You are here:Start>Forum>View the posts of Mateusz Włodarczyk

Forgot password? | Forgot username?
  • Index
  • » Users
  • » Mateusz Włodarczyk
  • » Profile

Posts

Posts

Feb-15-2013 13:36:30
Category: Forum
Forum: LAND ROVER

Dobra Panowie, widzę, że się ostra dyskusja wywiązała, ale znacznie odbiegająca od tematu. Ja pytałem o gaz i silnik. Niva nie wchodzi w grę, ponieważ za mała ładowność. Potrzebuję auta do pracy na kilku dużych farmach hodowlanych. W grę wchodzi jazda po kilku hektarowych polach, przewóz rożnych materiałów, a czasem zwierząt. Byłem i widziałem jak to wszystko wygląda, więc auta typu Pajero czy Feroza odpadają.

Feb-14-2013 12:30:03
Category: Forum
Forum: LAND ROVER

Tak jak pisałem wyżej, szukam prostego auta terenowego, które jest wytrzymałe i mało awaryjne. Nie znalazłem żadnego auta, które odpowiadałoby mi tak jak Defender. Nie zależy mi na zbędnych gadżetach, nie potrzebuję skórzanej tapicerki, uchwytów na napoje, klimy czy elektrycznych lusterek. Mi zależy na prostocie i wytrzymałości. Im mniej bajerów, tym mniej rzeczy do popsucia. To ma być auto do ciężkiej pracy, a nie dla przyjemności i jazdy na co dzień. Najbardziej zależny mi na obniżeniu spalania, dlatego pytałem o silnik 2.5 TD 122KM, bo choć może i mocniejszy, to pali dużo więcej ok 12,5l

Feb-13-2013 17:42:52
Category: Forum
Forum: LAND ROVER

Witam Wszystkich  nowyt/goodbye
Chciałbym zasięgnąć opinii odnośnie Land Rovera Defendera z 97r. Chciałbym nabyć te auto, ponieważ potrzebuję dużego i wytrzymałego terenowca do pracy. Liczy się dla mnie przede wszystkim niezawodność. Wiem, że Defender świetnie radzi sobie w terenie i jest praktycznie niezniszczalny. Szukałem wśród innych auta, ale jakoś nic do mnie nie przemówiło. Nie zależny mi na pięknym wyglądzie, czy świetnym wyposażeniu, bo ja szukam auta do ciężkiej pracy, gdzie nie będę się przejmował zadrapaniami czy ubłoconym wnętrzem. W grę wchodzi silnik diesla 2.5 TD 82KM ze względu na najmniejsze spalanie ok 9.7l . Ludzie, z którymi rozmawiałem polecali mi opcję 2.5TD 122KM bo jest mocniejsza. Nie będę ukrywał, że chodzi mi o najniższe koszty spalania. Pytałem już na innym forum, ale nikt mi nie odpowiedział. Czy opcja 82KM jest faktycznie za słaba na ten samochód? Czy ktoś wie, jak wygląda sprawa z gazem do tych aut? Pytałem swojego mechanika, ale ten nie miał styczności z Defenderem.

  • Index
  • » Users
  • » Mateusz Włodarczyk
  • » Profile

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
34

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top