You are here:Start>Forum>View the posts of Banan

Forgot password? | Forgot username?
  • Index
  • » Users
  • » Banan
  • » Profile

Posts

Posts

Apr-23-2013 15:45:54
Category: Forum
Forum: DACIA

Jest duzo racji w tym co piszecie, mi najbardziej chodziło o to, że za niewielką cena otrzymuje praktycznie nowe auto. Patrzyłem za Panda ale cenowo nie ma porównania. Nie będę ukrywał, że kas jest dla mnie bardzo ważna.

Apr-23-2013 15:09:48
Category: Forum
Forum: DACIA

Widzę, że jesteście dość sceptycznie nastawieni do tego auta. Manie najbardziej martwi dostępność informacji, ponieważ praktycznie nie ma  rzeczowych danych na temat Daci, opinie użytkowników prawie żadne... Ciężko coś powiedzieć. No nic, chyba będę musiał dalej szukać.

Apr-22-2013 16:55:34
Category: Forum
Forum: DACIA

Witam, zarejestrowałem sie na forum ponieważ potrzebuję porady odnośnie zakupu pierwszego auta. Chciałbym kupić samochód głównie do jazdy po mieście, do którego wejdą 4 osoby. Chodzi mi o jak najniższe spalanie, małą awaryjność, jak najmłodszy rocznik i najniższą cenę. Przeglądałem wiele ogłoszeń i obecnie najkorzystniej wygląda zakup Daci Sandero oraz Kia Ceed. Bardzie skłaniam się   ku Daci ponieważ za 20tys moge kupić auto z 2010 roku z bardzo małym przebiegiem i dobrym wyposażeniem, Kia jest trochę droższa. Chodzi mi o Sandero z silnikiem 1.1 benzyna 75KM. Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda kwestia spalania, awaryjności i serwisu, czy nie ma problemu z dostępem do części i jakie są ceny. Proszę o szczere opinie, które pomogą mi podjąć właściwą decyzję. Z góry dziękuję.

  • Index
  • » Users
  • » Banan
  • » Profile

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
9

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top