You are here:Start>Forum>View the posts of Koksu

Forgot password? | Forgot username?
  • Index
  • » Users
  • » Koksu
  • » Profile

Posts

Posts

Feb-06-2013 17:11:15
gumowe piszczenie
Category: Forum
Forum: TOYOTA

Dzieki za radę, może faktycznie tak zrobię i zobaczymy co będzie. Mam jeszcze takie pytanie,  jaki jest koszt wymiany takich gumowych elementów zawieszenia? Czy ktoś się z Was orientuje w tej materii? Nie chciałbym zostać zaskoczony przez mechanika.

Feb-05-2013 17:14:48
gumowe piszczenie
Category: Forum
Forum: TOYOTA

Wracam do swojego tematu, od ostatniego postu sprawa wyglądała tak,że ni z tego ni z owego przestało piszczeć  nowyt/confused
Byłem bardzo zadowolony, bo utwierdziłem się w przekonaniu, że to nie było nic poważnego. Niestety dzisiaj rano znowu zaczęło  nowyt/crying2  i to dość głośnawo. Wkurzyłem się na maxa. W przyszłym tygodniu jadę do Zakopca i nie wiem czy pojechac do mechanika na sprawdzenie wcześniej, czy olać i jechać z piszczeniem? Sam nie wiem co robić  nowyt/thinking

Jan-16-2013 11:46:54
gumowe piszczenie
Category: Forum
Forum: TOYOTA

Hej, sprawa wygląda tak, że właśnie wróciłem od mechanika, który po obejrzeniu i osłuchaniu auta stwierdził, że nic się złego nie dzieje. Trochę mnie zaskoczył bo ja cały czas słyszę to piszczenie więc coś jest nie tak. Wróciłem do domu ale mam mieszane uczucia i teraz nie wiem czy jechać do innego mechanika z tym czy zostawić i czekać co będzie dalej? Jeśli to piszczy guma w zawieszeniu gdzieś to czy można to tak zostawić i jeździć ? Chodzi mi o to że za miesiąc jadę do Zakopanego, a ode mnie z Łodzi to trochę jest kilometrów i się martwię czy aby nic po drodze nie padnie... nowyt/sad

Jan-14-2013 15:26:06
gumowe piszczenie
Category: Forum
Forum: TOYOTA

Witam, jestem tu nowy i mam nadzieję że mi pomożecie rozwiązać problem z autem. Jeżdżę Toyotą Corollą 2000rok , która odpukać sprawuje się rewelacyjnie. Jedyny problem, który mam dotyczy piszczenia, które pojawia się podczas jazdy i dotyczy to jazdy po gładkiej nawierzchni ale i dziurawej. Jest to dziwne piszczenie gumowe i przez długi czas myślałem że mi półka piszczy albo coś w bagażniku. Wszystko jednak dokładnie sprawdziłem i wiem że to coś innego piszczy. Zauważyłem też że ten dźwięk jest bardziej słyszalny jak skręcę kierownicę w prawo. Co to może być? Ja nie mam pojęcia co może tak gumowo piszczeć?
Z góry dziękuję za pomoc.

  • Index
  • » Users
  • » Koksu
  • » Profile

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
16

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top