You are here:Start>Forum>View the posts of Michajko

Forgot password? | Forgot username?
  • Index
  • » Users
  • » Michajko
  • » Profile

Posts

Posts

Oct-18-2014 13:02:23
Category: Forum
Forum: Ogólne

Spalanie znacznie się poprawiło ale nie i tak trzeba się dobrze naszukać, żeby kupić ekonomicznego Suva. Najlepiej wypada tu Qashqai ze spalaniem w 5,4l/100km w ruchu miejskim. Ale to wyjątek bo pozostałe modele palą dużo więcej. Części i koszty napraw są dużo droższe, zamienniki też do tanich nie należą. Różnice są w zależności od maki, bo takie Subaru Forester może zupełnie wykończyć finansowo ale taki Ford Kuga czy Kia Sportage już wypadają lepiej.

Oct-06-2014 19:33:30
Category: Forum
Forum: Ogólne

Jak otrzymałeś mandat z fotoradaru to wcale nie musisz podawać kto kierował samochodem. Napiszesz odręcznie, że jesteś właścicielem samochodu i że to nie ty prowadziłeś auto w chwili popełnienia wykroczenia ale nie pamiętasz kto wtedy prowadził. Tyle. Wtedy dostaniesz informację od Inspekcja Transportu Drogowego (bo to do niej należą fotoradar a nie do policji),że sprawa będzie skierowana do sądu ale sęk w tym że w takiej sytuacji oskarżycielem publicznym może być tylko policja. Dla policji jest to praca bardzo pracochłonna i się w to nie miesza dlatego ITD nie ma wyjścia i  wnioski o ukaranie właściciela samochodu bezpośrednio do sądu. Tam kierowca powołuje się na art. 17 par. 1, 3 i 4 kodeksu postępowania w sprawach o wykroczenia i mówi że ITD nie ma wystarczających uprawnień aby być oskarżycielem publicznym. Sąd musi przyznać rację i sprawa jest umorzona. Takich wyroków zapadło bardzo dużo, to samo tyczy się mandatów od straży miejskiej. 

Oct-02-2014 17:58:12
Category: Forum
Forum: Ogólne

Ja w takich przypadkach skłaniam się do metod tradycyjnych czyli starej dobrej smoły ale nie w formie płynnej. Smoła poprawia przyczepność ale żeby nałożyć odpowiednią i równomierną ilość trzeba to zrobić na obrotach co może być trudne jak masz utrudniony dostęp do paska. W sklepach motoryzacyjnych sa dostępne inne preparaty ale nie mam z nimi doświadczenia.

Jun-25-2013 19:02:41
Category: Forum
Forum: SUZUKI

Da się. Poszukaj w innych modelach Suzuki bo takie powinny pasować. Będzie potrzebna przekładnia kierownicza, pompa wspomagania z uchwytem do silnika, przewody i zbiorniczek na płyn, chyba że coś pominąłem. Koszt części nie powinien być wielki zwłaszcza jak poszukasz używek.

Jun-25-2013 18:28:46
Category: Forum
Forum: HYUNDAI

Nie sadzę że jeśli teraz zatankujesz zwykłą benzynę to zauważysz jakąś różnicę, jak chcesz dbać o auto to uważaj gdzie tankujesz tzn żeby nie na jakiś podejrzanych stacjach gdzie dolewają parafiny albo innych syfów tylko na autoryzowanych. Ważniejsze będą regularne przeglądy i serwis niż premium w silniku.

Jun-06-2013 20:02:50
Category: Forum
Forum: HONDA

Pleśń rozwija się w miejscach w których panują stałe wilgotne warunki, jak ci raz czy dwa dmuchną  parą to pleśń nie wyskoczy. Sa przecież takie urządzenia parowe do domów i spokojnie wszystko odkazisz i zdezynfekujesz a po odparowaniu wilgoci pleśń sie nie pojawia. Z czyszczeniem klimy będzie tak samo, para zabije drobnoustroje.

Jun-06-2013 19:55:55
Category: Forum
Forum: FIAT

1.9 JTD to dobry silnik o dużej mocy, a do tego spalanie niskie, części tanie więc ja bym polecił Ideą, z Fordem mam niemiłe wspomnienia ale dotyczą starszych aut, co do Fusion nie mam zdania.

May-17-2013 22:20:01
Category: Forum
Forum: CITROEN

Dzisiaj jeszcze raz wszystko sprawdziłem i śladu po jakimkolwiek logu nie ma nowyt/sad Mam zamiar pojechać do ASO może oni coś więcej powiedzą...

May-16-2013 15:25:30
Category: Forum
Forum: CITROEN

Sam się zacząłem nad tym zastanawiać, trochę to podejrzane, że nigdzie nie znalazłem informacji jaka to firma. nowyt/thinking  Auto kupiłem używane i tak sobie myślę czy aby ktos coś nie wymontował przed sprzedażą  nowyt/thinking  Chyba że ten typ tak ma...

May-15-2013 17:48:18
Category: Forum
Forum: CITROEN

No tak ale jak ja mam sprawdzić jaki mam zamontowany głośnik, nic nigdzie nie pisze.

  • Index
  • » Users
  • » Michajko
  • » Profile

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
13

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top