You are here:Start>Forum>View the posts of Woźniak

Forgot password? | Forgot username?
  • Index
  • » Users
  • » Woźniak
  • » Profile

Posts

Posts

Sep-26-2014 18:17:08
Category: Forum
Forum: Ogólne

Przecież policja c nóż łamie przepisy, u mnie na osiedlu wielokrotnie parkowali na miejscu dla inwalidów , nawet kumpel zrobił im zdjęcie i na internecie opublikował. Innym razem jechali przede mną w terenie zabudowanym prawie 70km/h. Później się dziwą, że im ludzie nie ufają i mieszają z błotem.

Sep-26-2014 18:11:10
Category: Forum
Forum: Ogólne

Przymierzam się do zakupu nowego auta i od dłuższego czasu przeglądam ogłoszenia i  oglądam co ciekawsze samochody. Niestety, stan większości z nich postawia wiele do życzenia a ceny są mocno wygórowane. Nie chce kupić kota w worku i mam dość zdezelowanych aut, które ktoś odpicował i próbuje sprzedać z zyskiem. Zacząłem zastanawiać się nad sprowadzeniem samochodu z zagranicy. Dużo osób mi poleca ale i dużo odradza, bo dużo formalności, rynek mocno przebrany no i trzeba znaleźć pośrednika. Nie wiem już co myśleć. Czy ktoś ma w tej dziedzinie jakieś doświadczenia? Czy opłaca się sprowadzić auto, jeśli tak to skąd? I czy faktycznie stan samochodów jest dużo lepszy niż u nas??

Aug-18-2013 10:25:48
Category: Forum
Forum: SKODA

Mi ta gałka się podoba, mam podobne wnętrze więc niebieskie podświetlenie gałki powinno według mnie wyglądać fajnie, chciałem to auto trochę ożywić. Widziałem taką gałkę w innym aucie i super to wyglądało. Nie wydaje mi się żeby to wygladało wieśniacko.

Aug-17-2013 18:36:19
Category: Forum
Forum: SKODA

Witam, chciałbym wymienić gałkę zmiany biegów w Fabii II na taką http://allegro.pl/galka-zmiany-biegow-p … 68679.html
zastanawiam sie tylko nad montażem bo niby pisze że uniwersalna ale nie jestem pewny jak to niby będzie pasować bo u mnie gałka jest taka wydłużona, poniżej zamieszczam przykładowe zdjęcie jak to u mnie wygląda. Czy ktos się orientuje jak to ma pasować do takiego drążka? 
http://www.mojabryka.pl/images/agorapro/attachments/344/mini_gałka.jpg

May-21-2013 18:29:41
Category: Forum
Forum: TOYOTA

może piesek będzie z tyłu jeździł albo o wkładanie zakupów chodzi ?

Apr-10-2013 19:53:37
Category: Forum
Forum: SKODA

Hej, podepnę się do tematu żeby nie zakładać nowego. Ja mam właśnie problem ze skrzynia biegów w Fabii II tzn słychać lekkie grzechotanie i mam problem z wrzuceniem 1 i 2 biegu. Wchodzą na siłę albo trzeba wrzucać na luz i wtedy.  Nie czuć szarpania na drążku ani na sprzęgle. Macie jakieś pomysły?

  • Index
  • » Users
  • » Woźniak
  • » Profile

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
6

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top