You are here:Start>Forum>View the posts of Leszek

Forgot password? | Forgot username?
  • Index
  • » Users
  • » Leszek
  • » Profile

Posts

Posts

Apr-17-2013 18:59:40
Category: Forum
Forum: HYUNDAI

Alarm z domykaniem szyb, działa tak, że szyby zamykają się tylko po włączeniu i wyłączeniu stacyjki. Cały proces sterowany jest modułem. Wiem, że można zablokować samodzielne zamykanie szyb przez odpięcie kabla, czy coś takiego. Musiałbyś mieć schemat modułu i wiedzieć jakie kable do czego.

Apr-17-2013 18:37:34
Category: Forum
Forum: JEEP

Dość fajne auto i z tego co czytałem to niezłą ma opinię. Owszem pali jak smok ale w końcu przy tym silniku to nie ma się co innego spodziewać. Gaz może być dobrym rozwiązaniem. Zastanawia mnie jednak dlaczego kilkuletnie modele są takie tanie, auto z 2005 roku można u nas kupić za 27tyś. Coś mi tu śmierdzi, przecież takie auta z reguły trzymają cenę...

Jan-13-2013 17:02:02
Category: Forum
Forum: Ogólne

Kowalski wrote:


Witam ponownie,

Mam do Was drodzy koledzy i koleżanki pytanie. Potrzebuje pomocy, a dokładniej do mó znajomy potrzebuje. Dzisiaj miał stluczkę, jakiś koleś nie wyhamował i niestety walnął mu w tył jego auta. Spisali oświadczenie, jednakże teraz koleś, który byl winowajcą dzwonił do niegi i twierdził, że on jednak nie był winowającą, że to musiała być pomyłka, że on będzie się od tego odwoływał. Czy w tej sytuacji skoro podpisał oświadczenie ma prawo się do niego odwołać?

Gość próbuje się wykręcić ale nie ma szans po podpisaniu oświadczenia. Ja dlatego w takich sytuacjach zawsze dzwonię po policję, bo takich cwaniaków jest pełno. Najlepiej jest też zrobić zdjęcie całego zajścia żeby było czarno na białym kogo była wina. Myślę jednak, że nie masz się czego martwić bo jak gośc podpisał to teraz niewiele może!

  • Index
  • » Users
  • » Leszek
  • » Profile

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
14

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top