You are here:Start>Forum>View the posts of Adrian1

Forgot password? | Forgot username?
  • Index
  • » Users
  • » Adrian1
  • » Profile

Posts

Posts

Jan-15-2013 8:15:16
Topic: A2
Category: Forum
Forum: AUDI

Budda  wrote:

Re: A2
Dziś 6:05:36

A ja się z Tobą nie zgadzam, owszem Audi zaprzestało produkcji A2 ale to nie oznacza, że ludzie nie chwalą sobie tego autka i że ma mało do zaoferowania. Sam mam A2 i uważam, że to auto nie ma konkurencji! Bije na głowę każdą inną markę w swojej klasie tak wyposażeniem, jakością materiałów, ekonomicznością jak i awaryjnością. A2 jest drogie, zgoda ale może trzeba było by zapyac dlaczego?! Aluminium to świetna sprawa ale to nie wszystko bo bogate wyposażenie i niezawodność swoje kosztuje. Taka jest marka Audi - droga i dlatego ma okreslonych odbiorców. Ty byś chciał, zeby Audi stworzyło kolejną Toyotę Yaris albo Punto! Audi musi szokować i wychodzić o krok dalej. A2 to wspaniały mały- wielki samochód na który nie stać przecietnego Kowalskiego i dlatego nie pozostaje mu nic innego jak tylko krytyka!

Nie wiem jak dokładnie wygląda sprawa A2 bo nie miałem okazji posiadać takiego samochodu miałem natomiast A4 i ta mityczna bezawaryjność i ekonomiczność nabrała dla mnie nowego głębszego znaczenia. Nie ma samochodów które nie ulegają awariom to po pierwsze. Nie wiem dlaczego właściciele Audi próbują wmówić całemu światu, że ich samochody to wyjątek od tej smutnej reguły. Może psują się rzadziej niż inne ale również ulegają awariom i to sporym. Mówisz nie stać Kowalskiego- ok ale jaki jest sens obierać target a potem budować samochód który nie spełnia podstawowego wymogu jak był mu stawiany. Aluminium to świetna sprawa owszem ale tylko kiedy wypełnione jest złocistym płynem. W samochodach aluminium to same kłopoty. Oczywiście przez pierwszych 4-6 lat sensownego użytkowania aluminium ma więcej zalet niż wad. Po tym czasie zaczynają się jednak spore problemy. Audi- samochód dla elit- być może bo chyba tylko snob może kupić auto gdzie wyposażenie stawia samochód na półce razem z polonezem Atu a cena z autami klasy premium+. Tak jak napisałem na początku nie jestem ortodoksyjnym fanem np. japońskich samochodów którzy na każdym kroku atakują niemiecką motoryzację, drażni mnie jednak maniera głoszenia prawdy objawionej na temat Audi, BMW czy Mercedesa. Bezsprzecznie są to dobre samochody ale mają też swoje wady i czasami są to wady które w naszych polskich warunkach dyskwalifikują takie auto. Niemieckie samochody mają jedną fajną cechę- nawet jak coś się zużyje to działa oczywiście gorzej lub nie w pełnym zakresie ale działa.  Winnych samochodach coś się po prostu urywa a np. w Audi stuka puka ale działa.

  • Index
  • » Users
  • » Adrian1
  • » Profile

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
7

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top