You are here:Start>Forum>View the posts of Bachor

Forgot password? | Forgot username?
  • Index
  • » Users
  • » Bachor
  • » Profile

Posts

Posts

Sep-30-2014 18:55:53
Category: Forum
Forum: Ogólne

Tu znajdziesz pomoc:

https://www.youtube.com/watch?v=Djea-MIkAF4
https://www.youtube.com/watch?v=yEKPhhrVCXQ
https://www.youtube.com/watch?v=x6R4nCCa0Ho

Aug-13-2014 13:51:22
Category: Forum
Forum: Ogólne

silniki diesla są mocniejsze i nie ma co w to wątpić, u mnie w rodzinie diesel ma 370tyś na liczniku. Przy takim przebiegu z benzyny nie zostałyby nawet strzępy i nie ma znaczenia czy jazda w trasie czy mieście. Dobry silnik diesla jest nie do zdarcia ale co do innych części to nie wygląda to juz tak różowo.

Aug-13-2014 13:45:34
Category: Forum
Forum: Ogólne

no to dla wszystkich zwolenników angielskich aut - wczoraj doszło do tragicznego wypadku. Kierowca angielskiego BMW wyprzedzał mając ograniczoną widoczność, a do tego robił to na zakręcie i podwójnej ciągłej. Finał -  cztery osoby nie żyją, w tym małe dziecko.
Czy ktos tu wspominał, że kierowcy angielskich aut będą bardziej ostrożni?

Sep-11-2013 23:39:33
Category: Forum
Forum: FIAT

Kolega jeździ Alfą 156 JTD i ostatnio miał problemy z silnikiem. Był u mechanika i te stwierdził, że powoli może się rozglądać za nowym silnikiem. Typek męczy mnie teraz, żebym mu poradził czy może szukać 1.9 od Fiata albo Lancia. Wiecie może czy te silniki bardzo się różnią ?

Aug-25-2013 14:31:22
Category: Forum
Forum: FIAT

Ja przekręcę kluczyk to zapalają się wszystkie kontrolki a następnie po kolei gasną. Mechanik, u którego byłem, podpiął sprzęt do komputera i na tej podstawia orzekł, że coś jest nie tak z ABS. Żeby było jasne, u tego człowieka byłem pierwszy raz. W necie znalazłem kontakt do gościa, zadzwoniłem, umówiłem się na wizytę. Mój mechanik (ten, który zazwyczaj naprawa mi samochody) nie ma w tej chwili komputera bo ma remonta w garażu. Jak z nim rozmawiałem to stwierdził, że taka sytuacja jest mało prawdopodobna ale w pewnych warunkach możliwa. Dał mi namiar na człowieka, który zajmuje się elektryką i elektroniką samochodową. Zobaczymy co powie drugi specjalista.

Aug-24-2013 0:30:47
Category: Forum
Forum: FIAT

Mam taką dziwną sytuację, pojechałem do mechanika, żeby zrobił mi przegląd auta przed długim wyjazdem. Wszystko wyszło wzorowo ale pojawił się problem z czujnikiem ABS. Nie świeciła mi się, żadna kontrolka a sam system działa. Facet twierdzi, że po podpięciu do komputera ma komunikat o błędzie. Możliwe jest uszkodzenie czujnika i jednoznaczny bark objawów ?

Jul-29-2013 22:44:15
Category: Forum
Forum: LANCIA

Poprzedni właściciel serwisował mój samochód tylko w ASO. Ja już tak zasadniczy nie jestem, więc pojechałem do pewnego mechanika, który przywitał mnie słowami: "Panie gdzie mi z tym gównem. Pchnij pan to w rzekę i kup normalne auto". Kolega, który ma zabytkową już Alfę z tym kolesiem też już miał przejścia.  Bardzo dużo mechaników jest zrażonych do włoskich samochodów, więc nie ma się co dziwić, że opinie na temat tych samochodów są takie a nie inne.

Jul-28-2013 22:14:47
Category: Forum
Forum: LANCIA

A ja gdybym miał 100 tys to kupiłbym sobie ten samochód. Podoba mi się i to mi wystarczy. Jak kupowałem Multiplę to ludzie się za mnie śmiali, ale jak potem zabrałem ich przewiozłem to zmieniali zdanie. Najczęściej mówili, że oni by sobie nie kupili bo wstyd i w ogóle ale jeździ się bardzo przyjemnie i bardzo chętnie powtórzą przejażdżkę.

Jul-28-2013 13:59:09
Category: Forum
Forum: FIAT

Mam do wymiany tłumik końcowy. Pojechałem więc do sklepu i kupiłem nowy. Przyjechałem do domu i niespodzianka bo tłumik nie pasuje. Zadzwoniłem do sklepu ale facet twierdzi, że nie ma takiej możliwości bo sprzedawał już te tłumiki i każdy pasował. Zaproponował mi, że może mi sprowadzić oryginał ale będzie droższy o 110zł i nie będzie możliwości zwrotu. Jest to możliwe, że mam jakąś wersję sport  nowyt/thinking  nowyt/smile albo jakiegoś innego cudaka, że mu nawet głupi tłumik trzeba na zamówienie ściągać ? Jeśli wychodziły inne wersje to jak to poznać ?

Jul-19-2013 0:09:09
Category: Forum
Forum: MITSUBISHI

Przerabiałem temat. Zapinki dają radę o ile dobrze to robisz. Ja zakładałem je ponad 3 lata temu i nadal działają. Problemem może być tylko to, że łatwiej jest zerwać takie połączenie. Nie wiem jak u Ciebie wygląda kwestia miejsca ale te zapinki nie zdają egzaminy jeśli musisz przeciągać kable albo wciskać gdzieś pod tapicerkę.

  • Index
  • » Users
  • » Bachor
  • » Profile

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
3

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top