Jesteś tutaj:Start>Forum>View the posts of Horn

Zapomniałeś hasła? | Zapomniałeś nazwy użytkownika?
  • Index
  • » Użytkownicy
  • » Horn

Wrz-11-2013 20:00:18
Kategoria: Forum
Forum: KIA

Ja kiedyś kupiłem motocykl oklejony jakimiś tandetnymi znaczkami. Najpierw usunąłem naklejkę a potem przy użyciu płynu do usuwania owadów czyściłem całość aż do skutku. Po całej operacji użyłem pasty lekko ściernej i filcu. Na koniec jeszcze wosk i całość prezentowała się świetnie.
Wiem, że w przypadku samochodu będzie więcej zabawy ale zawsze można kupić kratę piwa i zaprosić kolegów. Pomogą albo i nie ale praca będzie przyjemniejsza nowyt/smile

Wrz-10-2013 17:41:31
Forum: RENAULT

Ja rowerem jeżdżę bardzo dużo i jak widzę co ludzie na rowerach wyczyniają to mnie krew zalewa. Mam nadzieje, że w końcu ktoś się za to weźmie i wprowadzi obowiązkową kartę rowerową.
  Nie jestem wielkim zwolennikiem kasków i ochraniaczy bo wiem, że taki nakaz to sprężyna tych co nimi handlują i je wytwarzają. OC na poziomie 10zł za rower jest ok ale większe to już haracz.

Wrz-08-2013 21:00:03
Forum: FORD

Obojętnie który model wybierzesz zwróć uwagę na sprzęgło i przeniesienie napędu. Te podzespoły to oprócz blacharki podatnej na rdzę jedne ze słabszych elementów Forda. Pamiętaj też, że w przypadku "nowych" aut jest wiele elementów które mogą ulec awarii. Sprawdź wszystko dokładnie i nie żałuj pieniędzy na diagnostykę.

Wrz-07-2013 22:29:44

Jak zobaczyłem po raz pierwszy ten samochód to myślałem, że w końcu coś drgnęło i jakiś koncern wyczuł niszę. Jednak kiedy poczytałem i obejrzałem parę testów to twierdzę, że to taki brelok do kluczy a nie pojazd z alternatywnym źródłem napędu. Według mnie jest to robienie idioty z klienta. Trochę mi to śmierdzi polowaniem na snobów i lanserów-" w tym roku nie wywalili mnie z gimnazjum więc mój bogaty tatuś-biznesmen obetnie pensje swoim pracownikom i sprawi mi Twizy, bo mama mówi, że zakup skutera to wstyd bo sąsiadów też stać na skuter dla swoich dzieci".

Wrz-06-2013 21:57:05

Podobno w wyposażaniu standardowym jest kapok przeciwdeszczowy. Widziałem test na TVN Turbo z którego wynika, że zasięg przy pałowaniu to spada do 60km, 30km w jedną stronę to trochę mało. Nie bardzo wiem jaki target obrało sobie Renault ale szału sprzedażowego się nie spodziewam.

Wrz-06-2013 17:09:46

Co co prawa jazdy to chodziło o kategorię AM. Do tej pory na skuterze można było śmigać bez prawka. W Portugalii czy Hiszpanii ten samochód się sprawdzi, u nas nie bo nie ma szyb. Za te pieniądze chyba wolałbym C1 albo jakiś maxi skuter.

Wrz-05-2013 22:27:38

W kategorii jestem inżynierem i lubię tworzyć auta po twardych narkotykach: Renault Twizy.
Renault Twizy
Podobno u nas będzie można jeździć tym na prawku na motorower (oczywiście mowa tu o wersji 45).
Zapraszam do dyskusji.

Wrz-04-2013 0:41:54

"Re: Iveco Massif
Wczoraj 19:24:25

Ja nie widzę tego auta w terenie, zwłaszcza że robili go włosi, juz sam brak pomysłu i ściągnięcie z Land Rovera jest mało zachecajace do kupna."

Nie bardzo wiem o czym Ty piszesz. Po pierwsze to Defender w kategorii aut terenowo-użytkowych wyznacza standardy więc chyba normalne, że wzorowali się na nim. Na rynku aut seryjnych chyba tylko Ładę Nivę można z nim porównać. Po drugie, nie wiem co masz do Włoskich aut ale Iveco jest jednym z najbardziej cenionych producentów aut dostawczych i użytkowych. Może nie zbiera tylko laurów co Mercedes ale trzeba też mieć na uwadze hipokryzję oceniających. Po trzecie to auto w terenie radzi sobie bardzo dobrze (mogłoby być trochę lżejsze ale...). Jest w Polsce model, który był przygotowywany pod przetarg dla GOPRu. Z tego co wiem konstrukcyjnie ten samochód nie zmienił się prawie wcale, dostał tylko dodatkowe wyposażenie. To chyba o czymś świadczy.

Rozwiewając pozostałe wątpliwości. Fiat ma obecnie pakiet większościowy w Jeepie, więc odjechany projekt Massifa może odłożyć na półkę bo ma już samochody którymi może wypełnić lukę w ofercie.

Wrz-01-2013 22:11:49
Forum: ALFA ROMEO

Jeśli się nie mylę to wyświetlacz radia masz na desce. Bez sensu jest tracić taką opcję. Nie wiem jaki masz problem ze swoim radiem ale jeśli sprawa rozbija się o USB to taki emulator jest fajnym rozwiązaniem ale ciężko będzie Ci go znaleźć. Czasem lepiej kupić zmieniarkę.

Wrz-01-2013 22:01:16

W kategorii rzeczy dziwnych Iveco Massif. Pomysł na auto genialny szkoda, że Fiat po zakupie Jeepa zdecydował o zaprzestaniu produkcji. Z tego co czytałem i oglądałem to jest masakryczna fura. Biorąc pod uwagę, że konstruktorzy całymi garściami czerpali z Defendera, śmiało to auto można nazwać terenowym.

• Index
  • » Użytkownicy
  • » Horn

Informajce

Statystyki

Wszystkich tematów:
955
Wszystkich ankiet:
0
Wszystkich postów:
6105
Użytkownicy

Ogólnie:
559
Ostatnio dołączył:
Shakal85
Obecnie online:
0
Gości online:
90

Online: 
Brak użytkowników online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Paź-19-2018 23:29:44
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Paź-19-2018 23:27:14
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Paź-19-2018 23:23:03
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Paź-19-2018 23:22:59
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Paź-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Przepraszamy, brak imprez.
Początek strony