You are here:Start>Forum>View the posts of grzegorz

Forgot password? | Forgot username?
  • Index
  • » Users
  • » grzegorz
  • » Profile

Posts

Posts

Jul-31-2013 14:52:12
Category: Forum
Forum: SKODA

Kolego Lee, wyobraź sobie że pracowałem w branży wulkanicznej więc mam bardzo dobra wiedzę na temat opon. Kierowcą też jestem dobrym  więc muszę cie rozczarować -  potrafię jeździć.  Poczytaj trochę opinii tych co Dębicą jeździli w zimie to zrozumiesz o czym mówię.

Jul-30-2013 17:51:44
Category: Forum
Forum: SKODA

Lee wrote:


Ja miałem takie opony tylko zimówki i byłem zadowolony. Do normalnej jazdy na co dzień jak ulał. Na mokrej nawierzchni trzymały się bardzo dobrze.  Zastrzeżeń nie miałem żadnych. Kumpel, który jeździł na Dębicy po przejechaniu się moim autem mówił, że różnicy nie ma. Całkiem przyzwoite opony.

Dębica w zimie to tragedia i jak różnicy nie było to ja już sobie wyobrażam jakiej jakości były te opony.
Kiedyś też chciałem kupić tanie opony bo kasy mi brakowało ale jak zacząłem czytać opinie o tym chińskim badziewiu to pożyczyłem kasę i kupiłem porządne ogumienie. Nie warto oszczędzać na bezpieczeństwie swoim i pasażerów. Jak kupicie dobre opony to wam na kilka sezonów starczą. Skąpy traci dwa razy.

Mar-12-2013 19:19:02
Category: Forum
Forum: FORD

długo na takiej regeneracji nie pojeździsz, jak dla mnie to tylko chwilowa oszczędność, lepiej zainwestować w nowy sprzęt to będziesz miał pewność, że długo pożyje. Pomyśl, już sama gwarancja na 12 miesięcy mówi o jakości tej całej pożal się boże regeneracji. Wydasz kasę a za rok problem ten sam i gdzie tu sens?

Mar-08-2013 17:28:30
Category: Forum
Forum: SAAB

Eeech, Polak to kombinatorstwo ma we krwi  nowyt/laughing  jak dla mnie to totalna głupota i igranie z bezpieczeństwem.

Mar-08-2013 17:20:19
Category: Forum
Forum: MITSUBISHI

Tak jak napisałeś alternator ma zawsze spory zapas, nie wiem jak wielkie chcesz dać te reflektory, ale zawsze możesz zmienić na większy alternator i będzie git nowyt/smile

Feb-24-2013 16:59:59
Category: Forum
Forum: FIAT

w wycieraczkach bezprzegubowych nie ma stelaża tylko taka usztywniona listwa, która jest dość elastyczna, a same pióro jest szerokie i nie mam mowy o uszkodzeniu szyby, bo guma zakrywa tę listwę.

Feb-18-2013 18:55:44
Category: Forum
Forum: SUBARU

spalanie nie na polskie realia, u amerykańców benzyna tania jak woda to mogą lać ile wlezie, a u nas to przy takim aucie to tylko się pochlastać albo gaz montować.

Feb-18-2013 18:50:40
Category: Forum
Forum: OPEL

sprawdź sobie na tej stronie http://www.autobaza.pl/

Feb-16-2013 18:55:44
Category: Forum
Forum: FIAT

podjedź do ślusarza to rozwierci śrubę i będzie po sprawie nowyt/smile

Feb-16-2013 18:52:56
Category: Forum
Forum: FIAT

też myslę, że to nie ma sensu, bo przy starych autach rdza jest na bank i zabezpieczenie nic nie da.

  • Index
  • » Users
  • » grzegorz
  • » Profile

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
4

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top