You are here:Start>Forum>View the posts of sikora

Forgot password? | Forgot username?
  • Index
  • » Users
  • » sikora
  • » Profile

Posts

Posts

Jun-11-2014 16:05:15
Category: Forum
Forum: SEAT

Tylko VW. To auto jest niezniszczalne, a jeśli chodzi o ten niby nijaki wyglad to skoro jest taki nudny to dlaczego Golf jest najlepiej sprzedającym się autem w swojej klasie Europie?

Aug-03-2013 18:05:35
Category: Forum
Forum: VOLVO

Na necie jest sporo stron z częściami do starszych aut, dla przykładu iparts.pl albo arwit.pl
Mechanik też powinien mieć dostęp do części albo zaproponować jakieś zamienniki.

Aug-03-2013 17:00:08
Category: Forum
Forum: FIAT

Bez przesady, jakby demontaż filtra był największą zbrodnią. A co powiesz na tysiące aut które ledwo jeżdżą po naszych drogach? Co one nie zanieczyszczają środowiska? A co powiesz na palenie węglem? Filtr DPF to dla mnie kolejny wymysł Unii i ma na celu utrzymanie interesów producentów aut a nie ochronę środowiska.

Jul-18-2013 20:37:47
Category: Forum
Forum: MERCEDES

Komuś zależało na tym żeby tak się stało. Światem rządzi forsa i ja w żadne dziury ozonowe nie wierzę a na pewno nie szkodliwa klimatyzację!

Jul-18-2013 20:35:08
Category: Forum
Forum: SUBARU

Ostatnio widziałem taki filmik gdzie para zamieściła ogłoszenie sprzedaży auta i wypisali dosłownie wszystkie jego usterki i wady łącznie z dwoma stłuczkami. Zrobili to dla żartu bo i tak chcieli auto zezłomować a tu się okazało że trafiło sie kupę ludzi co chcieli to auto kupić. W końcu nawet zaczęli się między sobą licytować. Przemówiła do nich szczerość sprzedających. nowyt/smile

Jul-01-2013 20:36:24
Category: Forum
Forum: HYUNDAI

Z szacunkiem koledzy ale trudno mi w takie rzeczy uwierzyć, jakby tak było jak piszecie co przecież silniki szybko by się psuł i nie był by to pojedynczy przypadek ale tysiące. Owszem nie przeczę zdarzają sie jakieś kombinowane paliwa ale nie można tak wszystkiego generalizować.

Jun-27-2013 16:15:36
Category: Forum
Forum: SKODA

Dałbym sobie spokój z mechanikiem któremu musisz podpowiadać co zrobić

Jun-27-2013 16:10:55
Category: Forum
Forum: HYUNDAI

Bez przesady, przecież wykonuje się testy paliw a poza tym takie koncerny też podlegają kontrolom więc już w taką wielką teorię spiskową nie uwierzę. Zresztą nikt ci nie zabroni nalać trochę paliwa do pojemnika i wysłać do laboratorium na sprawdzenie składu. Rozumiem że są stację gdzie kombinują ale bez przesady nie uwierzę że BP czy Shell sobie w kulki leci i sprzedaje zwykłe paliwo jako premium.

Jun-26-2013 18:33:26
Category: Forum
Forum: HYUNDAI

Nie wiem jak to jest z tymi umowami ale fakt że takie paliwo jest lepsze i nowoczesne silniki lepiej na nim pracują do starych aut nie ma co tego lać bo to inna technologia i można uszkodzić silnik. Najważniejsze żeby jednak paliwo było z pewnego źródła.

Jun-26-2013 18:26:44
Category: Forum
Forum: SUZUKI

Porządne schabowe powinno pomóc twojej kobiecie nowyt/smile
A tak na poważnie to montaż wspomagania wcale nie jest łatwą sprawą więc jak nie jesteś biegły w temacie to odpuść sobie. Jak zabierzesz do mechanika to koszt przerosnie wartość całego auta.

  • Index
  • » Users
  • » sikora
  • » Profile

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
17

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top