You are here:Start>Forum>View the posts of faja

Forgot password? | Forgot username?
  • Index
  • » Users
  • » faja
  • » Profile

Posts

Posts

Sep-13-2013 19:28:51
Category: Forum
Forum: CHEVROLET

Daewoo się źle kojarzył więc zmienili na Chevroleta ale nic tak naprawdę się nie zmieniło. Plusem sa tanie części. Osobiście uważam że największą wadą jest duże spalanie tych aut. Matiz potrafi wypić nawet 12l w mieście!!

Sep-09-2013 16:55:30
Category: Forum
Forum: AUDI

O co ci tak naprawdę chodzi bo się pogubiłem? Do czego potrzebujesz auta z napędem 4x4? Z twoich wypowiedzi wynika, że albo zwyczajnie nie wiesz co chcesz albo chcesz żeby ci tu wszyscy jak leci przytaknęli że Audi z quattro to najlepsze rozwiązanie. Twój post jest jak dla mnie niezrozumiały i trochę bezsensu bo nie precyzujesz do czego potrzebujesz 4x4, ale zaznaczasz że auto ma być tanie i się nie psuć. Wszystko się wyklucza.

Sep-08-2013 15:59:58
Category: Forum
Forum: AUDI

przede wszystkim Audi z napędem quattro nie jest tanie i nigdy takie nie będzie, chodzi tu zarówno o cenę zakupu jak i o późniejsze użytkowanie. Jak szukasz taniej fury 4x4 to faktycznie albo zrezygnuj z niej zupełnie albo kup Nivę.

Aug-31-2013 18:44:41
Category: Forum
Forum: SUZUKI

No dobra ale czy zostało wytłumaczone do czego to auto ma służyć? Z opisu nic nie wynika to jak ma się tu cokolwiek radzic i porównywać? Co w ogóle ma wspólnego Subaru z Vitarą albo Ferozą?  Chodzi tu o napęd, prześwit, wygląd czy ładniejsze lusterko do przeglądania?

Aug-31-2013 9:27:37
Category: Forum
Forum: SUZUKI

Człowieku, może zastanów się dlaczego tylko dwie osoby ci odpisały i to mało konkretnie?  Potrzebujesz auta na dojazdy do pracy i ekonomicznego, wszystko fajnie ale zraz podajesz trzy auta które niewiele maja wspólnego z ekonomią i dojazdami do pracy (chyba że pracujesz na budowach,trudnym terenie itd o czym nie piszesz) Z Twojego opisu nic nie wynika a nawet więcej się kłóci. Ja na Twoje potrzeby polecam Toyotę Yaris albo Opla Corsę.

Aug-30-2013 16:41:57
Category: Forum

Czyli powód był,bo nikt za spokojną jazdę mandatu za tworzenie zagrożenia na drodze nie daje,  nie wierzę ,że taki szwab nie szarżował tym autem i pewnie stąd były te uszkodzenia, tylko jak zwykle dziennikarze policje ośmieszyli!

Aug-19-2013 18:27:45
Topic: LPGTEC
Category: Forum
Forum: OPEL

Ciekawe czy to Opel montuje lpg na taśmie w fabryce czy zleca  montaż gdy trafi sie klient? Jak montuje fabrycznie to zastanawiam się jak na tym wyjdą bo rynek będą mieli zakrojony.

Aug-19-2013 18:17:43
Category: Forum
Forum: BMW

Jak nie umie z niej korzystać? Uważasz, że chamstwo na drogach bierze się  stąd że ludzie nie wiedza jak korzystać z aut? Egzamin chyba zdali, prawko mają, to o co chodzi? Chamstwo siedzi w głowie i jak ktoś  jest burakiem to nie ważne czy dosiądzie konia, traktor czy Ferrari to i tak się nie zmieni.

Aug-18-2013 12:57:57
Category: Forum
Forum: FORD

moze ci poszedł synchronizator piątego biegu i dlatego nie trzyma, olej nie zaszkodzi sprawdzić bo nic nie wiadomo. Auto masz młode więc trochę dziwne bo takie objawy najczęściej przy starszych autach ale wszystko jest możliwe u Forda nowyt/winking

Aug-18-2013 12:49:41
Category: Forum
Forum: BMW

ja to mam taką awersję do tego auta że nawet za darmo bym nie wziął. U mnie na osiedlu wszystkie ABS-y jeżdżą BMW.

  • Index
  • » Users
  • » faja
  • » Profile

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
10

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top