You are here:Start>Forum>View the posts of jet

Forgot password? | Forgot username?
  • Index
  • » Users
  • » jet
  • » Profile

Posts

Posts

Aug-28-2013 15:49:36
Category: Forum
Forum: FORD

Chyba oglądałem na TVN Turbo reportaż o tym samochodzie. Jeśli zachwyt redaktorów jest uzasadniony choć po części to trzeba by było temu autu przyjrzeć się lepiej. W programie mocno komplementowali zawieszenie i prowadzenie. Focusy nawet te seryjne nieźle się prowadzą ale jakoś nie chce mi się wierzyć, że Ford postarał się aż tak bardzo.

A tu artykuł znaleziony w necie, żeby było wiadomo o czym mowa:
Ford Focus RS500

Aug-27-2013 20:51:21
Category: Forum
Forum: BMW

Pisząc o uprzykrzaniu miałem na myśli raczej "ujadanie" w necie lub przy piwie a w ekstremalnych warunkach, nie wpuszczanie w korku itp. Faktem jest, że to ci bogaci raczej dają popisy (niestety co dzień się o tym przekonuję). Trochę smutne jest to, że w ten "konflikt" wplątuje się motoryzację. Dziś np spotkałem bardzo miłego pana w SLK. Przepuścił mnie w korku i umożliwił mi wjazd na skrzyżowanie. Potem jak ja go wpuściłem to ładnie podziękował. 200m dalej gość w Oplu Vectra C swoim buractwem, chamstwem i brakiem poszanowania dla zasad, grabił sobie na porządny oklep. Jak widać nie ma reguły.

Aug-26-2013 23:03:59
Category: Forum
Forum: MAZDA

Ze znalezieniem na chybił trafił będzie ciężko bo Fiaty włączniki mają np pod kierownica (tam chyba montowane są najczęściej), Alfa pod siedzeniem, stare Fordy w bagażniku a nowe gdzieś pod maską. Chyba najprościej byłoby zadzwonić do serwisu. Ewentualnie można poszukać odpowiedzi na forum Mazdy bo temat jest bardzo skomplikowany.

Aug-26-2013 22:50:16
Category: Forum
Forum: BMW

Z BMW, Audi czy Mercedesem jest ten problem, że kosztuje dużo i posiadanie takiego samochodu to oznaka statusu społecznego. "Biedota" wkurza się, że jej na taki samochód nie stać więc jak tylko może uprzykrza życie tym, którzy je mają. Ci, którzy mają te samochody wychodzą z założenia, że skoro ich stać to są lepsi. Po środku tych dwóch skrajnych postaw jest większość, która ponosi konsekwencje ścierania się "ekstremistycznych" poglądów.

Aug-20-2013 17:11:35
Category: Forum
Forum: BMW

Słuszna konstatacja. Nasza motoryzacja jest przaśna i widać to na każdym kroku. Wiele zjawisk i tendencji jest od nas niezależnych ale na boga odrobina kultury na drodze jeszcze nikomu nie zaszkodziła. Ja zawsze starałem się jeździć tak, żeby innym życia nie utrudniać ale do dłuższego czasu postanowiłem włożyć te zasady w kieszeń bo większość kierowców kulturę i rozsądek na drodze uważa za słabość. Nie mówię tu o właścicielach BMW (ja najczęściej prostaków spotykam w Audi i VW) ale ogólnie.

Aug-18-2013 18:50:55
Category: Forum
Forum: BMW

Gościu nie zagalopowałeś się troszeczkę ! To że ktoś jest ze wsi czy ze wschodu o niczym nie świadczy. Każde większe miasto poniosło straty w ludziach a za czasów słusznie minionych bardzo silnym trendem była migracja do dużych ośrodków miejskich gdzie rozwijający się przemysł ciężki dawał perspektywy. Jeździłem po Rzeszowie, Białymstoku, Lublinie i nie zauważyłem tam takich problemów jak w Warszawie. Miałem też okazję jeździć po Poznaniu i byłem bardo mile zaskoczony wyrozumiałością tamtejszych kierowców. Miałem taką sytuacje, że gdzieś na Dębcu zgubiłem drogę, na czerwonym świetle wyskoczyłem z samochodu i stojącego obok kierowcy zapytałem o drogę. Grzecznie wytłumaczył mi jak jechać. Nikt nie trąbił, nie machał rękami. Jak się okazało musiałem zmienić pas i facet aucie obok wpuścił mnie przed siebie bez najmniejszego problemu. W Warszawie taka sytuacja byłaby nie do pomyślenia. Tak wystarczy chwile spóźnić się na zielonym i już chamy trąbią. Według mnie problem Warszawy to z jednej strony "słoiki" ale z drugiej strony to wszechobecny lans tego miasta. Warszawa ma jakąś formę kompleksu Masady. Nawet w telewizji nic nie usłyszysz o powstaniu Wielkopolskim, o dzieciach Zamojszczyzny czy nawet o partyzantach ze ściany wschodniej. Trzeba było zespołu ze Szwecji, żeby Polacy usłyszeli o obronie Wizny. Za moich czasów w szkole uczyli o Westerplatte chociaż był to temat nie wygony politycznie a teraz jest tylko 1.VIII.1944. Non stop jest wałkowane tylko bezsensowe zbiorowe samobójstwo, pod tytułem: powstanie Warszewskie.

Aug-18-2013 15:33:07
Category: Forum
Forum: BMW

Absolutny Brak Szyi. Mnie chodziło raczej o rzetelność i etos dziennikarza. Na naszych drogach pełno jest agresywnych debili a tego typy materiały tylko utrwalają ten stan. Mnie strasznie wkurza ta polsko-polska wojna. Kilka lat temu dziennikarzyny z brukowców a potem pismaki z WP i innych takich szmatławców podsycały wojną między motocyklistami i samochodziarzami. Taki przez "ch" pisany się cieszy bo jest dużo wejść ludzie czytają, dodają komentarze i dyskutują nad artykułem ale ćwok nie zdaje sobie sprawy z tego, że jest opiniotwórczy. Potem ludzie leją się na ulicy po ryjach bo jeden zapomniał kierunku a drugi ma imperatyw zbawiania świata.

Aug-16-2013 18:56:07
Category: Forum
Forum: BMW

Ciekawy artykuł dla fanów BMW
http://facet.wp.pl/kat,1034391,title,Jezdzisz-takim-samochodem-To-nie-swiadczy-o-tobie-najlepiej,wid,15903875,wiadomosc.html
Komentować nie będę bo wydaje się to zbędne ale przeczytać warto.

Aug-15-2013 0:07:51
Category: Forum
Forum: RENAULT

Sprawdź tylko w jakich warunkach on te przewody przetrzymuje. Specyfikacja, specyfikacją a po zakupie możesz się bardzo zdziwić. Mój kolega kupił kiedyś wężyk od motoroweru. W pewnym momencie poczuł, ze ma mokro w bucie. Okazało się, że wężyk miał liczne wewnętrzne pęknięcia. W sklepie przewody paliwowe trzymane są z dala od wody i najczęściej w magazynach gdzie nie dochodzi światło słoneczne. Nawinięte są też na rolki co uniemożliwia ich zaginanie. Jak koleś kupił 5m przewody, zwinął go w harmonijkę i położył na półce to już ci gratuluję zakupu.

Aug-14-2013 23:40:53
Category: Forum
Forum: BMW

Po co tak kombinujesz, nie lepiej założyć zwykły, uniwersalny czujnik albo zwykłą kamerę. W sumie to pewnie fajnie by wyglądało ale kombinowania  z tym pewnie też jest trochę a efekt niepewny.

  • Index
  • » Users
  • » jet
  • » Profile

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
12

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top