You are here:Start>Forum>View the posts of Sławoj

Forgot password? | Forgot username?
  • Index
  • » Users
  • » Sławoj
  • » Profile

Posts

Posts

Jan-24-2013 17:01:18
Topic: A2
Category: Forum
Forum: AUDI

Chłopaki wróccie jednak do tematu A2. Jesli chodzi o mnie, to z chęcią stalbym się posiadaczem tego modelu. Dlaczego? Bo wedlug mnie ma ona w sobie urok i zdecydowanie nadaje się do jazdy nie tylko po mieście, ale również w kilka osób na trasy.

Podpięcie do kompa raczej nic nie pokaże, bo to definitywnie wina zbyt niskiego stanu paliwa. Zrozum, że zimą pompa zaciąga benzyne do układu znacznie inaczej niż w lato, ze względu innego rozruchu, spowodowanego niską temperaturą. Radzę nie jeździć na takich oparach, no chyba że chcesz auto za niedługo oddać na zlom.

Jan-24-2013 16:55:48
Category: Forum
Forum: AUDI

Witam serdecznie!

Mój braciszek ma problem ze swoim autem. Chodzi o Audi A6 z 1998 roku. Śnieg spadł, więc postanowił trochę poszaleć na ręcznym. Po kilku takich przejzdach wyczuł, że linka ma niezly luz. Na początku brała od samego spodu, a teraz mniej więcej od polowy. Orientujecie się czym to jest może spowodowane?

Jan-19-2013 15:53:49
Category: Forum
Forum: Ogólne

No ale jak kupowałem, to było napisane, że ma możliwość montażu w klapie bagażnika. W sumie jak to wg. Ciebie powinno wyglądac? Że auto otwieram z pilota, a bagażnik muszę ręcznie otwierać? Jakoś dziwnie by to bylo ;/

Jan-19-2013 15:52:19
Category: Forum
Forum: Ogólne

O to właśnie chodzi. W sumie zastanawiam się nawet nad sprzedaniem tego tłumika i kupieniem z powrotem oryginalnego. Wiesz.. Kiedyś byłem młody i głupi, to kurde wydawało się, że to bedzie fajny bajer, no ale co zrobić...

Jan-19-2013 15:50:57
Category: Forum
Forum: Ogólne

Hmm a jakie są koszty i jak to wygląda? Zaciekawiło mnie to, no ale nie wiem czy kosztowo będę w stanie to wykonać. Koszt mat grzewczych to z tego co znalazłem ponad 200 zł na przednie siedzenia. W sumie jest to napewno fajny bajer, no ale wtedy masazu nie ma ;/

Jan-19-2013 15:36:52
Category: Forum
Forum: Ogólne

Witam ponownie na forum,
Zakupiłem centralny zamek marki STIG na Allegro, wszystko ładnie działa tylko mam pytanie jak podłączyć klapę bagażnika pod centralny ? W instrukcji jest napisane że siłownik od klapy nie może być podłączony bezpośrednio do sterownika alarmu, więc gdzie to podłączyć ?
Pozdrawiam

Jan-19-2013 15:34:40
Category: Forum
Forum: Ogólne

Cześć,
Miałem ostatnio problem z policją. Zostałem zatrzymany do nocnej kontroli przez głośny tlumik. Policjant nie miał tego czegoś do pomiaru więc udało mi się wyjechać bez mandatu. Mam mugena, więc ten kto ma, wie jakie to głośne...
Szukam jakiejś zaślepki do wydechu. Wiem, że coś takiego jest ale nie mogę tego znaleźć. Ktoś wie gdzie można coś takiego kupić I jakie są minusy tego ?

Jan-19-2013 15:32:07
Category: Forum
Forum: Ogólne

Cześć,
Jestem na forum nowy, jednak mam do Was takie jedno małe pytanko - mam w aucie skórę, niestety nie podgrzewaną, więc wiadomo, co w zimie się dzieje - po prostu nie idzie usiedzieć na tym zimnym siedzeniu, dlatego też szukam maty podgrzewającej i masującej na fotel auta. Czy coś możecie dobrego polecić ?

Jan-10-2013 18:11:43
Category: Forum
Forum: VW

Niestety modele bardzo awaryjne, szczególnie z tym potężnym silnikiem, który jest w nich montowany. Było nawet ostatnio na TVN Turbo o tym nowyt/smile

  • Index
  • » Users
  • » Sławoj
  • » Profile

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
7

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top