You are here:Start>Forum>View the posts of sławek

Forgot password? | Forgot username?
  • Index
  • » Users
  • » sławek
  • » Profile

Posts

Posts

Apr-16-2013 20:01:16
Category: Forum
Forum: SEAT

Jak auto masz całe porysowana, to co ci przyjdzie z malowania samych progów i zderzaków? Lepiej już pomaluj całe auto jak zrobił to Jacek Placek właściciel Fiata Multipli, poczytaj na forum.  Koszt lakieru 200zł. Najpierw pojechałbym jednak do lakiernika i pogadał od serca. Na te wszystkie pasty do polerowania to wydałeś już pewnie kupę kasy, a po każdym myciu i tak auto będzie wyglądać tragicznie. Jak dla mnie to źle zacząłeś.

Apr-16-2013 19:53:49
Category: Forum
Forum: PEUGEOT

Pewnie źle spojrzałeś albo Cię wyobraźnia poniosła  nowyt/big-grin

Apr-14-2013 14:56:06
Topic: Hummer
Category: Forum

Wiadomo, Amerykański żołnierz nie będzie siedział w byle czym:), poza tym tu nie tylko o przewóz ludzi chodziło, bo te auta miały wbudowane całe wyrzutnie rakietowe, wieżyczki strzelnicze i inne uzbrojenie, auto musiało więc być  duże i stabilne.

Apr-14-2013 14:47:49
Category: Forum
Forum: HONDA

Opinie sa dość podzielone na ten temat, jak dla mnie największe "przeciw" to ryzyko uszkodzenia zawieszenia, jak kupisz sportowe auto z fabrycznymi oponami to co innego, ale jak do zwykłej fury ładujesz takie opony to zawieszenie będzie do remontu po zaliczeniu pierwszej dziury. Jak ktoś chce na tkich oponach jeździć to powinien pomyśleć o zmianie zawieszenia, sportowe amory, sprężyny, grubsze stabilizatory.

Apr-10-2013 17:01:59
Category: Forum
Forum: NISSAN

Zrobiłbym jak kolega radzi, ja na wyważanie jeździłem aż trzy razy zanim zrobili jak należy. Wypada sprawdzić zawieszenie, przeguby.

Feb-28-2013 13:42:42
Category: Forum
Forum: AUDI

Dokładnie tak, zanim  zacząłem używać Kleen Flo zasięgnąłem opinii u swojego mechanika. Gościu polecił ten środek, bo sam używał. Najważniejszy jest odpowiedni dobór środka i regularne stosowanie. Jak mi mechanik powiedział, że zaoszczędzę na paliwie, to popukałem się w czoło, a teraz naprawdę sam widzę różnicę. Jak ktoś myśli, że po jednorazowym użyciu coś poprawi, to się myli. Ja dopiero po około sześciu miesiącach zacząłem zauważać różnicę w spalaniu. Największym minusem jest cena, ale uważam ,że lepiej zainwestować  niż płacić za naprawy silnika.

Feb-12-2013 14:47:25
Topic: Spark
Category: Forum
Forum: CHEVROLET

ja osobiście nie przepadam za tego typu autami, ale najbardziej zastanawia mnie spalanie, starszy spark to palił jak smok. Z tego co się orientuję to nowy spark jest przystosowany do montażu lpg, ciekawe czy dlatego, że Chevrolet nadal nie uporał się z nadmierną paliwożernością.

Feb-10-2013 11:35:41
Category: Forum
Forum: Ogólne

to nic nie da, ile to ludzi ma takie problemy, ze aż boja sie na ulice po zmierzchu wychodzic, a policja nic nie robi. Ja ci radzę postaw auto na strzeżony parking to będziesz spać spokojnie, bo jak zaczniesz zadzierać, to auto ci zdewastują i tyle będzie. Z takim elementem to trudno wygrać. Życie ci umilą tak że tego pożałujesz.

Feb-10-2013 11:30:58
Category: Forum
Forum: Ogólne

to bezsensu, z tego co kojarzę, to trzeba mieć dwa piloty do obsługi bagażnika i drzwi. Podjedź do elektryka, bo sam to chyba nic nie wskórasz.

Feb-10-2013 11:16:05
Category: Forum
Forum: Ogólne

tu raczej chodzi o hałas i zanieczyszczanie środowiska. Z drugiej strony to totalna bzdura i nikt tego egzekwować nie będzie, bo niby jak? Straż miejska będzie stała od rana na parkingu i patrzyła co się dzieje? Kolejny martwy przepis wymyślony przez jakiegoś półgłówka. Idąc tym tropem trzeba by ludzi karać za włączony silnik na światłach czy przejazdach kolejowych. Głupota

  • Index
  • » Users
  • » sławek
  • » Profile

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
9

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top