You are here:Start>Forum>View the posts of Olek

Forgot password? | Forgot username?
  • Index
  • » Users
  • » Olek
  • » Profile

Posts

Posts

Jun-21-2013 18:44:24
Category: Forum
Forum: MERCEDES

Ale po uzytkowych tez jeżdżą, aut doskonałych nie ma i jak ktoś siedzi w temacie to wie ile badziewia po drogach jeździ. Auta dostawcze tez sie psują, rdzewieją i maja wady.

Feb-02-2013 18:30:52
Category: Forum

Sprawdzałem waszą czujność He He He

Feb-02-2013 9:29:53
Category: Forum

Do tej dyskusji potrzebni są użytkownicy tych aut, bo tak, to jest tylko jałowa dyskusja niewtajemniczonych. Kiedyś sam uważałem, że inne marki poza Audi, BMW czy VW są mało warte, ale zdanie zmieniłem. Tak się składa, ze jeżdżę Dacią Ypsilon, która przez większą cześć społeczeństwa jest postrzegana bardzo negatywnie. Dla mnie to bardzo dobre auto, które ma duży potencjał. Ostatnio podczas rozmowy z sąsiadem usłyszałem, że Dacia to złom i szajs. Jak zapytałem dlaczego tak sądzi i czy miał doświadczenie z tymi autami  - odpowiedział, że nie ale tak mówią ludzie. My tu też trochę zgadujemy, bo nikt z nas nie jeździ  Tata Motors. Czas pokaże, czy Hindusi przetrwają na rynku pełnym zawirowań i wysokich wymagań. Ja patrzę na hinduskie auta z zainteresowaniem i powściągliwością.

Feb-02-2013 9:12:22
Category: Forum
Forum: NISSAN

Powiem Wam, że mi się ten model nawet dość podoba, może dlatego, że wygląda tak kosmicznie. Nigdy nie widziałem Cube z bliska, więc nie wiem jak sprawa wygląda z wyposażeniem i ilością miejsca ale z zewnątrz to dla mnie git. Taka odskocznia od tych wszystkich nudnych Audi czy VW. Widać, że Japończycy mają dystans do siebie i świata.

Jan-25-2013 20:16:00
Category: Forum
Forum: FIAT

Regeneracja to wcale nie jest jakaś skomplikowana sprawa. Sam możesz to zrobić. Wystarczą  zestaw naprawczy do uszczelniania, papier ścierny, szczotka druciana, aceton  Wyjmujesz wszystko ze środka, czyścisz, oceniasz czy w korpusie nie ma korozji, jak jest niewielka to spokojnie usuniesz  papierem ściernym. Jak są głębokie wżery, to niestety trzeba wymienić na nową pompę bo żadna regeneracja już nie pomoże.  Generalnie do regeneracji pompy nie potrzeba żadnych szczególnych umiejętności, papier ścierny, szczotka i szorujesz. Później zakładasz nowe gumki i pompa jak nowa.

Jan-15-2013 18:04:56
Category: Forum
Forum: LANCIA

Witam, tak się składa,że trafiłem na Wasze forum i postanowiłem napisać coś od siebie. Od trzech lat jestem użytkownikiem Lancii Ypsilon. Wcześniej miałem Fiata Punto, tak więc trochę zdążyłem się zaznajomić z włoskimi autami, stąd też postanowiłem kupić kolejnego Włocha. Zgadzam się że wśród Polaków panuje opinia o kiepskiej jakości włoskich aut, przyznam, że jest w tym trochę prawdy, choć dużo osób uważa, że przy aucie nic nie trzeba robić i o nie nie dbać. To błąd, który pokutuje w przyszłości. Włoskie auta są delikatne i niestety polskie drogi im nie służą, ale też i polska ignorancja.
No ale do rzeczy, Lancia mnie bardzo pozytywnie zaskoczyła, przede wszystkim wyposażenie i wykończenie wnętrza, w porównaniu z Punto czułem się w Ypsilon jak w luksusowym aucie. Bardzo podobają mi się regulowane fotele w kilku płaszczyznach i podręczne ułożenie przycisków do klimy czy radia. W środku jest duzo miejsce, nic nie skrzypi i nie trzeszczą plastiki jak w Puncie. Ładna tapicerka i kierownica obszyta skórą robią wrażenie.
Auto prowadzi się bardzo fajnie, 95 konny silnik (1.4 16v)daje świetną dynamikę i do tego naprawdę cicho pracuje. Jestem bardzo zadowolony ze spalania, bo wychodzi średnio w cyklu mieszanym, tak ja ja jeżdżę ok 6 litrów.  Jeśli chodzi o awaryjność, to raczej nic mnie tu nie dziwi i nie zaskakuje. Szwankują typowo "włoskie" elementy - zawieszenie, elektryczne lusterka, uszczelki itp. Jak do tej chwili nic poważnego.
Lancia to fajne auto, na które warto się zdecydować, zwłaszcza kiedy zna się już włoską motoryzację. To co mi się najbardziej podoba, to luksusowy wygląd, każda Lancia ma to coś, czego trudno szukać u innych aut. Ja osobiście polecam to autko, bo naprawdę warto.

  • Index
  • » Users
  • » Olek
  • » Profile

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
21

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top