You are here:Start>Forum>View the posts of Ziomal

Forgot password? | Forgot username?
  • Index
  • » Users
  • » Ziomal
  • » Profile

Posts

Posts

Jan-19-2013 20:46:36
Category: Forum
Forum: DAEWOO

Kamyk13 trochę histeryzujesz (bez obrazy) te auta faktycznie nie rzucają na kolana ale za 2 tys zł czego można się spodziewać. Części do nich są tanie i dostępne, spalanie przyzwoite, silniki tolerują gaz. Rdza jest problemem ale w samochodzie za 2 koła raczej ciężko będzie jej uniknąć. Jak dla mnie to ten samochód nie ma bardzo konkurencji.

Jan-19-2013 20:42:32
Category: Forum
Forum: DAEWOO

Problem rdzy jest tak samo stary jak produkcja stali więc nie Ty pierwszy i nie ostatni się z tym borykasz i jest to batalia z góry skazana na niepowodzenie- to tak tytułem uspokojenia.
Tak jak pisał kolega Kamyk13 jeśli tego nie robiłeś to lepiej skorzystać z usług warsztatu. W brew pozorom robota przy blacharce to nie tylko cierpliwość ale też spore umiejętności i doświadczenie. Przy przeżartej rdzą blasze jedno niewłaściwe dotknięcie szlifierki i masz dziurę której w domowych warunkach nie załatasz (jest to do zrobienia ale wymaga posiadania przynajmniej migomatu i kilku innych drobnych narzędzi). Papierem ściernym można ale nie sądzę aby usunięcie było na tyle dokładne aby ta rdza nie wróciła. O ile wiem w zakładach albo wycinają cały element i wspawują nowy albo piaskują i traktują oczyszczony materiał chemią. W domowych warunkach można porobić zaprawki ale jest to rozwiązanie tymczasowe i trzeba się liczyć z tym, że rdza wróci.

  • Index
  • » Users
  • » Ziomal
  • » Profile

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
17

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top