You are here:Start>Forum>View the posts of Guza

Forgot password? | Forgot username?
  • Index
  • » Users
  • » Guza
  • » Profile

Posts

Posts

May-08-2014 13:11:07
Category: Forum
Forum: HYUNDAI

Najlepiej jak wymienisz prowadnicę z uszczelką, koszt nie jest wielki a powinno załatwić sprawe nowyt/smile

May-08-2014 13:07:42
Category: Forum
Forum: HYUNDAI

Z ABS to rożnie bywa i wcale nie musi oznaczać awarii. Możesz mieć brudny czujnik. U mnie tez kiedyś świeciło kilka dni a jak mocno zahamowałem to przestało i jest ok.

Jul-14-2013 15:26:43
Category: Forum
Forum: HYUNDAI

spoko, chyba jednak koło dojazdowe to najlepsze rozwiązanie, patrzyłem juz na ceny i myslę że się na takie zdecyduje

Jul-13-2013 11:07:04
Category: Forum
Forum: HYUNDAI

film rozjaśnił to i owo i faktycznie trochę niepewnie to wygląda inna sprawa że to była terenówka, ale najbardziej mnie martwi fakt że większych uszkodzeń sie nie da naprawić bo to trochę bezsensu miec taki zestaw kiedy uszkodzenia sa przecież różne. No to jak producenci dają takie zestawy do nowych aut kiedy to nie spełnia swojej roli? Jakas głupota wzywać lawetę do kapcia!

Jul-12-2013 21:45:06
Category: Forum
Forum: HYUNDAI

Producenci zapewniają że spokojnie 60km zrobisz ale z tego co piszesz to pewnie to naciągane. W niektórych autach taki zastaw to konieczność ze względu na brak miejsca na zapasówkę więc myślałem że nie jest tak źle z tymi kitami.

Jul-12-2013 18:20:35
Category: Forum
Forum: HYUNDAI

Myslałem że to wy mi coś doradzicie bo tyle jest tych zestawów że nie wiem co jest dobre,producenci często dają  kompresor i piankę do łatania ale są też tańsze zestawy do kupienia i nad nimi się zastanawiałem np. jest klucz do drylowania, paski  uszczelniająca o pojemnik z CO2. Jak patrzyłem na filmiku to dość prosto się naprawia ale pokazywali na przykładzie gwoździa wbitego w oponę, a co z innym uszkodzeniem? Nigdy czegoś takiego nie uzywałem i nie wiem jak to wyjdzie w praniu bo ja bym chciał taki zestaw żeby i przecięcie opony móc naprawić jak np w krawężnik uderzysz.

Jul-12-2013 16:43:49
Category: Forum
Forum: HYUNDAI

Siema. Jestem tu nowy i chciałem zapytac czy ktoś stosował zestaw naprawczy do przebitego koła? Chciałbym kupic sobie coś takiego do Hyundaia Ponny  bo koło zapasowe obecnie wożę w bagażniku i zajmuje mi duzo miejsca. Czy ktoś moze mi powiedzieć jak taki zestaw działa, czy jest skuteczny i jaki wybrać?
Pozdro

  • Index
  • » Users
  • » Guza
  • » Profile

Board Info

Board Stats
 
Total Topics:
955
Total Polls:
0
Total Posts:
6105
User Info
 
Total Users:
559
Newest User:
Shakal85
Members Online:
0
Guests Online:
13

Online: 
There are no members online

Najnowsze

forum motoryzacyjne avatar
Autko niby fajnie wyposażone, nowocześnie. I...
in MINI
Oct-19-2018 23:29:44
forum motoryzacyjne avatar
Tak, na Allegro sprawdziłem cenę, faktycznie...
in DAEWOO
Oct-19-2018 23:27:14
forum motoryzacyjne avatar
Nie zmierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:23:03
forum motoryzacyjne avatar
Nie zamierzam się tu z nikim wykłócać na siłę,...
in HYUNDAI
Oct-19-2018 23:22:59
forum motoryzacyjne avatar
Wziąłbym też pod uwagę Mazdę, te autka na...
in Ogólne
Oct-19-2018 23:14:32

Najnowsze wydarzenia

Sorry, no events.
Go to top