Dzwonienie na policję na pewno przyniesie skutek. Jeśli Twoja policja nie chce zareagować to zdecyduj się na kontakt z wyższą warstwą, w końcu od tego jest policja w naszym kraju. Najłatwiej będzie przestawić auto, ale skoro Tobie nie porysują to zrobią to komuś innemu, więc raczej warto byłoby działać i dmuchać na zimne już teraz.

Jan-17-2013 15:36:43
Category: Forum
Forum: Ogólne

Mojżesz wrote:

Chociaż w sumie światło mogło się uszkodzić po kolizji ze zwierzęciem, więc chyba tutaj też pójdzie się wyratować. Teraz nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. Powiedz tylko, czy o uszkodzeniu światła powiedziałeś policjantą na miejscu czy zobaczyli to dopiero po zderzeniu?

Polak potrafi, heh nowyt/smile Kombinowanie to w sumie nasz chleb powszedni, więc do tego mam dryg nowyt/smile

Jan-17-2013 15:33:04
Category: Forum
Forum: Ogólne

Hej,

Moja siostra ma za niedługo egzamin na prawko. Niby jakieś małe wycieki nowych testów są, jednak mam do Was pytanie, czy rzeczywiście trudno będzie je zdać? Jak to wszystko w ogóle będzie teraz wyglądac? Siostra się bardzo stresuje, bo za 2 tygodnie egzamin, a teraz są te wszystkie zmiany, itd...

Jan-08-2013 16:18:08
Category: Forum
Forum: Ogólne

W sumie czyżby problem byl aż taką błachostką?

  • Index
  • » Users
  • » Precel
  • » Profile

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
12

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top