You are here:Start>Forum>View the posts of sławek

Forgot password? | Forgot username?
  • Index
  • » Users
  • » sławek
  • » Profile

Posts

Posts

Jun-18-2013 5:06:00
Category: Forum
Forum: RENAULT

Z foteli polecam ci Turismo albo GTR co są sporo tańsze. Uniwersalne będą pasowac do każdego auta w tym do Clio. Musisz tylko przemysleć sprawę bo jak nie masz w w aucie klimy to jazda w lecie będzie mordęgą.

Jun-18-2013 4:52:23
Category: Forum
Forum: CHEVROLET

"Złe opinie o Chevroletach sa tak samo wiarygodne jak opinie o tym że Mercedes nigdy się nie psuje a każda Mazda gnije." - moja odpowiedz była sarkastyczna jakby ktoś nie załapał ale myslałem że z całego postu da sie to łatwo wywnioskować. Merce psuja się jak inne auta i nie każda mazda gnije, tak samo jak nie każdy chevrolet jest do kitu.

Jun-17-2013 19:14:37
Category: Forum
Forum: CHEVROLET

Zupełnie się z Wami nie zgadzam. Aveo to całkiem przyjemne auto bez wodotrysków ale za przyzwoite pieniądze możesz mieć dobre auto do jazdy po mieście. Miałem okazje jeździć Chevroletami i nie uważam żeby różniły sie od Fiata czy Forda.  Żdnej rdzy nie zauwazyłem a jeździłem kilkuletnimi autami. Złe opinie o Chevroletach sa tak samo wiarygodne jak opinie o tym że Mercedes nigdy się nie psuje a każda Mazda gnije.

May-26-2013 16:41:30
Category: Forum
Forum: PEUGEOT

Zazwyczaj powodem są zanieczyszczone lub uszkodzone wtryskiwacze oraz/lub zanieczyszczony układ dolotowy. Być może trzeba wymienić pompę wtryskową (podaje za dużo paliwa), końcówki wtryskiwaczy (rozkalibrowały się) lub układ recyrkulacji spalin. Inna sprawa że dieselki lubia czasem pokopcic i jak nie jest to stały problem to nie ma sie co przejmować, czarny dym może pojawiac się jak auto jest załadowane po brzegi lub kiedy jedziesz na wysokich obrotach. Trzeba by pojeździć autem dłużej i zobaczyć co mu dolega.

May-26-2013 16:32:10
Category: Forum
Forum: OPEL

Jak chcesz nałożyć lakier akrylowy to przynajmniej wypadałoby użyć pasty polerskiej wcześniej.

May-19-2013 20:41:39
Category: Forum
Forum: ALFA ROMEO

Jak kolega naprawi z własnej kasy to co się boisz? Jak dobrze naprawią to problemu mieć już nie będziesz, nie ma aut bezawaryjnych, zwłaszcza alf nowyt/smile

May-10-2013 7:32:43
Category: Forum
Forum: MERCEDES

możliwości tego pojazdu sa naprawdę nieograniczone, a do tego dochodzi duży komfort podróżowania, klima, wygodne fotele, tylko jeździć.

May-08-2013 6:49:08
Category: Forum
Forum: VOLVO

powiem wam, że sam kupiłem sobie alkomat przenośny i bardzo sobie chwale. Trzymam go w aucie i w każdej chwili mogę sprawdzić czy wypity browarek pozwala na jazdę czy nie. Kilka razy byłem poza limitem i zostawiałem auto na parkingu, a do domu podwoził mnie kumpel, bez alkomatu pewnie bym wsiadł i pojechał sam. Nie ma co ryzykować, tym bardziej że taki standardowy alkomat kosztuje grosze, a strata prawka i sprawa w sądzie, za jazde po pijaku może zniszczyć całe życie.

May-02-2013 17:18:54
Category: Forum
Forum: NISSAN

Wszystko zależny od tego jak dużo tego bezbarwnego lakieru odchodzi. Można by mieć podejrzenia, że auto miało już malowaną maskę. Jak na mój gust to polerowanie nic tu nie da, a nawet pogorszy sprawę. Może warto podjechać autem do lakiernika żeby sam fachowym okiem obadał, sa takie specjalne lakiery zaprawkowe, ale nie wiem czy u Ciebie da się coś takiego użyć. Powinien ocenić to lakiernik.

Apr-16-2013 20:16:06
Category: Forum
Forum: RENAULT

Jak jeździsz autem to powinieneś wiedzieć czy sprzęgło opada bezwładnie i jak było wcześniej. Wyglada mi to na wysprzęglik, trzeba go wymontowac i zobaczyć czy stawia opór i czy nie cieknie.

  • Index
  • » Users
  • » sławek
  • » Profile

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
13

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top