You are here:Start>Forum>View the posts of Horn

Forgot password? | Forgot username?
  • Index
  • » Users
  • » Horn
  • » Profile

Posts

Posts

Aug-21-2013 23:46:42
Category: Forum
Forum: BMW

Ja z doświadczenia muszę stwierdzić z przykrością, że kierowcy innych aut czy motocykli prowokują kierujących BMW. Nie są to częste sytuacja ale niestety się zdarzają. Teraz jest już dużo lepiej bo to śmigło spowszedniało i jakoś sensacji nie budzi ale ta niechęć pozostała.

Aug-19-2013 20:35:13
Category: Forum
Forum: BMW

Chodziło mi raczej o niedowartościowanych prostaków, który za wszelką ceną chcą pokazać co potrafi ich 30-sto letnia maszyna. Mistrzowie prostej, goście, dla których każdy użytkownik drogi to konkurent do tytułu mistrza świata. W skrócie: masz samochód 300KM, ważący lekko ponad tonę. Dla mnie to nadal jest pojazd, którym poruszam się z punktu A do punktu B. Dla dresa taka fura to przedłużenie penisa, taki pawi ogon, którym musi machać na lewo i prawo, żeby mógł wleźć na jakąś samicę. Pisząc: "nie umie korzystać" miałem na myśli popisywanie się i ciągłe udowadnianie całemu światu, że jest się lepszym.

Aug-18-2013 22:15:23
Category: Forum
Forum: BMW

W moim przypadku chodzi co prawda od 2oo ale nie zmienia to fakty, że przez kilkanaście lat byłem zagorzałym kontestatorem BMW. Potem kupiłem pierwszy sprzęt i diametralnie zmieniłem zdanie o tych produktach. Samochodami BMW jeździłem raczej mało ale te fury też mają swój urok. Napęd na tył przy odrobinie umiejętności to bardo fajna zabawka. Niestety wielu ludzi nie umie z niej korzystać i potem idzie świat fama o chamach w BMW.

Aug-17-2013 19:54:55
Category: Forum
Forum: FORD

Tego typu uszkodzenia mają raczej charakter mechaniczny. To, że bieg wypada podczas hamowania może świadczyć o wytarciu mechanizmu. Podczas hamowania zarówno na skrzynię jak i na silnik działają różne siły, co może powodować wypadanie. Bez demontażu raczej wiele stwierdzić się nie da. W domowych warunkach możesz sprawdzić okolice lewarka. Być może drążek zmiany biegów nie pracuje prawidłowo, o coś zahacza itp.

Aug-14-2013 16:36:48
Category: Forum
Forum: ALFA ROMEO

Tak mi się też wydawało. Tak z drugiej strony ciężko byłoby znaleźć źródło takiego prądu, gdzie normalny człowiek mógłby podpiąć silniczek od wycieraczek. W sumie można podpiąć odbiornik pod prostownik ale chyba każdy myślący człowiek (wyjątek mogą stanowić elektrycy i elektronicy) wybierze akumulator bo jest najszybciej i stosunkowo bezpiecznie.

Aug-14-2013 0:58:00
Category: Forum
Forum: SKODA

To jest tak, że dzisiejsze auta są bardzo skomplikowane a w dodatku nikt już nie samodzielnie nie naprawia samochodów. Jak złożyć to wszytko do kupy to wychodzi na to, że samochody są drogie w utrzymaniu i się psują. W porównaniu do Malucha, Poloneza czy "Dużego" Fiata Oktavia to wzór bezawaryjności.

Aug-14-2013 0:02:29
Category: Forum
Forum: HONDA

Właśnie dla mnie to jest największa wada Hondy, ich samochody zawsze były nijakie. Nawet zagorzali fani marki podkreślają wyłącznie walory techniczne. W środku też jest jakoś tak azjatycko. Mój kolega który poza Hondą i Toyota świata nie widzi stwierdził kiedyś, że ta powściągliwość to zabieg marketingowy. Ten samochód ma dotrzeć do jak największej liczby klientów. Auta sprzedawane są w Azji, Europie i Stanach więc musi być uniwersalne. Może coś w tym jest ale to i tak nie zmienia faktów.

Aug-13-2013 23:34:44
Category: Forum
Forum: ALFA ROMEO

Co to jest prąd lekko zmienny. O ile wiem to w akumulatorach prąd ulega niewielkim zmianom ale nadal jest to prąd stały. W gniazdkach jest prąd przemienny. Wytłumacz o co chodzi bo mnie to zaintrygowało.

Aug-13-2013 0:15:31
Category: Forum
Forum: VOLVO

Tak łatwo to się chyba tego załatwić nie da. W tej chwili praktycznie nie istnieje sklep (nawet ASO) gdzie na półce leży cały samochód w częściach. Kolega jak odrestaurowywał motocykl to na e-bay znalazł kolesia a od niego dowiedział się o grupie zapaleńców, która w danej dziedzinie się specjalizuje. Innego sposobu raczej nie ma. Jak będziesz dzwonił i chodził od sklepu do sklepu to Ci życia zbraknie na remont. W pierwszej kolejności szukaj ludzi którzy się jarają takimi samochodami, w grupie bardzo łatwo znajdować części i porady.

Aug-12-2013 23:48:33
Category: Forum
Forum: HONDA

Tak sobie przeglądałem Portale i natknąłem się na taki oto artykuł:
http://moto.wp.pl/kat,55194,title,Honda-Civic-Tourer-zadebiutuje-we-Frankfurcie,wid,15891599,wiadomosc.html?ticaid=1111d6
Według mnie jest to najbrzydsza Honda w historii tej firmy. W latach 80-90 Hondy były nijakie ale ta jest paskudna. Tył wygląda jak w karawanie a przód to połączenie statku kosmicznego z sokowirówką. Masakra.

  • Index
  • » Users
  • » Horn
  • » Profile

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
10

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top