You are here:Start>Forum>View the posts of Adrian1

Forgot password? | Forgot username?
  • Index
  • » Users
  • » Adrian1
  • » Profile

Posts

Posts

Aug-11-2014 15:59:03
Category: Forum
Forum: Ogólne

Wszystko pięknie ładnie ale jak dla mnie to wasze rady będa miały raczej mały wpływ na żywotność dwumasy. Jakimiś czasy było głośno o Subarynkach, w których dwumasa padała po 30tyś. Nie od dziś wiadomo, że producenci produkują mniej lub bardziej wytrzymałe kola dwumasowe i choćbyś stawał na głowie to tego nie zmienisz. Obecnie najbardziej wytrzymałe dwumasy produkuje Honda, a reszta to rosyjska ruletka.

Aug-02-2014 14:31:35
Category: Forum
Forum: Ogólne

powinna byc całkowicie zabroniona! u nas i tak jest zbyt dużo wypadków i za duzo osób ginie żeby jeszcze pozwolić rejestrować anglików. To nie sa samochody przystosowane do jazdy na kontynencie, stąd tez tak niskie ceny takich samochodów. W Polsce drogi są tragiczne, bardzo mało skrzyżowań bezkolizyjnych więc takim autem o wypadek bardzo łatwo.

Sep-12-2013 18:54:24
Category: Forum
Forum: RENAULT

W PAX czujnik to osobny element, mocowany jest on przy wentylu. Tak na zdrowy chłopski rozum powinno się go dać wsadzić do zwykłej felgi. Jeśli dobrze kojarzę to na rynku są "uniwersalne" czujniki ciśnienia w oponach, pytanie tylko czy da się je zgrać z czytnikiem Renaulta.  W całej tej sprawie najbardziej irytuje mnie zachowanie serwisu, który tworzy jakieś dziwne historie i robi z tej technologi tajemnice, a potem po chamsku próbuje naciągnąć na swoje usługi.

Sep-11-2013 20:27:50
Category: Forum
Forum: RENAULT

Przeczytałem jeszcze raz mój wpis i faktycznie można go było odczytać tak jak Ty to zrobiłeś. Żeby było jasne, do wymiany idą całe koła ale chcemy zachować czujniki ciśnienia w oponach. Kolega pytał w ASO i jak zwykle powiedzieli mu, że taka zmiana jest niedopuszczalna i że na PAXach musi jeździć bo samochód jest konstrukcyjnie przygotowany tylko do tego systemu, że oni mu załatwią opony i serwis itd itp. Pytaliśmy znajomego mechanika i kilku wulkanizatorów. Zdania na temat użycia oryginalnych czujników są podzielone. Mechanik twierdzi, że demontaż tego ustrojstwa automatycznie wiąże się z jego uszkodzeniem.

Sep-11-2013 19:19:06
Category: Forum
Forum: RENAULT

Ale po kiego grzyba mu felgi do PAXów jak je ma. Chodzi o to, że on chce wymienić całe koła. Jedna opona PAX to około 1tys zł. Za te pieniądze jest komplet normalnych opon. O ceny felg PAX nawet nie pytałem bo pewnie zwalają z nóg. Chodzi mi wyłącznie o czujniki. Cała reszta i tak idzie na złom ew. do potrzebujących ludzi.

Sep-11-2013 19:19:04
Category: Forum
Forum: RENAULT

Ale po kiego grzyba mu felgi do PAXów jak je ma. Chodzi o to, że on chce wymienić całe koła. Jedna opona PAX to około 1tys zł. Za te pieniądze jest komplet normalnych opon. O ceny felg PAX nawet nie pytałem bo pewnie zwalają z nóg. Chodzi mi wyłącznie o czujniki. Cała reszta i tak idzie na złom ew. do potrzebujących ludzi.

Sep-10-2013 21:45:05
Category: Forum
Forum: SUBARU

Ja bym zaczął od rozebrania rozrusznika na części pierwsze. Po rozebraniu przeczyść wszytko i nasmaruj. Czasami wina leży nie w samym mechanizmie ale w sposobie działania. Brud bardzo skutecznie potrafi zablokować rozrusznik.

Sep-10-2013 21:38:43
Category: Forum
Forum: RENAULT

Sęk w tym, że PAX to felga i opona. Nie da się używać opon PAX bez felgi PAX i felgi PAX bez opon PAX. Pomijam już cenę opony ale sam system jest o kant dupy obić i dlatego wszyscy się tego pozbywają. Ponadto felga i czujni nie mają ze sobą wiele wspólnego. Czujnik jest zamontowany na feldze i to wszytko.

Sep-09-2013 22:22:56
Category: Forum
Forum: RENAULT

Znajomy sprawił sobie Scenica z PAXem (temat tych opon był na tym forum opisany i szeroko dyskutowany). Trochę poczytał, ja też go postraszyłem i chce wymienić felgi. Problem teraz czy da się wrzucić czujniki, żeby w aucie nie było choinki ?

Sep-09-2013 21:53:45
Category: Forum
Forum: KIA

To chyba jest zrozumiałe, że firma stara się obciąć gwarancje. Auto, które stoi też się zużywa, na pewno mniej i na pewno nie zużywają się kluczowe elementy ale jakieś tam problemy mogą się pojawić. Ponadto jeśli firma traktuje klienta serio to gwarancja jest realna a zatem ogranicza ona nieco dealera. KIA może dać 7lat bo potem pojawiają się wykluczenia.

  • Index
  • » Users
  • » Adrian1
  • » Profile

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
10

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top