You are here:Start>Forum>View the posts of Wania

Forgot password? | Forgot username?
  • Index
  • » Users
  • » Wania
  • » Profile

Posts

Posts

Apr-08-2013 19:25:17
Category: Forum
Forum: FORD

Cena miała być 28tys. W cenie miały się zawierać wszystkie opłaty i faktura. Jak się okazało na miejscu to o obiecanej negocjacji ceny właściciel nie chciał nawet słyszeć i do zapłaty byłoby 30tys zł. Przebieg to niecałe 120tys ale wygląda na to, że autentyczny. Jest pełna książeczka serwisowa. Ogólnie stan auta jest wyśmienity ale sprzedający to drobny handlarzyna, szukający frajera.

Apr-08-2013 19:01:39
Category: Forum
Forum: FORD

Nie wytrzymałem i pojechałem zobaczyć to auto (brak samochodu zaczyna lekko komplikować mi życie). Sam samochód bardzo fajny. Stan wzorowy ale jest kilka drobnych niesmaków. Po pierwsze samochód jest okradziony ze wszystkiego co tylko można. Brak apteczki, koła zapasowego, podnośnika, kluczy itp. Po drugie samochód miał być ze Szwajcarki w trakcie rozmowy wyszło, że jest z Holandii, co gorsze umowa na tzw. Holendra. Jak rozmawiałem z kolega to auto miało być opłacone i w ogóle do rejestracji, na miejscu okazało się, że nie ma dosłownie nic. Nawet przegląd musiałbym zrobić sam. Jak liczyłem to do tego samochodu musiałbym dołożyć jakieś 2 tys zł, żeby nim legalnie jeździć. Tak się właśnie obawiałem, że ta niska cena to podpucha.

Apr-08-2013 17:49:14
Category: Forum
Forum: VW

Chcę odrzucić ten samochód do swoich poszukiwań. Wdzięczny będę za oponie na temat silnika, bo przyznam się, nie miałem z takim motorem do czynienia. Na temat Golfów i 1.9TDI jest mesę wisów, na temat Polo internet milczy. Jak poczytałem w necie to dużo osób twierdzi, że Polo to taka Fabia za większe pieniądze. Co sądzicie o tym samochodzie ?

Apr-07-2013 22:00:51
Category: Forum
Forum: FORD

Tego samochodu nie brałem pod uwagę głównie ze względu na cenę, a właściwie na relację cena/jakość. Kolega strasznie ciśnie mnie z tym samochodem bo jego szwagier który sprowadza auta, ma właśnie taką furkę na stanie. We wtorek jestem wstępnie umówiony na oględziny. Jeśli ktoś jeździł takim samochodem lub miał jakieś informacje na jego temat to będę bardzo wdzięczy za sugestie na co zwrócić uwagę.

Apr-07-2013 21:46:16
Category: Forum
Forum: SKODA

Szarpnięcie było czuć podczas dodawania gazu lub hamowania silnikiem. Biegi wchodziły bez zarzutu. W trakcie jazdy w kabinie dało się usłyszeć wycie, które ewidentnie dochodziło z okolic skrzyni. Nie bardzo wiem jak ten dźwięk opisać. Wcześniej jeździłem dieslami więc nie mam porównania ale w tym egzemplarzu ewidentnie coś było nie tak.

Apr-06-2013 21:58:04
Category: Forum
Forum: SKODA

Oglądałem dziś Fabię. Sprzedający wprowadził mnie w błąd i zamiast ON była benzyna ale mniejsza o to. Na jeździe próbnej w skrzyni zaczęło coś hałasować. Nie mam pewności, że to skrzynia ale jak położyłem rękę na drążku zmiany biegów to czułem coś w rodzaju szarpania. Kolega, który ze mną oglądał twierdzi, że to poduszka ale ja jakoś nie jestem przekonany. Wdzięczny będę za sugestie co to może być.

Apr-06-2013 0:02:25
Category: Forum
Forum: TOYOTA

W sumie to znalazłem w tym aucie jeszcze kilka nurtujących mnie usterek elektrycznych, np. radio strasznie trzeszczy, brak podświetlania w środku, zacinający się rozrusznik i migająca kontrolka świateł. Jak gość przystanie na moją cenę to jedziemy do warsztatu na dokładne sprawdzanie auta.

Apr-05-2013 21:01:04
Category: Forum
Forum: CHEVROLET

Ostatnio oglądałem prezentację takiego samochodu i właśnie ten wyświetlacz zainteresował mnie najbardziej. O ile wiem jest on montowany również w innych samochodach. Widział ktoś, coś takiego w realu ?

Apr-05-2013 20:56:59
Category: Forum
Forum: OPEL

Trochę nie mój target, bo mnie nie stać na taką furę ale podobno fajny samochód i chciałem się coś więcej o nim dowiedzieć. Wyczytałem gdzieś, że dziś auto miało premierę w salonach. Podobno kilka razy było już pokazywane na różnego rodzaju targach itp. Jeśli ktoś widział ten samochód na żywo to pewnie wszyscy chętnie, przeczytają relację.

Apr-05-2013 20:52:11
Category: Forum
Forum: TOYOTA

To akurat była maszyna którą chciałem kupić. Trochę boję się kupowania samochodu, który na wstępie ma usterki elektryczne. Z wielu źródeł wiem, że takie cuda nie wróżą nic dobrego. Mechanik mówi, że ciężko jest diagnozować elektrykę w nowych samochodach a w dodatku jest to kosztowe. Jak czytam fora i rozmawiam z ludźmi to mam wrażenie, że czasami taniej wyjdzie kupić samochód z uszkodzonym mechanicznie silnikiem, niż taki z drobną awarią elektryczną.

  • Index
  • » Users
  • » Wania
  • » Profile

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
7

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top