You are here:Start>Forum>View the posts of Chalik

Forgot password? | Forgot username?
  • Index
  • » Users
  • » Chalik
  • » Profile

Posts

Posts

Aug-12-2014 17:43:20
Category: Forum
Forum: Ogólne

Dzięki wielkie za pomoc, filtr wymieniony i jak narazie nic nie paruje! nowyt/smile

Aug-06-2014 15:20:46
Category: Forum
Forum: Ogólne

Czy znacie jakieś skuteczne sposoby na parujące szyby? Wystarczy,że trochę popada a wewnątrz auta parują mi wszystkie szyby. Nie pomaga włączanie nawiewu na fula ani nawet klimy, szyby są tragicznie zaparowane. Jak włączę ogrzewanie tylnej szyby to szybko się oczyszcza ale reszta to masakra i co chwila muszę szmatą przecierać. W aucie jest sucho, jak są upały to otwierałem drzwi,okna żeby ewentualna wilgoć wyparowała ale to nic nie daje. To samo mam w zimie. Jak z tym skutecznie walczyć? 

May-01-2013 16:45:11
Category: Forum
Forum: MITSUBISHI

Najlepiej pojedz do firmy i zleć im montaż kratki, sam to nie masz co jeździć po urzędach, bo tylko zdrowie stracisz. Jak znajdziesz firmę co sie takimi rzeczami zajmuje to oni i diagnostę ci załatwią i dokumenty wydadzą więc problemów raczej mieć nie będziesz.

Apr-30-2013 15:38:31
Category: Forum
Forum: MITSUBISHI

problem jest tego typu, że nie wiele osób ma pojęcie jak takie formalności wyglądają. Sam kiedyś chciałem zamontować kratkę to ze dwa tygodnie chodziłem po urzędach i firmach bo każdy mówił coś innego.

Apr-02-2013 19:20:09
Category: Forum
Forum: MAZDA

Zastanawiam się dlaczego akurat Mazda zyskała taka opinie skoro inne auta tez rdzewiały? Z tego co wiem to Ford to juz w ogóle był jeżdżącą korozją a jakos nikt nie narzekał...

Apr-02-2013 16:34:08
Category: Forum
Forum: MAZDA

Haja. Chciałby sie dowiedzieć jak to jest z tym gniciem Mazdy? Mam zamiar kupić Mazdę 3 ale temat rdzy zaczął mi działać na uzębienie. Komukolwiek nie powiem, że kupuje Mazdę to zaraz słyszę o problemie rdzy. Oglądałem już kilka trójek i może dwie był powiedziałbym z zalążkami rdzy, pozostałe bez problemu. Ja nigdy o żadnym gniciu nie słyszałam i zastanawia mnie ile w tym jest prawdy? Moze ktos zna sie na tym temacie i wie jak to jest z zabezpieczeniem antykorozyjnym?
Dzieki

  • Index
  • » Users
  • » Chalik
  • » Profile

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
14

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top