You are here:Start>Forum>View the posts of mariusz

Forgot password? | Forgot username?
  • Index
  • » Users
  • » mariusz
  • » Profile

Posts

Posts

Jun-02-2013 18:22:08
Category: Forum
Forum: HONDA

Słyszałem o tym, tak jak o elektrodźwiękowym oczyszczaniu klimy, wszystko to nowość ale podobno bezpieczna i skuteczna w 99%. Para wodna jest dmuchana od środka więc nie ma mowy o uszkodzeniu kokpitu itp. usuwane sa nie tylko grzyby ale i brzydkie zapach więc pomysł dobry, zwłaszcza dla kogoś kto ma alergie czy uczulenia na środki chemiczne używane do tradycyjnego odgrzybiania. Myslę że za 100zł warto spróbować.

Jun-02-2013 18:12:47
Category: Forum
Forum: FIAT

Ja to bym kupił Fiata bo tańszy a to że już nie produkują w niczym nie szkodzi bo części pasują z Punto. Ford do mnie nie przemawia, ale najważniejsze jest ilosć miejsca w środku i pojemnosć bagażnika, spalanie i awaryjność. Auta chyba wypadają podobnie więc o wyborze powinna zadecydowac cena.

May-16-2013 17:35:35
Category: Forum
Forum: FIAT

Z tego co wiem to uszkodzenia hamulca ręcznego są dość typowe dla tego auta, może problemem są zapieczone rozpieraki czy zatarte cylinderki, a nie sama linka.

May-13-2013 19:41:04
Category: Forum
Forum: DAEWOO

w Tico chyba za wiele miejsca nie ma na większy alternator więc zamiana raczej odpada, wiekszy altek to większe obciążenia dla  silnika.

Apr-29-2013 20:20:01
Category: Forum
Forum: RENAULT

zależy gdzie tyle spala, bo jak w mieście to całkiem normalne spalanie. W zapewnienia producenta bym nie wierzył, bo to palcem na wodzie pisane.

Apr-22-2013 19:00:28
Category: Forum
Forum: FIAT

Może linka po prostu spadła, spróbuj odgiąć delikatnie zderzak i dobrać się do śrub trzymających zamek. Trochę niewygodnie sie je odkręca więc lepiej jak ktos ci przy robocie pomoże. Możesz też spróbować wczołgać się pod auto i od spodu wyczuć pancerz linki i  spróbować szarpnąć w stroną zamka.

Apr-08-2013 21:07:50
Category: Forum
Forum: SKODA

a skąd wiesz, że to poważna awaria skrzyni biegów? Równie dobrze jak sam napisałeś może byc wszystko inne , a może to sprzęgło ? Najpierw trzeba sprawdzić u mechanika a później zdecydować.

Apr-08-2013 20:51:04
Category: Forum
Forum: SKODA

może ale wcale nie musi, najpierw trzeba sprawdzić u mechanika a nie załamywać ręce i rezygnować

Apr-08-2013 20:44:41
Category: Forum
Forum: SKODA

wymiana kopułki powinna pomóc

Apr-08-2013 20:40:22
Category: Forum
Forum: FIAT

przyszedłeś za wcześnie i gościu pewnie się jeszcze nie obudził, ja to tylko późnym popołudniem chodzę na takie zakupy bo bardziej przytomnych można spotkać  nowyt/big-grin

  • Index
  • » Users
  • » mariusz
  • » Profile

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
8

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top