You are here:Start>Forum>View the posts of Kosiński

Forgot password? | Forgot username?
  • Index
  • » Users
  • » Kosiński
  • » Profile

Posts

Posts

Aug-13-2014 15:53:03
Category: Forum
Forum: Ogólne

Jeśli chodzi o koło dwumasowe to najbardziej szkodzi mu agresywna jazda. Ludzie powinni sobie zdać sprawę, że totalną pomyłką jest kupowanie sportowego auta z silnikiem diesla. Niektórzy producenci sprzedają takie cudeńka nie informując kupujących czym to śmierdzi.
Ludzie, jak chcecie diesla do jazdy na długich trasach to jak najbardziej ale do palenia gumy i ścigania się w nocy po ulicach to sorry ale pojęcia nie macie o motoryzacji.
Chyba nie bez przyczyny samochody rajdowe mają silniki benzynowe!

Mar-03-2013 12:51:39
Category: Forum
Forum: FIAT

Dzięki za odpowiedź nowyt/smile

Mar-02-2013 16:31:57
Category: Forum
Forum: FIAT

Mam pytanie do kolego Placka odnośnie tych zajebistych foteli kubełkowych. Choruję na nie już od dłuższego czasu i chciałbym wiedzieć jak to jest z ich głębokością bo już kilka osób mi mówiło, że sa bardzo płytkie i przez to niewygodne na dłuższe trasy. Ja jestem dość wysoki 184cm i tak się zastanawiam czy nie będzie mi źle siedzieć.

Feb-21-2013 19:34:13
Category: Forum
Forum: CITROEN

nowyt/thinking  aparat zapłonowy? Sprężynka w koronce do wymiany?

Feb-20-2013 19:10:23
Category: Forum
Forum: FIAT

Spokojnie możesz dorobic taki przewód, u mnie jest kilka firm, gdzie dorobią przewód ze wzoru dostarczonego przez ciebie, albo bezpośrednio na samochodzie. Mozesz miec każdy rodzaj - miedź, stal, każdą końcówkę. Lepiej tak niż kombinować samemu.

Feb-20-2013 19:00:11
Category: Forum
Forum: CITROEN

Zgaduj zgadula  nowyt/thinking  nowyt/thinking  może luźna wsuwka na kabelku dochodzącym od stacyjki do rozrusznika?

Jan-19-2013 11:56:32
Category: Forum
Forum: FORD

Witam Wszystkich. Jest to mój pierwszy post, więc powinienem się przedstawić  :-)  Nazywam się Kamil i potrzebuje porady odnośnie zakupu Forda Fusion.
Poszukuję auta miejskiego ale dość pakownego, które będzie miało cechy kombi czy minivana. Po dłuższym zastanowieniu najbardziej do mnie przemawia Ford Fusion. Myślę o silniku 1,4 TDCi 68KM. Nie będę ukrywał, że bardzo ważna jest dla mnie ekonomiczność, ponieważ jeżdżę dość dużo. Czytałem sporo dobrych opinii o tej jednostce ale pojawiały się też opinie o mułowatości auta i  słabym silniku (1,4) jak na ten model. Wiem, że diesel to inna dynamika niż benzyna, ale czy ten nowoczesny silnik diesla może być aż tak słaby? To w końcu nie jest jakieś wielkie auto. Inna sprawa, że często przyjdzie mi obciążać bagażnik o ok 100kg. W związku z tym mam pytanie, czy 1.4 TDCi 68KM da sobie spokojnie radę?
Mam jeszcze jedno pytanie odnośnie korozji. Wiem, że starsze modele Forda mają problem z korozją, ale jak wygląda sprawa z Fusion? Czy jest dobre zabezpieczenie antykorozyjne?
Dzięki za pomoc.
Pozdrawiam

  • Index
  • » Users
  • » Kosiński
  • » Profile

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
7

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top