You are here:Start>Forum>View the posts of mariusz

Forgot password? | Forgot username?
  • Index
  • » Users
  • » mariusz
  • » Profile

Posts

Posts

Feb-13-2013 17:54:48
Category: Forum
Forum: SKODA

koniecznie wymień pasek rozrządu, bo jak padnie to koniec, skoda fabia to dobry wybór ale nie pozbawiony wad. Najczęstsze awarie dotyczą układu zawieszenia i układu kierowniczego. Wnętrze tez pozostawia wiele do życzenia, bo plastiki trzeszczą niesamowicie i jest dość głośno. Pocieszeniem jest dość dobra cena części.

Feb-06-2013 19:21:29
Category: Forum
Forum: FIAT

chodzi ci o czujnik bezwładnościowy, który odcina dopływ paliwa rozumiem? według mojej wiedzy, to tak, kumpel ma fiata seicento i takowy czujnik posiada, wiem, że alfa tez ma takie czujniki, znajdują się pod deska rozdzielczą w okolicy radia.

Jan-27-2013 14:42:57
Category: Forum
Forum: BMW

Sprawa jest dość prosta. Najpierw zdejmujesz ogumienie, później odkręcasz zaciski (zazwyczaj przykręcone sa dwoma śrubami od strony półosi, jak jest duży opór to użyj WD40 i odczekaj chwilę to powinno puścić) Przywiąż sobie zdjęty zacisk sznurkiem, tak aby nie wisiał na przewodach bo możesz je uszkodzić. Dalej zdejmujesz klocki, a później tarcze. Tyle. Nakładasz nowe tarcze i wszystko montujesz jak poprzednio.

Jan-21-2013 16:15:06
Category: Forum
Forum: FORD

Witaj, jeździłem Fordem Fusion i muszę zgodzić się z poprzednikiem. Warto wybrać większy silnik, żeby jazda była bardziej dynamiczna. Nie ma to wielkiego znaczenia w ruchu miejskim, ja mieszkam w Warszawie i tam to właściwie się człowiek posuwa, a nie jedzie więc ja nie odczuwałem, że silnik ma małą moc. Dopiero jak wyjechałem z miasta to przyszło wielkie rozczarowanie. 1.4 68KM to zdecydowanie za mało i 1.6 90KM to absolutne minimum, tym bardziej jeśli będziesz jeździł z większym obciążeniem. Fusion pali mało, a przy 1.6 tez będziesz zadowolony, bo różnica niewielka.

  • Index
  • » Users
  • » mariusz
  • » Profile

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
11

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top